Семейството или родителите?

  • 18 359
  • 612
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 114
[

Аз ти цитирах и даже удебелих някои твърдения на ЛГ, но ти удобно ги пропусна. Сама си е казала, че до преди три месеца не са имали никакви проблеми. Не каза и как така са живели с отделни сметки. И да, нормално е да се правят заключения.

Не съм злонамерена към нея, напротив. Казах и, че изплащането на чужд имот не е ок за нея и да си мисли. Но и не смятам, че е ОК да живее безплатно и да брои кюфтета и сладоледи.

Не ми и отговори къде на село има топли витрини. Искам и аз такова село. В тези, в които съм била е мизерия от всякъде. Не можеш и прясно месо да купиш, ако съседа не заколи нещо.
Всъщност, имаш ли идея какво значи ЛГ, кой го измисли и по повод на коя тема и коя авторка?

Нищо не съм пропуснала- извадих всички постове и от тях копирах числата, които тя беше написала.
И да, там беше отбелязала, че допреди 3 месеца са били на отделни сметки и проблеми с издържането им не са имали.
После обясни за кредитите и т. н.
Мисля си, че сигурно не сте живели две семейства на едно място, затова ти е чудно как се плащат разходите.
Аз живях омъжена и с дете при майка ми 13 години- в един апартамент и ще ти кажа.
Лесно- ако са равен брой членовете на семействата, се дели на 2.
При тях, предполагам е било така, тъй като и дете няма.
При нас деляхме на човек.

Що се отнася до това, какво има на село- има студени витрини и дори в моето забутано в Балкана, а не като тяхното- до София, карат разнообразни стоки и полуфабрикати по 2 пъти в седмицата.
Малко са ти изостанали представите или са свързани с някои села, до които път няма и тока е проблем.

Не, нямам, но от както драмата се развива, много ми хареса определението и ще си го ползвам, ако позволиш. Да не е твое? И ако е, имаш ли си запазено право на ползване?

# 556
  • Мнения: 18 764
Не е нейно. Но явно и тя не знае чие е.
Напред писах - измислих го специално за проекта даскалка, да се е..вам с авторите.

# 557
  • София
  • Мнения: 24 839


Не, нямам, но от както драмата се развива, много ми хареса определението и ще си го ползвам, ако позволиш. Да не е твое? И ако е, имаш ли си запазено право на ползване?

Ще ти кажа.
Миналото лято една авторка пусна няколко теми, които ангажираха све живо във форума.
Беше голяма заигравка и буйни страсти се вихриха.
Пак се оформи групата на Шаро, която упорито тропаше с краче, че не вярва на написаното, то не е такова, ами е "едикакво си".
В един момент решиха, че това е опит за литературно произведение и Уиш започна да титулова авторката с ЛГ.
Сега гледам, друга съфорумка се определя като авторка, но няма логика да е така, щом и тук го използва.

# 558
  • Мнения: 18 764
Абсурд, сигурна бях, че ще опиташ да направиш интрига Grinning

# 559
  • София
  • Мнения: 38 918
Стига конспирации! Според мен авторката си е авторка. Объркани животи и имоти колкото щеш.

# 560
  • Мнения: 1 114
Еми дайте линк де. Просветете ме. Нямам идея какви драми са се вихрили, но в тази се вижда наслагване на слоеве, което си бие на измислици.

И ако може някой да ми каже как да се отпиша от дадена тема, ще съм много благодарна. Само ми се появяват нови съобщения.

# 561
  • София
  • Мнения: 24 839
Абсурд, сигурна бях, че ще опиташ да направиш интрига Grinning
Напротив, развалих твоята, като обясних колко нелепо е да се обижда авторката, след като никого не е засегнала, а само споделя проблема си.
А, че на теб ти се привижда даскалка навсякъде, е друг разказ.

# 562
  • Мнения: 18 764
Абсурд, сигурна бях, че ще опиташ да направиш интрига Grinning
Напротив, развалих твоята, като обясних колко нелепо е да се обижда авторката, след като никого не е засегнала, а само споделя проблема си.
А, че на теб ти се привижда даскалка навсякъде, е друг разказ.

Ама моля ти се, никой не обижда никого в тази тема Mr. Green И аз никак не се обиждам, когато ми крадат идеята за ЛГ, включих се само, за да сложа прът в поредната интрига Mr. GreenMr. Green Дано и ти да не си се обидила Mr. Green

Еми дайте линк де. Просветете ме. Нямам идея какви драми са се вихрили, но в тази се вижда наслагване на слоеве, което си бие на измислици.

