Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юли

  • 41 364
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35 143
Ще свикне. Моето отначало също беше малко кисело ама сега само ставането е трудно. Забелязвам го от няколко дни,  че след ясла не иска да излиза , а си стои в нас да си играе с играчките.

# 61
  • BG
  • Мнения: 373
Добро утро, момичета. Пия кафе и ще водя малкото на яслата, да видим как ще се представи днес. Реве като го оставям и взимам, иначе вътре си играе, дано не ме лъже госпожата 😀
Хубав ден на всички 🍀

Добро утро и от мен!

Маменце, телците трудно свикваме с промените. На Цифричко ще му трябва малко време да се адаптира. Като те чета все едно виждам себе си в детската градина.

# 62
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 458
Залагаме за Пийк ли? 22 викам аз.

# 63
  • Мнения: 2 166
Знам, Вив. И аз съм така, неговия характер е като моя. Промените ме разклащат.
Оставих го таман и се мотам по улиците, чудя се да седна ли сама на кафе 😀

# 64
  • BG
  • Мнения: 373
Знам, Вив. И аз съм така, неговия характер е като моя. Промените ме разклащат.
Оставих го таман и се мотам по улиците, чудя се да седна ли сама на кафе 😀

Мотай се и се наслаждавай максимално на ситуацията " и аз съм бял човек ". Прояви здравословен егоизъм !

# 65
  • Мнения: 39 452
След 16 дни днес ще си имам дете. По вероятно цигане.

# 66
  • Мнения: 14 811
Моето след два дена на градина,нощес беше със сопол и запушен нос. Цяла нощ рева,сега не знам къде се намирам. Да им имам затегнатия контрол и мерки в ДГ... 🙄

# 67
  • тук и там
  • Мнения: 11 613
Моят малкия не е боледувал от началото на март(от както са в къщи,заради корона вируса).Иначе беше болен през две седмици.Спряхме даже кортикостероида(Фликсотид).Доста напълня  също,то покрай вечното боледуване имаше дни в които не се хранеше,но сега се позакрепи..Очаквам през септември пак да започне със вирусите и вечните бронхити и кортикостероидите .Та са си бациларници детските ясли, градина и училищата,това е всеизвестно.

# 68
  • Мнения: 1 190
Моето след два дена на градина,нощес беше със сопол и запушен нос. Цяла нощ рева,сега не знам къде се намирам. Да им имам затегнатия контрол и мерки в ДГ... 🙄

Ено, ти да тичаш потна на отворени прозорци.... И ти ше си със сопол...

# 69
  • Мнения: 14 811
Абе Дриймче тя и тука тича потна,вируси си циркулират там,ама.. Не знам вече. Всеки път два дена и вечерта точи сопол.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 628
След 16 дни днес ще си имам дете. По вероятно цигане.

???

# 71
  • Мнения: 35 143
Залагаме за Пийк ли? 22 викам аз.
Охооо, много мило Wink ама аз по- скоро залагам десетачка за другата седмица Wink
Just mama, ако излизах щях да те поканя на кафе. И без това си търсех компания до скоро.

# 72
  • София
  • Мнения: 10 361
Ти не участваш в залагането, имаш вътрешна информация. Stuck Out Tongue Winking Eye
Залагам 12 дни преди термин.

# 73
  • Мнения: 14 811
Аз залагам наа 21-ви. 🤗

# 74
  • Мнения: 1 190
Аз за 11-ти Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт