Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Много ми харесва кафяво и розово

Това е любимата ми комбинация (розовото, разбира се да е светло, не особено наситено  Peace)  Стои много шик. Вчера бях точно така облечена  Peace

П.С. По повод тази тема се сетих, че може да пуснем и тема, в която да показваме дрехите, които са ни в гардероба съчетани по определен начин. Така всеки нагледно ще покаже какво и как харесва  Peace

Примерно, аз както бях облечена вчера в комбинацията кафяво/розово, можех да се снимам и да пусна снимките (А не специално да се преобличаме по 100 пъти като луди, просто в момент, в който сметнем, че искаме да покажем определената комбинация ще се снимаме и ще пускаме снимките) М? Кажете ЗА ли сте?

# 16
  • Мнения: 436
Съчетавам да, но само с дрехите. Това лято бяха напускали страхотни неща точно в тези цветове комбинирани: цикламено с бледорозово; червено с олив - зелено или розово с олив. Също кафяво с розово; кафяво с тюркоазено. Много красиво и интересно изглежда.
Но да съчетавам чанти и обувки по този начин просто изключено за мен.

# 17
  • Мнения: 3 388
Не обичам съчетанието между червено и бяло, макар че двата цвята си отиват. Wink

И аз не я харесвам-като че ли на мартеница ми избива Rolling Eyes

 Joy Joy Joy  има една такава работа

# 18
  • Мнения: 6 155
Съчетавам дрехите само по мой вкус  Flutter

# 19
  • Мнения: 5 622
Съчетавам дрехите само по мой вкус  Flutter

Има си хас  Joy

# 20
  • Мнения: 5 103
Aйде Бубе отваряй новата тема Hug аз съм за Peace

# 21
  • Мнения: 2 161
Аз не правя такива комбинации в облеклото си.Просто стилът ми на обличане е съвсем друг.Но съм правила такива авантюри при обзавеждане на детска стая.Голямата ми дъщеря не разреши да й се наложа с мнение,но малката...Направих й стаята точно в такива цветове,които не харесвам в облеклото-зелено,синьо,лилаво,оранжево...Но за облекло твърдо не.

# 22
  • Мнения: 5 622
Aйде Бубе отваряй новата тема Hug аз съм за Peace

Oбаче има един проблем- не знам как да я кръстя тая тема  newsm78

# 23
  • Мнения: 6 155
Съчетавам дрехите само по мой вкус  Flutter

Има си хас  Joy
Що се смееш, бре  Crossing Arms
Писах, ама ми се е затрило продължението - по мой вкус, който в повечето случаи е = общоприетия  Laughing

# 24
  • Мнения: 5 622
Съчетавам дрехите само по мой вкус  Flutter

Има си хас  Joy
Що се смееш, бре  Crossing Arms
Писах, ама ми се е затрило продължението - по мой вкус, който в повечето случаи е = общоприетия  Laughing

Е, аз от къде да знам бре! Развесели ме днес, точно преди да изляза с този недовършен постинг  Wink  Peace

# 25
  • Мнения: 4 629
Аз съм фен на "шантави" съчетания на цветове  Peace

# 26
  • Мнения: 3 457
и аз не си падам по розово/червеното,червено/бялото(незнам  защо) и др.такива

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Аз съм фен на "шантави" съчетания на цветове  Peace
и аз ...
луд на шарено се радва[/size]

# 28
  • Мнения: 5 140
По принцип се съобразявам, стой ми по естетически.

# 29
  • Мнения: 1 202
Съчетавам дрехите само по мой вкус  Flutter
newsm10 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт