Стил на обличане според възрастта

  • 44 520
  • 938
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 22 867
Сега остана да кажете и на плаж да не ходят, или поне да не се снимат по бански дебелите... Wink

Ааа, не, не става въпрос за това, то вече си е жива дискриминация! Нека си живеят хората нормално, какво престъпно има в това, че си пълен? Естествено, че ще ходят и ще се снимат, и ще правят каквото си искат, както всички останали, обсъждаме си просто вкус и стил на обличане.

# 241
  • София
  • Мнения: 46 757
Друга крайност, която не ми харесва - млади жени с черни клинове в тая жега!

# 242
  • София/Севлиево
  • Мнения: 12 674
Нека си ходят.На плажа са ми най-ужасни бабките дето се пекат само по долнища-никак не изглеждат красиво Sad

# 243
  • Мнения: 12 357
Цитат
Обсъждате възрастта 40 ,все едно е да си на 80.
...
Мога да кажа ,че има момичета ,които изглеждат на 40 и има жени на 40 ,които изглеждат на 20.
Не, няма.
Освен ако не става дума за някаква рядка патология специално в първия случай.
Има, има. Една съученичка и една състудентка. Мисля, че съм споделяли и в други теми за тях. На 16-17 години бяхме някъде. Бяхме на кафе целия клас. Не знам как стана дума с барманката, пита ме това ли е класната ви. Викам класната не е с нас. Посочи ми въпросната съученичка... Права беше, де. Поне 30+, че към 40 отиваше външния и вид. Просто беше бая дебеличка, лицето някак сбръчкано. Абе, наистина излгеждаше като някоя класна... Интересното е, че това момиче не се промени през годините. Сега е на 32 и изглежда точно както на 15... Но, не в хубавия смисъл.
Състудентката ми - около 23 годишна, мязаше на 45+. Сериозно ви говоря, хора. Коса, дрехи, грим, самото излъчване на лицето... Но! Тя нарочно се гласеше така, така се харесвала. Но и ментално се чувстваше много по-стара. Търсеше си по-възрастни мъже и казваше, че с този си вид, си намира по-улегнали мъже...

# 244
  • София/Севлиево
  • Мнения: 12 674
Едно време и в моето училище имаше едни близначки дето на 16 изглеждаха като 40+.

# 245
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 598
Kазват , че на 40 краката се съсухряли и най красивите крака изглеждали грозни.
Явно това е била идеята на Calzedonia ,  за да избере Джулия Робъртс през 2019 за "крака" на колекцията си


Сигурно не са могли да си позволят по млад модел Simple Smile, защото връстничките на Джуия не са търсения таргет за Calzedinia.
Спунк  , не всички държат да се харесат на всички.
Пеимерно Летисия за 16 години се превърна от любимка на поданниците си в най презираната от кралското семейство.
Но пък получи славата на една от най елегантните кралици.Вероярно защото това и стана приоритет.Въпреки , че прес центура на двореца обявява всичките и разкрасявания като решаване  на  "здравословни проблеми"
И дори  запичва да увлича и  принцесата, която  под влияние на майка си вече е започнала първите си  интервенции на 14 години.

Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 10:41 от sl

# 246
  • Мнения: 4 862
Стоя на опашка в магазина. Пред мен стои жена в гръб, супер тяло, висока, стройна, слаба, къса вталена елегантна рокля, която открива стегнати и слаби дълги крака. Аз дето съм жена, се възхищавам... Наближава нейния ред на касата и за момент въпросната жена се обръща назад. И шах - в лице жената е със сигурност над 60 годишна, доста сбръчкана и мога да кажа направо неподдържана кожа, доста грозновата... Та толкова за ген, стил и краен резултат...Grinning
На някой Господ е дал тяло, но нищо не е дал в лице и обратното...  Grinning

# 247
  • Мнения: 1 114
Ако на 20 си се обличала като проститутка, много е вероятно и на 40 да го правиш.

Къси панталони са си напълно ОК и за 20 годишни пълнички и за 40 годишни на плаж, в парк или до магазина.

Голи задници, гърди и кореми не са ок за никоя възрастова група, освен ако не се цели набиране на клиентела.

Имам запазени дрехи от времето, когато съм била на 20 и още ми стават, а и не са никак неуместни.

Много са ми забавни девойките, които се репчат, защото си мислят, че 40+, 50+, 60+ никога няма да ги застигнат.

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 21 696
Впечатлението, че някоя 16- или 20-годишна изглежда на 40+, е лъжливо според мен. Тя може да има дрехи, фигура, грим, излъчване и израз на лицето дори като на по-възрастна, но вгледаш ли се, възрастта си личи. По кожата, най-малкото.

# 249
  • София/Севлиево
  • Мнения: 12 674
Тези двечките умишлено се състаряваха,ходеха с един тежък черен грим,който ги правеше да изглеждат наборки на майка ми,която по онова време е била на 36-7 години...

# 250
  • Мнения: 4 862
Понеже темата е за облеклото, кажете харесвате ли и носите ли цветни, шарени, пъстри и весели цветове? А такива обувки и чанти? Въобще приемате ли хора, които се открояват по някакъв начин, не кичозно и фрапантно, разбира се...  Кои са ви любимите летни и не само цветове? Имате ли "смелост" да носите например жълто, розово, зелено, оранжево, светло синьо, лилаво, корал и т.н.?

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 21 696
За шареното и яркото - да, да и пак да! Нося.

# 252
  • Мнения: 9 778
И аз нося цветно и ярко. Харесва ми.

# 253
  • Мнения: 1 114
Аз като цяло съм скучна в облеклото си. Единствено обувките ми са по-нестандартни. Имам три приятелки, които са супер артистични и цветни и много ми харесват, но аз не мога да се възпривма с такива дрехи, чанти и бижута.

А понякога много ми се иска.

# 254
  • София/Севлиево
  • Мнения: 12 674
Да,харесвам и нося.Обичам дрехи на цветя, особено рокли,и имам доста от тях.Виж с чантите и обувките съм доста консервативна.Винаги поддържам бяла,черна и сива,в момента имам и тъмносиня раница и една малко по-разчупена чанта в бежово-кафяво.За лятото имам и чанта в лилаво и една синя,което ме подсети,че е време да ги извадя...Бижута имам цял куп,но не ги нося,само традиционни обици,годежния пръстен и халката и едно сребърно синджирче с кръстче...Пробвала съм,седят ми добре,харесвам се с тях до момента,в който ММ каже "Ти на каква се правиш"и ми убива всяко желание...

Общи условия

Активация на акаунт