Мартенски мами 2021

  • 57 250
  • 784
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 492
някакъв документ с резултати от всякакви изследвания правени по време на бременността от следящия лекар за това как е протекла бременността до този момент.. изготвя се от следящия лекар и трябва да се предаде на 'израждащия'.. или там както се водят.. май заедно с някакво направление допълнително.. не съм съвсем наясно..

# 706
  • Мнения: 4
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами! 🌹
Тъкмо се регистрирах и веднага се записвам да ви следя. Аз съм с термин 3.03, в 38г.с., първа бременност.
Желая на всички ви леко раждане и незабравима първа среща с малките бебоци. 👣

# 707
  • софия
  • Мнения: 125
Здравейте! Тези, които ще сте секцио, колко вода ще си вземете за реанимация и в какви бутилки?

# 708
  • Мнения: 138
Подготвих си 6 бр бутилки по 0,75 мл в спортни капачки. Предполагам и ще се опитам да изпия поне 4 от тях. Чудя се дали да взема отделно 1,5 л стандартна бутилка да имам и за следващия ден докато ми донесат.
С тази пандевия мн тъпо- имам чувството, че съм помъкнала много багаж, но пак ми се струва, че нещо пропускам.

# 709
  • Мнения: 78
За реанимацията си взех три на Девин от 750 мл където са с нещо като биберон. Много удобно докато лежиш не е нужно да се изправяш за да пиеш.

# 710
  • софия
  • Мнения: 125
Благодаря, значи ще си взема поне две спортни за реанимация и една 1,5 за следващия ден докато разбера как става носенето на багаж в Майчин дом и дали разрешават да се слиза до кафето.

# 711
  • Мнения: 78
Благодаря, значи ще си взема поне две спортни за реанимация и една 1,5 за следващия ден докато разбера как става носенето на багаж в Майчин дом и дали разрешават да се слиза до кафето.
Ако става на въпрос за Майчин дом София. Може да се оставя багаж всеки ден до 12 ч. Пише се на листче етаж, стая и за кого е и ти го качват в стаята. Blush Ако има още нещо питайте в момента съм там.

# 712
  • Мнения: 447
Благодаря, значи ще си взема поне две спортни за реанимация и една 1,5 за следващия ден докато разбера как става носенето на багаж в Майчин дом и дали разрешават да се слиза до кафето.
Ако става на въпрос за Майчин дом София. Може да се оставя багаж всеки ден до 12 ч. Пише се на листче етаж, стая и за кого е и ти го качват в стаята. Blush Ако има още нещо питайте в момента съм там.

Как върви ремонтът на 12-ия етаж, ще го отварят ли скоро? Simple Smile))

# 713
  • Мнения: 78
За този въпрос дали ще го отварят, никой няма отговор. Едва ли ще е скоро. Дори лекарите не знаят.

# 714
  • софия
  • Мнения: 125
Преди деня на операцията мисля че се лежи на 5 етаж, все още не съм питала моя лекар , но ме интересува куфара как  ще си го взема от там след реанимация, санитарките ли го носят на 7 етаж? Благодаря за информацията

# 715
  • Мнения: 78
Качват ти го. Аз лично влезнах в деня, когато ми беше операцията. Иначе трябва да си приготвиш само малкия багаж за реанимацията, за куфара ще се погрижат те.

# 716
  • софия
  • Мнения: 125
Много благодаря за подробната информация ❤️🤗

# 717
  • Мнения: 449
А какво включва малкия багаж за реанимация,

# 718
  • Мнения: 78
Минерална вода (аз бях взела 3 на Девин от 750) Зарядно, Протмонето, еднократно бельо или обикновенно, превръзка за родилки (въпреки, че мен ме качиха само с лигнин и не ги сложих ). Също така трябва да имаш дишещи лепенки и водоустойчиви за след секцио, свещички профенид.

# 719
  • Мнения: 546
Минерална вода (аз бях взела 3 на Девин от 750) Зарядно, Протмонето, еднократно бельо или обикновенно, превръзка за родилки (въпреки, че мен ме качиха само с лигнин и не ги сложих ). Също така трябва да имаш дишещи лепенки и водоустойчиви за след секцио, свещички профенид.
Честито бебче! Как мина твоето раждане? Какво е усещането вече да си мама? Blush

Общи условия

Активация на акаунт