Търся електронна книга - 29

  • 82 282
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Здравейте.Някой има ли Тайните на герба на Томас Енгер,да ми я прати?Хубав ден на всички.waspa@abv.bg

# 46
  • Мнения: 371
Деница изпратила съм ти 3 те части на Бланка Липинска 365 дни на английски.

# 47
  • Мнения: 1 424
Dori Dimitrova, може ли и на мен да ми ги пуснеш? Simple Smile dita_von_teese_@abv.bg

# 48
  • София
  • Мнения: 143
Търся книгите на Бен Карсън. "Поеми риска" е предлагана за продажба и в ел. вариант, но сега вече е свалена. Открих я и в един сайт, където пък се искаше кредитна карта за регистрация, за да я сваля, но ппредпочитам да не рискувам с данни от картата.

# 49
  • Мнения: 371
Dori Dimitrova, може ли и на мен да ми ги пуснеш? Simple Smile dita_von_teese_@abv.bg

Разбира се. Готово

# 50
  • Мнения: 125
Искам да попитам книгата "Този мъж" част 4 дали знаете може ли да се намери онлайн?

# 51
  • Мнения: 399
Искам да попитам книгата "Този мъж" част 4 дали знаете може ли да се намери онлайн?
Те са 3 части

# 52
  • Мнения: 737
Искам да попитам книгата "Този мъж" част 4 дали знаете може ли да се намери онлайн?
Те са 3 части
Четири са, но последната не е преведена.  В темата За тези, които четат любовни романи има и линкове, и коментари

# 53
  • Мнения: 125
Видях линковете, но исках да попитам и вас. Ако някой я срещне онлайн някъде освен в този сайт към линка в другата тема. Блягодаря за отговорите Simple Smile

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Edi4kata, в сайта има само инфо, не и самата книга. Ако я търсиш на английски също ще може да я намерим, на бг обаче не е издадена.

# 55
  • Мнения: 399
Не знаех ,че са 4 . Аз лично не виждам ,какво вече да разтягат на историята и не ми е хрумвало ,че не е завършена.Не че помня ,за какво беше вече.Отдавна съм я чела ,ако трябва да съм честна Grinning

# 56
  • Мнения: 1
Здравейте, търся Да откраднеш сърцето на Дявола
Даян Шаер

# 57
  • Мнения: 5
Здравейте, търся книгата на Кристофър Паолини - Вилицата, Вещицата и Драконът.
А също така на Виктория Айвярд - 4 част Гибелна бура.
Проверих навсякъде но не мога да ги намеря. Дали някой може да помогне.
me_ry@mail.bg
Благодаря

# 58
  • Мнения: 12
Здравейте, търся книгите "Къде си, Аляска" на Джон Грийн и "Поглед навътре" на Бет Кери. Благодаря предварително!
Petya.doldurova@abv.bg

# 59
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Здравейте,търся "Кестеновия човек ".Търсих я навсякъде ,но не мога да я намеря .Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт