Мартенски мами 2021

  • 55 737
  • 784
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23
На мен пък директно ми изписаха Пренатал, не съм пила фолиева киселина.

# 46
  • UK
  • Мнения: 37
Аз пия метилирана фолиева киселина защото съм с тромбофилия и имам неусвояване на обикновенната, също и вит.Д и омега 3!

# 47
  • Мнения: 19
Добро утро! И аз пия фолиева киселина от както разбрах, че съм бременна. Да ви питам, имате ли бодежи ниско долу? С предишната бременност имах само типичните ПМС, а сега и тези бодежи...

# 48
  • Мнения: X
И аз пия ФК от малко преди да разбера, че съм бременна. Бодежи нямам. Вчера малко ме боля кръста, но може да е от една тренировка, която правих. За сега продължавам да съм почти безсимптомна(само умора и ранно доспиване) и малко се притеснявам. След 10 дни съм на преглед за сърчице и чакам да се успокоя.

# 49
  • Мнения: 4
Здравейте, бързам да се похваля - вчера на прегледа се видя малко ембрионче, че дори и сърдечна дейност, много се зарадвах. Иначе ФК пия от няколко месеца, а сега ми изписа и други витамини, които я съдържат, но ми каза да си продължа да си пия и Неофолик.

# 50
  • Мнения: 7
Аз освен ФК пия и Биозин мама по предписание разбира се, заради Covid каза, че до края ще го пия. Иначе сутрин е някакъв кошмар, ставам с мисълта кога ще си легна, апетита е нулев, ям зощото трябва. Добре, че скоро излизам отпуска макар за седмица да си почина малко.

# 51
  • Мнения: 6
Днес и аз бях на лекар и ми предписаха Биозин мама и Утрогестан, + продължавам ФК мета. Другата седмица пак трябва да отида ми каза.

# 52
  • Мнения: 88
Здравейте, момичета! И аз съм с термин март, така че скачам в групата Simple Smile . За сега нямам оплаквания освен придърпвания от време на време. Избрала съм си проследяващ лекар, дано да успея да се вредя при него. С предишната ми бременност попаднах на изключително отвратителна лекарка и сега се надявам да имам повече късмет Simple Smile 

# 53
  • Мнения: 91
Ето ме и мен след първия преглед. Видяхме ембрионче и съответно сърчице Heart Много съм щастлива!

Следващият преглед ще бъде чак след 3 седмици. Сега остава мъничето да си расте и всичко да е наред! Heart

Пожелавам съвсем скоро на всички да чуят сърчица и да видят ембриончета Heart

# 54
  • Мнения: 6
Момичета, знаете ли дали може да се ядат ядки? Фъстъци съм чела, че не може, но други може ли? Бъдеми, лешници и т.н?

# 55
  • Мнения: 4
Аз за първи път чувам, че не могат да се ядат ядки. Може би фъстъци при кърмене има логика, но по време на бременност не мисля, че има проблем.

# 56
  • Мнения: 174
Здравейте мили мами,записвам се и аз в тази темичка,с термин 7-8 март.На 35 г.съм,това ми е 4 бременност.Първата беше преди 15 г.имам момченце.Втората беше преди 6 г.кухо яйце.Третата беше мин.г.месец май в 18г.с.спряла сърдечна дейност,беше момченце.И сега ми е толкова притеснено,утре съм на доктор да видим.В момента съм с терапия още от преди бременноста и така ще е до края,дано да е щастлив този път.Незнам дали утре ще се чуе сърчице,защото ще е рано в 5 сед.и 4 дни май е рано нали?Симптоми нямам освен апетит и леко болезнени гърди.Успех на всички и сепер за темичката,че ще можем да си отменяме опит.

# 57
  • Мнения: 9
Здравейте!Искам да попитам някоя мама имала ли е бледо кафяво зацапване .Аз съм в 6 г.с. и тази сутрин когато отидох до тоалетна по бельото ми имаше съвсем малко.Не знам на какво се дължи, слагам си утрогестан 2×3  и пия но шпа 3х2.Имах и премеждие вчера следобяд-едно улично куче се спусна след малката и успя да я одраска със зъби,буквално скочих като луда и се развиках,доста се поуплаших.Надявам се с бебо всичко да е наред,че съм на преглед чак другата седмица. Извинете за дългия пост.

# 58
  • Мнения: 19
Аз не съм имала такова зацапване нито с първата бременност нито сега(засега), но съм чувала че щом е кафяво не е притеснително. Повече почивка и всичко ще е наред. Мисли позитивно!

# 59
  • Мнения: 6
Аз също нямам зацапване. Исках да ви питам вие имате ли вече сутрешно гадене? Коя седмица започва ако има? При мен няма такова нещо все още.

Общи условия

Активация на акаунт