Лято в Албена 2020 г.! - 2

  • 42 614
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 435
Оказа се, че може да се анулира безплатно резервация в Албена, само до 14 дни след плащането на капарото (нещо, което не бях прочела) така че явно за там ще си ни остане почивката. Дано като е последната работна семица на Мура, нещата не са много по-зле... Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 1 349
Оказа се, че може да се анулира безплатно резервация в Албена, само до 14 дни след плащането на капарото (нещо, което не бях прочела) така че явно за там ще си ни остане почивката. Дано като е последната работна семица на Мура, нещата не са много по-зле... Rolling Eyes
Спокойно! Управителят на Мура е най-добрия управител в курорта /според мен/. Каквито и забележки да имаш непременно се обърни към него и съм почти 100% сигурна, че ще бъдеш удовлетворена. Казва се Климент Колев.
Приятна почивка!

# 722
  • Мнения: 435
Благодаря!

# 723
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Оказа се, че може да се анулира безплатно резервация в Албена, само до 14 дни след плащането на капарото (нещо, което не бях прочела) така че явно за там ще си ни остане почивката. Дано като е последната работна семица на Мура, нещата не са много по-зле... Rolling Eyes
Здравей, днес си тръгваме. Мога вече да дам цялостна оценка. Стаите се почистват всеки ден, храната също става. Междинни закуски има, но се чака доста. Хубавото е, че без проблем си намираш шезлонги на плажа. За басейните писах вече, ние не изпозвахме тези в Гергана. Децата използваха вътрешния следобед, който е до самият ресторант.

# 724
  • Мнения: 1 231
И аз да дам мнение за Ралица, от вчера сме тук. Имахме резервация за К-сектора, но ни настаниха в Супериора. Стаите нищо особено, като се има в предвид цената им, представям си тези в К-сектора. Няма хладилник. Разпъваемия диван, който дават и за 3ти възрастен е супер малък и неудобен, детето се изкриви. Сутрин преди 8ч няма откъде кафе да си вземеш. Мръсничко ми се вижда около басейна, масичките по чадърите оляти. Няма шалтета. Сутринта празни чаши навсякъде. Храната е добре. Има телешко, риба, пилешко и свинско. Сутринта мекици, палачинки, сиренето е хубаво. "Анимацията" снощи беше пълна пародия. Певица /много добре пееше момичето/, но самичка и си пускаше музика от телефона. Сега чакаме аеробиката, но не съм обнадеждена. Турците никога няма да стигнем. След няколко години там, това тук ми изглежда страхотна подигравка. Като пари ми е еднакво.

Последна редакция: нд, 16 авг 2020, 09:23 от Pisa

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 3 787
Pisa, знам, че темата е за Албена, дано да не ме бият, но ако ситуацията продължи и другата година ти препоръчвам Дюни. И там има забележки, но поне малко се доближава до турските хотели. Плажът е като Албенския, но не се "биеш" за места на плажа. Иначе си права, като цени е същото, да не кажа и по-скъпо. На мен комплексът ми прилича малко на Комелиите в Сиде, но е по-хълмист.
Скрит текст:

# 726
  • Мнения: 1 231
Pisa, знам, че темата е за Албена, дано да не ме бият, но ако ситуацията продължи и другата година ти препоръчвам Дюни. И там има забележки, но поне малко се доближава до турските хотели. Плажът е като Албенския, но не се "биеш" за места на плажа. Иначе си права, като цени е същото, да не кажа и по-скъпо. На мен комплексът ми прилича малко на Комелиите в Сиде, но е по-хълмист.
Скрит текст:
Избрах Ралица, заради аквапарка, компромисен вариант за децата /8 тийна/. Била съм преди години в Ралица Акваклуб, точно когато я реновираха и пуснаха аквапарка. Тогава бяха доста по-добре нещата. Инклузива беше ултра, имаше късна вечеря, коктейли и марков алкохол. Имаше хубяви представления. Сега няманищо общо. Питам бармана вчера за коктейл - само на лобито, платен. Викам добре, някакво ликьорче нямаш ли, имал. Викам хайде сега сложи ягодка, водка и спрайтче, та сглобих някакво подобие.

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Pisa, знам, че темата е за Албена, дано да не ме бият, но ако ситуацията продължи и другата година ти препоръчвам Дюни. И там има забележки, но поне малко се доближава до турските хотели. Плажът е като Албенския, но не се "биеш" за места на плажа. Иначе си права, като цени е същото, да не кажа и по-скъпо. На мен комплексът ми прилича малко на Комелиите в Сиде, но е по-хълмист.
Скрит текст:
Избрах Ралица, заради аквапарка, компромисен вариант за децата /8 тийна/. Била съм преди години в Ралица Акваклуб, точно когато я реновираха и пуснаха аквапарка. Тогава бяха доста по-добре нещата. Инклузива беше ултра, имаше късна вечеря, коктейли и марков алкохол. Имаше хубяви представления. Сега няманищо общо. Питам бармана вчера за коктейл - само на лобито, платен. Викам добре, някакво ликьорче нямаш ли, имал. Викам хайде сега сложи ягодка, водка и спрайтче, та сглобих някакво подобие.
Същата работа. Преди доста години в акваклуб - чисто, ново, с акваклуб, тематични вечери, ресторант, работеше Рай на плажа..Тази година се чувствах все едно след нас закриват комплекса.

# 728
  • Мнения: 169
Здравейте! Щом в Ралиците е така, да не се тръшкам за Добруджа. Много овехтяло оборудване, за храна ще видим. За банята нямам думи-пълен отврат. Ама евтиното винаги излиза по-скъпо както се знае.

# 729
  • Мнения: 1 231
То да е евтино, гък няма да кажа, ама за 120лв на човек, това е подигравка. Сега съм на плажа. И тук няма шалтета. Барът работи до 15ч, един сърдит чичко ни се скара, че имаме пясък по краката, нямало вече храна и имаме 5 минути за бара. Поръчвам джин с тоник - платено. Само бира можело. Та аз не пия бира. Та за 120лв толкова. Е много ще има да реват за туристи. Ми да ви кажа, преди Албена бяхме 4 дена на Златните. Хотела -35лв на човек All, не виждам нещо по-долу да беше от Ралица. И леглата по-удобни и по-чисто, разстоянието до плажа същото, като паркинга е безплатен - и на плажа, и на хотела. Няма да стъпя трети път в Албена

# 730
  • Мнения: 1 203
един сърдит чичко ни се скара, че имаме пясък по краката,
На плажа и пясък, ама че наглост пък и вие ... добре, че не стъпихме в ресторант Рай, кой знае още колко щях да изпиша ...

# 731
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Мале, мале.... като чета...за другото лято, ако продължава историята с ковид не ми се мисли какво ще бъде по морето.

# 732
  • София
  • Мнения: 356
Шалтетата са прибрани поради мерките за хигиена. Така е от началото на сезона и беше съобщено още тогава от ръководството на комплекса.

# 733
  • Мнения: 9 124
Не е точно заради хигиената липсата на шалтета. Сега гледам сайта за свободни стаи в хотелите, няма да ходим, да се ориентирам все пак. Пише, че шалтета се заплащат допълнително. На стая 2 шезлонга и чадър безплатно се дава. Ако искаш шалте-плащаш и е упоменато официално.

# 734
  • Мнения: 169
Шалтета за мен не е проблем, винаги са ми били нехигиенични. Но  другото да е наред. Пет пъти сме почивали на Албена и все по-зле става. Е, може във 5* да не е така, ама...

Общи условия

Активация на акаунт