Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
 Мисля, че няма ограничения в броя на ехографските прегледи. Мен лично са ме гледали към 6-7 пъти.

# 16
  • Мнения: 3 760
Няма никакво ограничение, зависи от бременността. Ехографът не облъчва.

# 17
  • Мнения: 2 171
И мен ме гледаха по 2 пъти месечно. Както са ти казали и другите майки, ехографът не облъчва.

# 18
  • Мнения: 7 803
със сигурност не облъ4ва. единствения минус, zа който про4етох наскоро, е 4е съzдавал zвукова вълна, която не е никак приятна zа бебо, но не  и опасна zа него

# 19
  • Мнения: 959
Не знам,колко често трябва,но мен ме гледаха всеки месец.

# 20
  • Мнения: 2 673
незнам колко трябва , но аз исках постоянно  Laughing всеки път. Даже се интересувах колко струва апарата, да си купя и да си гледам бебчето денонощно Laughing

# 21
  • Мнения: 8 917
Трябва да ти кажа, че за 9 м. поне по 2 пъти на месец ме гледаха,  накрая и по-често. Моето мнение е , че няма нищо страшно.
Подкрепям  Peace Иначе сме гледали Гери 5-6 пъти и всеки път с голям трепет Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 354
Нормалното е поне три пъти,поне тук в Испания е така.Ако си рискова бременност 5-6 пъти. newsm53

# 23
  • София
  • Мнения: 2 227
Колкото радиото облъчва, толкова и ехографът. Споко, не е вредно иначе нямаше да гледат на ехо толкова често.  Peace

# 24
  • Мнения: 4 150
 http://www.ob-ultrasound.net/joewoo3y.html

Има много нови иzследвания,които докаzват вредата от 4естата му употреба.В много ЕС страни не се полzва рутинно,а само при проблемна бременност.
 

# 25
  • Мнения: 2 804
Тук в Италия , при нормално протичаща бременност 3 пъти .
Мен с първата ми дъщеря са ме гледали около осем , а с втората четири .

# 26
  • Мнения: 1 544
И мен ме гледаха много често защото имах проблеми .В началото всяка седмица а после всеки месец по веднъж - не мисля ,че вреди.

# 27
  • Мнения: 3 405
По преценка на лекаря, ако се налага и всеки месец. Иначе се правят 3 прегледа за цялата бременност.

# 28
  • Мнения: 817
По два пъти в месеца ме преглеждаха, не е вреден!

# 29
  • Мнения: 256
Моята гинеколожка каза, че ехографът е абсолютно безвреден . Могат да те гледат и всеки ден щом се налага, но това не би навредило на бебето и на теб. Така че - спокойно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт