една година без жоро илиев

  • 7 755
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Не го познавам лично, съответно не ми и липсва.

# 16
  • Мнения: 2 849
Ооо, като се сетя каква тема имаше когато го разстреляха, сега кой знае  какво ни очаква  Wink.
Да ,доста голяма темичка беше .Асоциации-еми ,хубав мъж беше и нищо друго не ми изплува .

# 17
  • Мнения: 4 629
За майка му ми стана мъчно  Confused

# 18
  • Мнения: 820
Безскрупулен човек, който продаваше хероин на децата ни. Какво добро може да се каже за такъв? Sick

# 19
  • Мнения: 569
 Кракив мъж беше, това е което мога да кажа. Мир на праха му.

# 20
  • Мнения: 2 161
Не го познавам,а ако го познавах щеше да ми бъде неудобно от този факт.Обикновен бандит,какво има толкова да го споменаваме?

# 21
  • Мнения: 239
мир на праха му!
интересно ми е какви асоциации изникват в съзнанието ви,когато се сетите за него..


Отиде си голям българин, истински патриот, бизнесмен и меценат. Ако имахме повече като него щяхме да сме от водещите сили в Евросъюза.

# 22
  • Мнения: 25 615
Отиде си голям българин, истински патриот, бизнесмен и меценат. Ако имахме повече като него щяхме да сме от водещите сили в Евросъюза.

Не думай!  Shocked  Mr. Green
От такива "големи българи и патриоти" сме на това дередже...  Thinking

# 23
  • на село
  • Мнения: 3 920
Ооо, като се сетя каква тема имаше когато го разстреляха, сега кой знае  какво ни очаква  Wink.
Да ,доста голяма темичка беше ....

Големичка беше, че и май и сложиха ключа на края, ако не се лъжа, че нещо забравям последно време  Confused.

# 24
  • Мнения: 239
Отиде си голям българин, истински патриот, бизнесмен и меценат. Ако имахме повече като него щяхме да сме от водещите сили в Евросъюза.

Не думай!  Shocked  Mr. Green
От такива "големи българи и патриоти" сме на това дередже...  Thinking

Помагаше на спорта, на толкова много хора. Стимулираше икономиката в няколко смисъла на думата. Какво повече? Ти какво си постигнала?

# 25
  • Мнения: 25 615
Ти какво си постигнала?
Никого не съм убила. Нито съм станала причина да убият някого.
Това достатъчно ли е? newsm78

# 26
  • Мнения: 239
Ти какво си постигнала?
Никого не съм убила. Нито съм станала причина да убият някого.
Това достатъчно ли е? newsm78

И къде са доказателствата? Аз на негово място бих те съдил за клевета. Даже нищо чудно да те чака дело в отвъдното.

Лошо нещо ли е убийството и защо? Причиняването на смърт е масово явление откакто свят светува и е също толкова често срещано, колкото и сексът. Да стесним кръга. Всяка държава убива хора всеки ден, даже и днес. Ти си част от управлението на държавата като нейна гражданка и гласоподавател. Ти носиш вина за всяко убийство, имаш процент в този бизнес. Какво сега, да се обесиш ли? Едва ли. Ще спориш.

# 27
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ооо, като се сетя каква тема имаше когато го разстреляха, сега кой знае  какво ни очаква  Wink.
Да ,доста голяма темичка беше ....

Големичка беше, че и май и сложиха ключа на края, ако не се лъжа, че нещо забравям последно време  Confused.
Ключ, а после и липсата я хвана  Grinning
Пас съм по темата, че много се паля  Whistling

# 28
  • Мнения: 1 544
За майка му ми стана мъчно  Confused

На мен също .Иначе асоциаций никакви  Thinking

# 29
  • Мнения: 3 423
Къв е тоя? Превъплъщение на Левски ли,
че толкова го споменавате, жалите и прочее?
Че и любовно го наричате Жоро...

Общи условия

Активация на акаунт