Лято в Албена 2020 г.! - 2

  • 41 294
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 261
Шалтерата са забранени заради Ковид, поне това прочетох. Не е заради Ковид ситуацията в Албена. По принцип много занижиха качеството. Прекалено много си повярваха и не влагат нищо.

# 736
# 737
  • Мнения: 1 231
Ми не виждам логика това с шалтетата. Така и така си слагаш кърпата отгоре. На Златните няма мерки значи. И сигурно са малко дадените пари, че да си плащам за всичко. Оф, не искам да се ядосвам, ама близо 500лв на ден дадох за нас с децата. Не отговаря цената на предлаганото, определено.

# 738
  • Мнения: 9 123
Това е от сайта на Албена в момента и това чета
"Прекрасният плаж, носител на еко отличието Син флаг, е гаранция, че ще релаксирате върху златен, фин и чист пясък и ще плувате в най-чистата вода по цялото българско Черноморие. Плажът за гостите се намира на 200 м от хотела, непосредствено пред хотел Калиопа и предлага безплатно 1 чадър и 2 шезлонга на стая. Плажни хавлии и шалтета можете да получите срещу допълнително заплащане."

https://albena.bg/bg/dobrudja/plaj-i-basein

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Шалтетата може и да са забранени, но пробвайте да лежите цял ден само с кърпа на пластмасов шезлонг. Аз издържах точно половин ден и си взех шалте, но наистина хич не е хигиенично. 😀

# 740
  • София
  • Мнения: 354
Когато ние бяхма в Албена в началото на юли, нямаше шалтета дори и срещу заплащане. Сега явно е по-различно. За нас не беше проблем. По принцип не ползваме шалтета поради хигиенни съображения.

# 741
  • Мнения: 1 231
Аз не виждам какво е по-различно от лежане върху шалте и само върху шезлонг, като отгоре така и така има кърпа.

# 742
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Майка ми понеже много я е страх от този коронавирус ми казва, че в една аптека продавали някакви калъфки за шезлонги, нещо като чаршафите с ластик за матраци. Grinning Викам й, абсурд да слагам такова нещо на плажа. Grinning , да ми се смеят хората.

Последна редакция: нд, 16 авг 2020, 19:47 от Русалка_1

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Аз не виждам какво е по-различно от лежане върху шалте и само върху шезлонг, като отгоре така и така има кърпа.
Абе има (мократа кърпа пропуска и шалтето попива, особено, ако преди теб е лежал над100 кг. чичко). 😀 Но лично аз се изръбвам без шалте на пластмасовия шезлонг). Реших проблема, носейки по 2 кърпи на човек. 😀 (То лудостта няма почивен ден). 🤭 После на Дюни беше лесно, там често сменях кърпите, но и шезлонгите бяха от гръцкия тип.
Скрит текст:

# 744
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Към новата тема! Simple Smile
https://www.bg-mamma.com/?topic=1244611.new#new

# 745
  • Мнения: 169
Днес след обед флагът беше червен. Чадърите бяха заети изцяло. И за да съм коректна, храната/х. Добруджа/ беше много вкусна и разнообразна. Може да и преглътна състоянието в стаята. Като сме платили едни пари....

# 746
  • Мнения: 3 866
По принцип в Добруджа храната е хубава, там се хранят администрацията на Албена и винаги при спортни прояви се дават ваучери за изхранване в Добруджа на спортисти, съдии и организатори.

Общи условия

Активация на акаунт