Семейството или родителите?

  • 18 333
  • 612
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 24 839


А, не, финалният бан, а и тези преди него, на даскалка изобщо не бяха заради обиди към потребителите, никак даже Mr. GreenMr. Green Модераторите й завидяха на мъжа и парите... Дали не беше Татти накрая с ключа...

Разбира се, че накрая е Татти- след всичките "възмутени" доноси от тези, които с пяна на уста я наричаха каква ли не и пишеха откровени гнусотии за отношенията й с мъжа й.

# 571
  • Мнения: 18 619


А, не, финалният бан, а и тези преди него, на даскалка изобщо не бяха заради обиди към потребителите, никак даже Mr. GreenMr. Green Модераторите й завидяха на мъжа и парите... Дали не беше Татти накрая с ключа...

Разбира се, че накрая е Татти- след всичките "възмутени" доноси от тези, които с пяна на уста я наричаха каква ли не и пишеха откровени гнусотии за отношенията й с мъжа й.

Виж сега, не си права... Не че защитавам модераторите или Татти, но като знам колко пъти си се оплаквала от мен и от други потребители - не казвам, че доносничиш, аз не ползвам такива груби думи, - нещо се губи логиката...

# 572
  • София
  • Мнения: 24 839

Виж сега, не си права... Не че защитавам модераторите или Татти, но като знам колко пъти си се оплаквала от мен и от други потребители - не казвам, че доносничиш, аз не ползвам такива груби думи, - нещо се губи логиката...

Разбира се, че знаеш колко пъти съм се оплаквала- нали директно го правя в поста си и го адресирам публично.
Не е като да налазя който не ми харесва, след негов пост до някого, да го предизвикам и като ми отговори, да го донеса, че да му издействам бан.

# 573
  • Мнения: 19 128
Абе, как ще спрат някой с вечен бан? Ей я, отиде на почивка и ново айпи, нови профили. Как ще я спрат?

# 574
  • Мнения: 18 619

Виж сега, не си права... Не че защитавам модераторите или Татти, но като знам колко пъти си се оплаквала от мен и от други потребители - не казвам, че доносничиш, аз не ползвам такива груби думи, - нещо се губи логиката...

Разбира се, че знаеш колко пъти съм се оплаквала- нали директно го правя в поста си и го адресирам публично.
Не е като да налазя който не ми харесва, след негов пост до някого, да го предизвикам и като ми отговори, да го донеса, че да му издействам бан.

Виж как добре ги разбираш нещата Mr. Green Да се чуди човек как все не ти се получава това с... оплакванията, не с доносничеството... Та логиката липсва, иначе виждам, че емоцията "другите доносничат" е налице.
И чакай да кажа нещо сериозно, докато се майтапя - ако някой е искал да те подхлъзне към бан, досега да го е направил... Не аз, разбира се, но някой, на когото от нищото си му извадила убийствения аргумент "а ти какво писа за мъжа си преди Х години" в тема за коледни сладки да речем, понеже не сте били на един акъл за количеството захар и канела...

# 575
  • София
  • Мнения: 24 839

Виж как добре ги разбираш нещата Mr. Green Да се чуди човек как все не ти се получава това с... оплакванията, не с доносничеството... Та логиката липсва, иначе виждам, че емоцията "другите доносничат" е на лице.

А, с повечето съфорумки ми се получава- изясняваме нещата и не занимаваме началството.
Такава е логиката на действията ни.
Е, има две- три семки, които не ги устройват откритите изяснявания, защото просто не ме понасят, та все са с пръст на бутона, но не ме бъркат.
Не влизам в полемика, не им се впечатлявам и те така........

# 576
  • Мнения: 18 619

Виж как добре ги разбираш нещата Mr. Green Да се чуди човек как все не ти се получава това с... оплакванията, не с доносничеството... Та логиката липсва, иначе виждам, че емоцията "другите доносничат" е на лице.

