Каква доза фолиева.....?

  • 1 197
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 555
Ако две години пробвате сериозно всеки месец и не се получава защо не се замислите за изследвания?
Ами вече започнахме. Спермограмата е наред. При мен освен че съм с обърната матка, засега не е излезнал друг проблем. Правих прогестерон на22 ден от цикъла /беше 67/ . Сега меря БТ за да видим имам ли овулация. Притесняваме това, че не откриват проблем засега а бебе няма, и на практика губя време с бездействие. Ако знаех какво ми е това време можех да използвам за евентуално лечение.

За обърната матка най-добрата поза е задна прашка - резултата е налице Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 248
И аз съм с обърната матка!? Това за задната прашка сериозно ли е?! Rolling Eyes
Не знаех, че да си с обърната матка е проблем ... майка ми е с такава, тя е имала проблеми със забременяването. Но имам спомени, че някой ми беше казал, че дали си с обърната матка или не, не прави забременяването по-лесно или по-трудно?! Зависело от други фактори ... така ли е?! newsm78

# 17
  • софия
  • Мнения: 555
аз знам, че щом си с обърната мартка лесно се забременява само на задна прашка, поради специфичното положение на матката. аз така съм забременяла и двата пъти.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Обърната матка не е проблем за забременяване.

Общи условия

Активация на акаунт