8 месец - сърбеж по цялото тяло

  • 4 879
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Ти с какво се мажеше?

Пуснах ти на лично.  Grinning

# 16
  • Мнения: 875
изнамерих темата в търсачката, защото щях да пускам тема за този си проблем! в началото на 8мия месец съм и от една седмица ме мъчи страшен сърбеж по цялото тяло, без обриви. мажа се много, не е и на нервна почва, защото съм спокойна и не се притеснявам от предстоящото раждане. все пак ми поолекна като разбрах, че и други са имали подобен проблем. значи да чакам докато родя!  ooooh!

# 17
  • Мнения: 112
При мен беше същото. В началото на 9 месец се появиха леки обривчета по ръцете и ходилата. Започна лек сърбеж, който след 2-3 дена се превърна в ужасна мъка, особено след 17.00. По цяла нощ не съм спала - кисмех си краката в хладка вода. Това беше единственото спасение. Лекарката каза, че това било "Дерматит на бременността" . Иписа ми разни гелове и витамини, но нищо не ми помогна. Само студена вода, това ми беше спасението. Сърбежите отминаха след като родих, седмица след това.
Успокой се, всичко ще е наред, но трябва да изтърпиш ... Simple Smile
Мисли си за бебчо! Помага!

# 18
  • Мнения: 5 026
 При мен имаше сърбеж по корема и гърдите. Обяснявам си го с разпъването на кожата.

# 19
  • Мнения: 1 910
Мда, много е неприятно, знам. Казват, че било нормално. На мен ми бяха предписали някакъв гел, който някак ми охлаждаше кожата и сърбежа изчезваше...поне временно. Така бях седмица, две. После мина.
Дано намериш и ти нещо, което да успокоява кожата. .

Общи условия

Активация на акаунт