И ако може някой да ми каже как да се отпиша от дадена тема, ще съм много благодарна. Само ми се появяват нови съобщения.

Не ти трябва да я четеш, там и без това са изтрити стотици страници с най-плашещите и откачени подробности, останали са само неналудните.

# 563
  • Мнения: 1 114
Аз не видях нито един пост, в който авторката да е била обиждана. Дадоха и се много практични съвети. Тя започна да скача и да си променя историята.

Имам опит с тролове, макар и не в този форум и е нормално, когато някой си доизмисля, да го подозират.

# 564
  • Мнения: 14 976
Скрит текст:
Даски си е жива и здрава и има много за разказване, но не я пускат админите.
Има вечен бан, макар и да е направила опит да поиска отново включване.

Къде - къде там повече действащи лица има.
Тук е доста банална историята, и понеже чета отначалото и още не съм писала, и аз не разбрах с какво пък тази авторка толкова подразни ССФ.
Ми дразни я здрави , прави хора, да са толкова безотговорни, каза си детайлно какви са и съображенията, и аз ги смятам за правилни. Едно е да помагаш в труден момент, това се е случило, друго е на помагащите да им писне, защото опомощЕните свикват и им харесва.
Сега, не е хубаво да се оценява, че свекървата е изяла цял апартамент, но то говори за цялостната визия и манталитет на възрастните.
Забатачени борчове, съчетани с удобната версия " ми нищо не мога да направя".
Права е да се притеснява как ще се развият нещата в бъдеще, защото това, ако се превърне в тенденция, ще става по-зле.
Но явно и харесва там. Възрастни хора няма как да превъзпитат. Та всяко нещо се има цената. Очевидно е, че ще я плащат младите.Уместно, или не.

# 565
  • Мнения: 1 114
Тук тотално ме загуби. Коя е Даски и какво общо има с казуса?

# 566
  • Мнения: 14 976
Тук тотално ме загуби. Коя е Даски и какво общо има с казуса?
ООникалната лирическа героиня Joy
Имам чувството, че част от потребителките заподозряха, че това е нейната орязана версия.

# 567
  • Мнения: 18 764
Никой не се съмнява, че даскалката има още много за разказване, още много снимки и плашещи идеи...

След даскалката имаше и други с титлата ЛГ - общо взето като се започне броене на хапки от велики бизнес дами и моментално надвисва сянката на първопроходника в жанра.

# 568
  • София
  • Мнения: 24 839
За всичките години във форума, не съм срещнала един поне, който в първия си пост да е описал проблема си в 100% пълнота.
Винаги в последствие, след задавани въпроси, се доочертава картината, като в нея се включват много странични фактори.
Да, те се наслагват върху първоначалните, но ако не се дадат, публиката почва да нервничи и да пита защо не й се отговаря- /ти нали така беше недоволна, че не е обяснила как точно си делят сметките за ток/

И не, Дакси няма нищо общо с темата, но е станала фикс-идея за някои.
И прехвърлят отношението си към нея към всяка друга потребителка, която въпреки нападките, запази добрия тон и не отвърне с обиди.

ПП. Всъщност, това е общото- Даски издържа във всичките теми, в които се ля помия върху й, да не отвърне със същото.
Когато накрая й кипна и каза няколко думи, й издействаха вечен бан.

Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 11:41 от absurT

# 569
  • Мнения: 18 764
За всичките години във форума, не съм срещнала един поне, който в първия си пост да е описал проблема си в 100% пълнота.
Винаги в последствие, след задавани въпроси, се доочертава картината, като в нея се включват много странични фактори.
Да, те се наслагват върху първоначалните, но ако не се дадат, публиката почва да нервничи и да пита защо не й се отговаря- /ти нали така беше недоволна, че не е обяснила как точно си делят сметките за ток/

И не, Дакси няма нищо общо с темата, но е станала фикс-идея за някои.
И прехвърлят отношението си към нея към всяка друга потребителка, която въпреки нападките, запази добрия тон и не отвърне с обиди.

ПП. Всъщност, това е общото- Даски издържа във всичките теми, в които се ля помия върху й, да не отвърне със същото.
Когато накрая й кипна и каза няколко думи, й издействаха вечен бан.


А, не, финалният бан, а и тези преди него, на даскалка изобщо не бяха заради обиди към потребителите, никак даже Mr. GreenMr. Green Модераторите й завидяха на мъжа и парите... Дали не беше Татти накрая с ключа...

Общи условия

Активация на акаунт