А, с повечето съфорумки ми се получава- изясняваме нещата и не занимаваме началството.
Такава е логиката на действията ни.
Е, има две- три семки, които не ги устройват откритите изяснявания, защото просто не ме понасят, та все са с пръст на бутона, но не ме бъркат.
Не влизам в полемика, не им се впечатлявам и те така........

Да не те разочаровам, но не вярвам, че някой стои с пръст на бутона за докладване заради теб или заради друг потребител. Това, че те трият едва ли се дължи на доноси, пардон, на оплаквания, по-скоро на личните ти изяви, част от които описах в горния пост. Скучната истина е, че няма нужда да те докладват.

# 577
  • Мнения: 1 114
Къде се затри ЛГ (сори Емма, крада си го, много ми харесва)?

# 578
  • София
  • Мнения: 24 839
Да не те разочаровам, но не вярвам, че някой стои с пръст на бутона за докладване заради теб или заради друг потребител. Това, че те трият едва ли се дължи на доноси, пардон, на оплаквания, по-скоро на личните ти изяви, част от които описах в горния пост. Скучната истина е, че няма нужда да те докладват.
О, няма вероятност да ме разочароваш- както казах, не ме интересуват тия с доносите.
А, какво ти мислиш за мен, съвсем не ме вълнува, та не мисля да продължавам- току- виж се окаже, че ме замели за оспамване на темата "ей тъй, без никакъв донос".

# 579
  • Мнения: 18 619
Къде се затри ЛГ (сори Емма, крада си го, много ми харесва)?

Обмисля как да натъкми противоречията и да въведе още три кредита.

Да не те разочаровам, но не вярвам, че някой стои с пръст на бутона за докладване заради теб или заради друг потребител. Това, че те трият едва ли се дължи на доноси, пардон, на оплаквания, по-скоро на личните ти изяви, част от които описах в горния пост. Скучната истина е, че няма нужда да те докладват.
О, няма вероятност да ме разочароваш- както казах, не ме интересуват тия с доносите.
А, какво ти мислиш за мен, съвсем не ме вълнува, та не мисля да продължавам- току- виж се окаже, че ме замели за оспамване на темата "ей тъй, без никакъв донос".

Разбира се, че ще изтрият последните страници. Много добре разбираш, че опитът за интрига с авторството на "ЛГ" беше чист спам. И ще трият не защото някой ще доносничи срещу добър човек като теб Simple Smile а защото е спам. Ще заминат и моите шеги, но пък аз не съм параноична и няма да рева, че някой доносничи или стои с пръст на бутона, понеже има лоши чувства към мен... Ще заминат и постовете на десетина други потребители, които също няма да придадат особено значение на това.

# 580
  • Мнения: X
Никой не се съмнява, че даскалката има още много за разказване, още много снимки и плашещи идеи...

След даскалката имаше и други с титлата ЛГ - общо взето като се започне броене на хапки от велики бизнес дами и моментално надвисва сянката на първопроходника в жанра.
Ти я излез и се бий като мъж за авторските права над ЛГ! Аз не помня да съм измисляла термина, но щом съм спрягана за автор, я да си поискам правата в брой! Може и в сладоледи. Шоколадови с допълнитено шоколад, моля!

# 581
  • Мнения: 1 114
Ооо, скубане на коси ще има. Аз предлагам да го включим във форумския жаргон, а аз ще почерпя.

# 582
  • Варна
  • Мнения: 36 722
А ние останалите, поне залагаме може ли?

# 583
  • Мнения: 18 619
Майтап, майтап, но тъкмо ям сладолед, купен със стотинките от честно изработеното авторско право, и си мисля дали все пак не е по-праведно отново да опитам да обясня на Абсурд, че не я трият заради доноси, и това да бъде доброто ми дело за деня... Но ако се навиеш може да си разделим стотинките и сладоледа.

Пс - а, щом вече има залагания, извънсъдебното споразумение отпада, остава само боят на арената.

# 584
  • Мнения: X
Залагайте колко сладоледа наведнъж мога да опукам. И без това ЛГ се покри и няма кой да ми брои сладоледите.

Общи условия

Активация на акаунт