Кога съм забременяла? СПЕШНО

  • 3 278
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
1. Календар
2. Ти самата каза за секса на 21
Благодаря Ви!😊

# 16
  • Мнения: 3 488
Ще им казвате ли?
Както и да го смятате вероятността е 50:50.
Предвид дългия цикъл може би втората дата, но тест за бащинство е най-
разумно.

Винаги съм твърдяла, че само майката може да е сигурна, вече се убедих, че не е така.

# 17
  • Мнения: 1 107
Ултразвук при гинеколог ще ти каже най-сигурно.  В този все още ранен период разликата от седмица-две се забелязва на екрана.
Поправям се, разликата е една седмица. Аз първоначално помислих датата на тестовете...., но може да се пробва....вариант е все пак. Бебето се оформя все още, не е само да расте....

# 18
  • Мнения: 71

По ултразвук е това Simple Smile

# 19
  • Мнения: 521
Според мен втората дата е по- вероятна. Дори и да се стече семенната течност, как ще влезе във влагалището сама? Няма начин, освен ако не сте се заигравали и на другото място. Пък то и да се правили нещо, пак е малко вероятно.
Успех с бременността и друг път да не си правиш такива експерименти с различни мъже.

# 20
  • Мнения: 473
Според мен бащата е този, с който си била на 21, защото след анален секс вероятността да забременееш е минимална. Доколкото знам няма репродуктивна връзка между ануса и репродуктивните органи, за да хванеш от анален. Това е моето мнение...

# 21
  • Мнения: 8 937
И все пак, при тази продължителност на цикъла и без да знаем кога е овулацията Ви, можем само да гадаем. Каквото и да кажем, ще е вярно на 50%.

# 22
  • Мнения: 607
От анален не се забременява , от втория е .

Общи условия

Активация на акаунт