Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юли

  • 41 403
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Пийк, устискай до 19-ти. Родените на тази дата сме и най-хубави, и най-добри. Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 18 751
И на 16 и на 16 Уиш сме така .Grinning

# 77
  • Мнения: 39 567
Естелче, беше на море с баща си.

# 78
  • Мнения: 342
Щом ще се залага аз съм за 15-ти. Така ми дойде отвътре Grinning

# 79
  • Мнения: 1 190
Която спечели, черпииии JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 80
  • Мнения: 35 171
Хванах пътя, взех и багажа... Айде, да видим какво ще става.
Благодаря за подкрепата!

# 81
  • София
  • Мнения: 18 751
Хайде Пийк,ама няма да е тия дни.

# 82
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 336
Пийк, успех,мила - ама стискай поне до 11.

# 83
  • Мнения: 2 189
Аз залагам на 13ти.

# 84
  • София
  • Мнения: 9 706
Пийк, стискам палци бебчето да се появи когато е най-добре за него и за теб! Няма да залагам. Grin Нека раждането да бъде леко и бебе и мама да сте си ОК!

Филтърът в ДГ и на мен не ми мяза на филтър. Те преди короната повече ги гледаха - гърло, коса. Сега само ги святкат с един термометър и хайде влизай.
Моето вчера е счупило една играчка в ДГ и когато я взех ходихме да купуваме, че който чупи - купи. Това упражнение го играхме веднъж в 1-ва група  и сега на изпроводяк в 4-та група пак го повтаряме. Laughing
Само където не съм съгласна така. Играчките стоят разпилени по двора, не ги прибират. Пече ги слънце, вали ги дъжд. Много ясно, че ще се счупят  лесно.Не ми е за купуването. Счупила е, ще я заменим, ама все си мисля, че е нормално да  карат децата да прибират играчките в някакви кутии или поне торби.

# 85
  • Мнения: 39 567
мойта в яслата счупи стъклото на вратата. От радост че я взимам Joy Правихме го де

# 86
  • Мнения: 2 189
Оле, майната й на вратата, добре, че не е нарязала.
Сещам се за една баба и внуче, въртят се покрай едни витрини и бабата-внимавай със стъклото, че трябва да го плащаме. Не да не се нареже детето, ми пустите пари.

# 87
  • Мнения: 39 567
Стъклото беше изгнило от седене. В същата градина е ходил и баща и.  Да, добре че не я наряза, че и други деца.

# 88
  • София
  • Мнения: 9 706
Де сте, бре? Някой с люкарство? Вечеря?
Пийк, новини?

# 89
  • софия
  • Мнения: 4 180
С люкарството аз съм назад тая вечер, ама за компенсация преядох с баница Grinning

Общи условия

Активация на акаунт