Лежащи мами- 46

  • 40 300
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 612
От днес на обяд съм с болка вдясно под ребрата. Не е гинекологично... Утре ще търся свястен гастроентеролог.. Като четох какво може да стане ако е жлъчка и ми прилоша чак. Толкова ме е страх, че думи нямам. Иначе стигнах 27 г.с., шийката е 3 см.

# 376
  • Мнения: 92
От днес на обяд съм с болка вдясно под ребрата. Не е гинекологично... Утре ще търся свястен гастроентеролог.. Като четох какво може да стане ако е жлъчка и ми прилоша чак. Толкова ме е страх, че думи нямам. Иначе стигнах 27 г.с., шийката е 3 см.
Cvetno cvete, каква е болката остра пронизваща или тъпа. Изключихте ли варианта бебето да притиска или да са киселини, или да е от нерв. Понякога неврологичната болка може да бъде доста силна и да се обърка. Имала ли си преди проблеми с жлъчката или като цяло с гастроинтестиналния тракт?

# 377
  • Мнения: 212
Cvetno-cvete, по време на бременност всииичко може да те боли. Матката расте, бебето и то, органите ти правят място, притискат се...
Аз направих два пъти проблем с корема - много силна болка, приеха ме и още в спешния на Надежда започнах да повръщам, беше ужасно! Но аз съм със стари коремни операции от апандисит и перитонит и на стомахът и червата само нещо студено или пържено им е трябвало. Първият път в 32 г.с. лежах 10 дни, после бях една седмица вкъщи иии...ядох филийка с течен шоколад. След нея лежах само 5 дена🙄
И двата пъти жлъчката си беше ок.
Дано ти мине и е било просто от разместването на органите! Дръж ни в течение, стискаме палци!

# 378
  • Мнения: 612
Болката е тъпа, не постоянна. Мога да я определя като болка на далак докато тичаш Confused не знам иначе как да я опиша. Днес сутринта я няма, но все пак ще се опитам да мина през гастро.
 Досега не съм страдала от жлъчка. Киселини си  имам от 1 месец. По време на прегледа крачетата на бебето сочеха към мястото на болката, но цял ден не мина,въпреки че се разхождах-би трябвало да се премести поне малко.
 Ще ви пиша, когато успея да се добера до лекар.

# 379
  • Мнения: 778
Цветно цвете, моята майка ми е разказвала, че като била бременна със сестра ми в последните два месеца бебето много притискало черния дроб ( точно отдясно под ребрата) и дори понякога болката била нетърпима. Мисли позитивно. Успех.

# 380
  • Мнения: 612
Възможно е нещо такова да е. От снощи болка няма... В понеделник съм на доктор, че за днес няма да ме вместят.
 Благодаря за мненията ви. Винаги са от полза

# 381
  • Мнения: 1 044
здравейте момичета! има ли сред вас лежащи заради кървене? В 9г.с. съм с почти непрекъснато кървене от 6г.с. Миналата седмица лежах в болница да ме закрепят, но два дни по-късно отново започна и съм вкъщи, лежа. Притеснява ме, че не се вижда причината за кървенето - няма отлепване, хематом, полип или нещо друго. Ембриончето си отговаря на седмиците и има сърдечна дейност. Тази година имам мисед в 9-та седмица, която пак протичаше с такова кървене. Много ме е страх. Може ли да ми дадете някакви съвети или да ме успокоите, че има някакъв шанс да се развие тази бременност Rolling Eyes

# 382
  • Мнения: 579
С предишната си бременност от 7ма до 10 седмица кървях , не се установи от къде беше кървенето . Родих жива и здрава дъщеря.
Успех !

# 383
  • Мнения: 462
здравейте момичета! има ли сред вас лежащи заради кървене? В 9г.с. съм с почти непрекъснато кървене от 6г.с. Миналата седмица лежах в болница да ме закрепят, но два дни по-късно отново започна и съм вкъщи, лежа. Притеснява ме, че не се вижда причината за кървенето - няма отлепване, хематом, полип или нещо друго. Ембриончето си отговаря на седмиците и има сърдечна дейност. Тази година имам мисед в 9-та седмица, която пак протичаше с такова кървене. Много ме е страх. Може ли да ми дадете някакви съвети или да ме успокоите, че има някакъв шанс да се развие тази бременност Rolling Eyes
има шанс разбира се, аз от началото бях с кървене и то почти всяка седмица, пиех 3х2 утрогестан, 3х2 но шпа, вече съм почти 21 г.с, в 15 ми направиха серклаж понеже имам конизация и шийката ми е скъсена на последната ЖК ми я измериха 2 см и аз много се притеснявам дали ще мога да го измисля всеки ден съм във филма

# 384
  • Мнения: 41
Здравейте!И аз се записвам,  в 25 г.с., направен серклаж по спешност .Без никакви проблеми и  симптоми , шийката ми се е скъсила за отрицателно време. Втора бременност, първа приключила неуспешно Sad Моля се да видя живо и здраво бебче този път.
Някой има ли представа как изглежда серклажния конец?Постоянно ме гони параноя сам да не се скъса, а доктора каза,  че инфекция може най вече да го провали..
Ч

# 385
  • Мнения: 778
Tickles, когато имах кървене в началните седмици, освен класическите лекарства, доктора ми бе предписал и ампули от 500мг витамин Ц, което стяга стените на кръвоносните съдове....но ампули, а не хапчета,  защото се усвоява най-добре

# 386
  • Мнения: 462
Здравейте!И аз се записвам,  в 25 г.с., направен серклаж по спешност .Без никакви проблеми и  симптоми , шийката ми се е скъсила за отрицателно време. Втора бременност, първа приключила неуспешно Sad Моля се да видя живо и здраво бебче този път.
Някой има ли представа как изглежда серклажния конец?Постоянно ме гони параноя сам да не се скъса, а доктора каза,  че инфекция може най вече да го провали..
Ч
серклажния конец се прави около отвора на шийката, твоята колко е сега

# 387
  • Мнения: 41
Здравейте!И аз се записвам,  в 25 г.с., направен серклаж по спешност .Без никакви проблеми и  симптоми , шийката ми се е скъсила за отрицателно време. Втора бременност, първа приключила неуспешно Sad Моля се да видя живо и здраво бебче този път.
Някой има ли представа как изглежда серклажния конец?Постоянно ме гони параноя сам да не се скъса, а доктора каза,  че инфекция може най вече да го провали..
Ч
серклажния конец се прави около отвора на шийката, твоята колко е сега


33мм в момента, така и не ми казаха колко беше преди серклажа, но съм имала и разкритие. Сега само лежане.

# 388
  • Мнения: 462
Здравейте на всички влизам и тук да се оплача и да чуя някой съвет от вас, на 03.  бях на фм и ми измериха шийката 0.5 см, след конизация съм 2017г. За това и се наложи да ми сложат серклаж в 15.г.с, лекарката от фм ми препоръча да ми се сложи втори конец над серклажния при др Панова в тина киркова, вечерта звънях на моя гинеколог който ми е правил и конизацията и серклажа и той е много против тази манипулация през корема защото криела много голям риск, а и той твърди, че при мен да се сложи такъв конец е невъзможно, на следващия ден отидох при него за да види как е положението измерва я 1см, увеличи ми утрогестана на 2х2 и ми каза само лежане за да мога да го докарам до безопасна седмица за бебчо сега съм 21 г.с, много съм уплашена дали ще успея, ако има някоя мама с подобен проблем нека сподели мнение

# 389
  • Мнения: 449
Потърсете още едно мнение, тук момичетата говорят много за Др Христов който е спасил много бременности ако се върнете назад в темите ще прочетете.  Мога да ви дам съвет да не се предоверявате на Панова ,няма да изпадам в подробности защото не са приятни само ще ви кажа ,че февруари трябваше да родя ,но въпросната реши друго в нейното отделение жена с кръвоизлив не можело ,да рискува да умра и направо сложи две лекарства за предизвикване в 19седмица бях. Просто бъдете спокойна и потърсете мнение от др Христов не вярвам да ви върне.Успех 💖

Общи условия

Активация на акаунт