Слънчевите дни бягат надалече, в Плевен есента пристига вече!

  • 12 841
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 860
Е как няма да идеш?!Какво като е малко бебчето,нали сте с кола. Wink

# 16
  • Мнения: 801
ааа с кола друг път - ние сме стари хипари,хихихихихи,на стоп пътуваме,хихихих Mr. Green
сега сериозно,нямаме кола, ползваме обществения транспорт и до Търново такова хард пътуване направихме с БДЖ-то,мани,мани

# 17
  • София
  • Мнения: 9 860
Ее,аз бях останала с впечатление,че сте с кола.Нали нещо по Видин с кола бяхте ходили и търсеше столче,явно съм се объркала.



# 18
  • Мнения: 801
ааа, до видин свекитата ни закараха.....

# 19
  • Мнения: 57
Ха здравейте и от нас в новата тема! Да се "похваля", че изкарахме летния вирус тъкмо когато съм решила на ясла да почваме  Sad То беше едно повръщане, едно разстройство, направо ужас Sick. Три дена не е ял нищо, ама нищичко. Затова колкото и да ми се иска смятам да пропусна утрешната срещичка, че може все още да сме вирусоносители. Пийте едно и заради мен  Simple Smile До скоро!

# 20
  • Мнения: 2 070
Еминка, много гаден тоя вирус и досаден, ама не е от тия най-страшните, гледай да пие поне нещо... Sad   Аз мислех да дойда на срещата, ама като гледам времето - нищо чудно да съм единствена. може да мина все пак, ако до тогава не е заплющял дъжда...

# 21
  • Мнения: 77
Хм! Дъжд! Обуваме ботушите и се опаковаме и сме навън! Да не си мисля и аз че някой ще ме остави намира докато не излезем! Тоз Мартин голяма хаймана ще излезе!!!! hahaha Joy
може и да закъснея ама идваме.

# 22
  • Мнения: 922
Здравейте, момичета
отдавна не съм се вясвала тук. ама бях 1 седмица без бати-то и си почивах супер-активно...
Той днес се връща от Русе... Много ми домъчня за него, някак прекалено тихо е у нас...
аз не посмях да изляза в това време... Имаше ли дъждовна среща все пак?
Момичета, какво стана с идеята да дарим дрешки на "бебешкия дом"? Не съм влизала в старата тема да прочета, та затова питам тук. Тъй като прегледах гардероба на Деничка и открих  запазени мънички дрешки, които няма какво да правя, освен да дам на някого...
Ех, в това мрачно време голям глад ме гони Blush
Хайде, чао засега

# 23
  • София
  • Мнения: 9 860
Момичета,само да ви "светна"-в магазина на ТСМ има промоция на хлебопекарни машини-25лв с две години гаранция.Аз днес се обзаведох и току-що опекох първото си хлебче-като за първи опит е добро bowuu.

# 24
  • Мнения: 801
ехооо,ползвали ли сте играчката "активна гимнастика", от кой месец? абе да ви питам всъщностр къде мога да намеря евтина такава активна гимнастика,че като знам на чико какви цени са.....не ми се мисли..............

# 25
  • Мнения: 2 556
furor, късно ви е вече за активна гимнастика, тя е интересна, докато бебето е супер малко и си лежи, без да се придвижва. От 6-я месец вече като се заседяват седнали и особено както се въртят ако са легнали като пумпали, няма как да го насадиш бебето под гимнастика просто. Поне при нас я ползвахме докъм 6-я месец, после само й я постилах на земята като килимче. Нашата беше май на Бертони, към 50 лева, абе честно казано не помня вече.

# 26
  • Мнения: 922
Мами, пак да питам - Ще правим ли дарение на детски дрешки?

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не успях да гласувам - приключило е вчера, но имах желание, едва днес видях новата темичка.
Mimetobl, намери ли подходящо място за детско парти?

# 28
  • Мнения: 35
Ха здравейте и от нас в новата тема! Да се "похваля", че изкарахме летния вирус тъкмо когато съм решила на ясла да почваме  Sad То беше едно повръщане, едно разстройство, направо ужас Sick. Три дена не е ял нищо, ама нищичко. Затова колкото и да ми се иска смятам да пропусна утрешната срещичка, че може все още да сме вирусоносители. Пийте едно и заради мен  Simple Smile До скоро!

И ние го изкарваме и малкото и голямото и аз луднах  #Crazy До вчера само лежаха и аз тичах от стая в стая. Tired  Днес голямото замина на работа, че малкото живна и почна да прави бели, ама е още зле с яденето ... Поне не повръщат вече, ама другото си е на лице  Mr. Green Сега си стоим в къщи за всеки случай и полудяваме бавно, но сигурно  smile3514

# 29
  • Мнения: 801
Мириа дооправяйте се бързо от този гаден гаден вирус, че не ми се иска в темата да има "полудели" хора,хихихихихихихи (майтап).....
Тес,ама Радост още няма 4 месеца и половина и ми се струва,че сега й е момента за такива игри с "активната" гимнастика.........както й да е, намерих в едно кило част от активна гимнастика.....за 2 кинта (горната част с играчките, много са забавни ) и ги сложих на решетката на леглото - лелее как си игра с тях и им се кара нещо, бърбори на мечето,гледа се в огледалцето, голяма работа,жалко,че не е отгоре над нея...но както и да е, нямам 50 лв. излишни,че да ги давам за играчки..........
ммомичета ад ви питам, но по-скоро мамите с по-големи дечица : дали случайно нямате чадърче излишно, всъщност джаджата,дето се завинтва чадъра ми трябва.........нашата се счупи - пружината,дето регулира чадъра на коя страна да отиде, се разви и Ч-то пада до долу, до земята, обиколих всички детски магазини да търся,но навсякъде ми казват - другата година,че сезона свърши....и какво, при здраво чадърче да купувам ново....ега ти индустрията.....

Общи условия

Активация на акаунт