Дилема:голямо дупе или голям корем

  • 10 265
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 765
Аз смятам , че всичко е пропорция и точно затова е толкова важна талията и областта около корема . Естетически погледнато , дори да имаш излишни килограми , ако все пак талията е ясно изразена фигурата изглежда съразмерна . Ако талията липсва и има тлъстини на корема , дори да си с най-стегнатото дупе ще изглеждаш безформено . Пропорции , пропорции , пропорции...

# 16
  • Мнения: 2 495
А, сега виждам, че авторката на темата е подходила пристрастно и нежно е описала първия тип като "повечко тлъстинки", а втория - брутално, като "големи и отпуснати бедра" Laughing
Така е , не го крия-просто съпоставих мен и една позната, която има такива бедра.Това обаче не важи за всички-все пак  сме с различни пропорции PeaceА аз, като представителка на първия вариант искам да кажа че пола на мен не ми ходи.Пробвала съм най-различни модели и кройки, но хич не се харесвам.Забелязала съм обаче, че ако нося обувки с висок ток със дънки или панталон, действително изглеждам по-слаба Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
голямото дупе е привилегия на женската структура, а тесен ханш и паласки / коремче на мъжката. Така, че намирам за съвсем в реда на нещата когато една жена е: женствена, малко по-женствена или дори твърде женствена, и не намирам за по-красиво /всеки със своя си вкус/ да е от втория тип.

# 18
  • Мнения: 3 447
Естетически погледнато , дори да имаш излишни килограми , ако все пак талията е ясно изразена фигурата изглежда съразмерна . Ако талията липсва и има тлъстини на корема , дори да си с най-стегнатото дупе ще изглеждаш безформено .
Допълвам - жената от тип 1 изглежда "кръшна", това телосложение позволява полюшваща се походка и съблазнително танцуване. Жената от тип 2 пък, колкото и да е гъвкава, изглежда някак вдървена.

# 19
  • Мнения: 2 495
Ето ви малко инфо, за различните силуети при жените http://kitchenbg.5gigs.com/phpBB2/viewtopic.php?t=23
Нищо лично, но определено такава фигура не ми допада

# 20
  • Мнения: 765
Ето ви малко инфо, за различните силуети при жените http://kitchenbg.5gigs.com/phpBB2/viewtopic.php?t=23
Нищо лично, но определено такава фигура не ми допада

Ако снимаш от подобен ъгъл жена с корем и без талия , ще изглежда по-зле  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
 newsm78 И аз не знам...в умерени граници и двете са поносими, в обратния случай /тази снимка на Джей Ло излиза от моята представа за "умерени"/...нито единия вариант не мога да предпочета.

# 22
  • Мнения: 663
Между другото Дж.Ло отдавна вече не изглежда така, тя направи доста, за да промени фигурата си.

# 23
  • Мнения: 811
голямо дупе  Peace

# 24
  • Мнения: 3 447
Нищо лично, но определено такава фигура не ми допада


А такава  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 697
Не предпочитам нито един от двата описани типа фигури категорично...но пък самата аз все повече ставам "собственичка" на втория тип - нямам корем, но имам доста големичко и изхвръкнало дупе, а направо ненавиждам краката си - все дебелея по тях  ooooh!...но пък действително тясната талия и широкото ханшче дават особена кръшност на походката и изглеждат женствено  Heart Eyes А от Джей Ло и Пинк - разбира се, Дненифър, но с уточнението - нейната фигура е много стегната, просто е пищна, а в действителност в последно време много се е вталила...обаче генът си е ген  Mr. Green

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ами...не залагам на нито едното, но все пак клоня към по-голям корем със стегнато дупе...

  Май това е по - малката от двете злини.

# 27
  • Мнения: 565
2-ри вариант - по-женствено е. Аз обаче имам склонност да трупам 1-во на талията и корема ако спра да спортувам и ям каквото си искам.  ooooh!

# 28
  • Мнения: 5 103
По принцип не харесвам нито едното , нито другото,защото добрата фигура е въпрос на воля, но от двата варианта коремче, пред голям задник Peace

# 29
  • Мнения: 2 495
Сложих и анкетка, за да е по-интересно thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт