Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 129 698
  • 2 647
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670




Темата във форума: Конкурси, игри с награди и ексклузивни промоции за потребители на BG-Mamma
Как да се абонирате за нея и да получавате известие за всеки нов пост с игра >>>
чрез натискане на бутона „Следи“, който се намира под заглавието ?:








Извадка от Правилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma






# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Благодаря за новата тема!
Има ли активна игра с дъвки? Свършват ми запасите халлс и се чудя какво да купувам.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
Честит Джулай! Честита ни нова тема!
Записвам се с ръчен часовник от фейсбук игра.

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 4 216
Добро утро.Днес теглят Спаркса,а това са наградите за Август.Имам съмнения,че нови награди ще има чак на "есен". Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 411
Благодаря за темата. Слънчев и печеливш Юли.
Спаркс го забравих😁 уж се нагласих да играя за FD, а заявих само 1 участие.
Лидл още на са пускали лятна игра?! 🤔
Миналата година по това време имаше за ваучери за пазаруване

# 5
  • Мнения: 11 726
Честит първи юли 🙂
Чакам оптигрила на Кауфланд да спечеля и от играта на Либрес. 😋
Включих се и в кварталната верига Май Маркет за прахосмукачка, със закупени продукти Персил, Пур, Бреф и т.н.
За хамак на кока-кола в същия магазин-също.
Успех на всички и късметлийски месец!

# 6
  • Мнения: 686
Къде ще бъдат обявени печелившите от Кока Кола и Кауфланд?

# 7
  • Мнения: 3 136
Честита нова и късметлийска тема на всички. Играта на Прингълс за футболните награди свършва този петък 3 юли. Ако някой иска да регистрира сега е момента.

# 8
  • Мнения: 3 121
Добро утро🙂.Благодаря за темата и дано да е късметлийска за всички ни.Може ли да ме сетите коя марка тоалетна хартия стартира игра?Аз ще си намеря линк,но не се сещам коя беше,а в събота ще отида да пазарувам за седмицата.В Спаркса съм с много участия за ФД.

# 9
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
В предната тема имаше за продукти на Емека от 06.07.2020 мисля, че почваше.

# 10
  • Мнения: 3 136
Добро утро🙂.Благодаря за темата и дано да е късметлийска за всички ни.Може ли да ме сетите коя марка тоалетна хартия стартира игра?Аз ще си намеря линк,но не се сещам коя беше,а в събота ще отида да пазарувам за седмицата.В Спаркса съм с много участия за ФД.
Да, тоалетна хартия Емека. https://emekagame.bg/

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 604
Успешен юли! Аз снощи реализирах един код за Емаг, сега , ако успея за втори, ще опитам дали може два в една поръчка Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 121
Благодаря🙂.Решено е вече.На 06 ще пазарувам,а дотогава ще караме на фотосинтеза😂.Нестле много ще се бавят с тегленето.Ще чакаме до 14.07🙁

# 13
  • Мнения: 2 942
Късметлиски месец! Сладоледите нещо не пускат игри, а в тези жеги хапваме доста...Миналото лято имаше и игра на Швепса...

# 14
  • Мнения: 3 136
https://queens.tymbark.bg/data/ Попаднах на това. Излизат някакви правила и като натисна да се съглася ми излиза да си напиша имена и адреса и вид награда. За какво ли е това.

Общи условия

Активация на акаунт