🍀 КСК 2020 - July morning! 🍀

  • 345 108
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 200
Започва онлайн изпита биология ЛТУ. Стискайте палци!

# 31
# 32
  • Мнения: 910
Успех на всички деца и родители. Ние чакане ТУ и СУ. Доколкото знам на ТУ са хубави общежитията, така че ако ни приемат ще се борим за там

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Стиснати палци и от мен. Flowers Four Leaf Clover

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
За ветеринарна медицина изпит само по биология ли има?

ra2, 🤞🤞🍀

# 35
  • Мнения: 4 200
Да, само биология. Благодаря за стиснатите палци.
Изпитът мина, не било много страшно. Един грешен отговор на въпрос, който в учебника е поднесен йезуитски. На пръв поглед-това. Да видим, резултати в понеделника.

# 36
  • Мнения: 47 981
Беше доста кратък и лесен...стискам ви палци Hug

# 37
  • Мнения: 11 334
ra2, къде кандидатства?

# 38
  • Мнения: 4 200
Къде ли не! МУ, СУ, ЛТУ. №1 МУ- другото е резервен вариант.
И да, от беглия поглед върху пробния тест в сайта им изглежда много лесен, дори аз, дето съм учила преди много години, не се затрудних. Да, ама на колежка детето 2 поредни години кандидатства и не го приемат, а уж теста много лесен?! Освен на да има някакви капани, които не виждаме??? Въпроса, на който е сбъркал е такъв. Отговора го знам, ама не и от гимназиалния учебник. Та не знам.

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 12:50 от ra2

# 39
  • София
  • Мнения: 6 094
Бързо ще изкарат резултатите ЛТУ. Браво на тях.

# 40
  • Мнения: 47 981
Еми моята няма да заеме мястото в ЛТУ, и да я приемат Simple Smile Вероятно де, ако всичко е по план Simple Smile
Но на твоя младеж му претичам МУ, не се отказвайте Simple Smile
Днес пак звъняха от ТУ, неудобно ми става....ами приета е, ама няма да ходи там Sad Какво се случва, няма ли кандидати за там? Такива хубави специалности Sad

# 41
  • Мнения: X
Обявили са новите такси в СУ - специалностите с математика, химия и физика, теология, някои филологии, както и тези за учители са освободени от такса.
Нямам идея как да кача файла, но явно годината има шанс и дистанционно да започне. После ако успея да кача файла ще го кача Simple Smile

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Happy, ТУ Пловдив записва постоянно, даже и през септември. За някои специалности събират студенти буквално от улицата. Имат места, нямат кандидати. Особено за машиностроителния факултет. Да не говорим, че още първи курс един куп народ се отказва.
И на сайта на ТУ София всяка година излиза съобщение през септември, че има незаети места. То зависи от специалността.
Познато момче преди 5 години отиде до ТУ-Пловдив през септември, не беше кандидатствал изобщо там. Като видяха, че на ДЗИ по физика има 5,60, го записаха КСТ.
Твоята девойка е приета във френския факултет, нали? Мислиш ли, че има много франкофони, желаещи да борят инженерството на френски език? Съмнявам се. И като знам нивото на ФЕГ-Пловдив, примерно, изобщо не се изненадвам, че звънят на девойката.

# 43
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
По-скоро няма шанс да тръгне присъствено:) Не знам как си  я представят тази работа във времето...

# 44
  • Мнения: 6 704
Вчера попълнихме онлайн формата за кандидатстване за ТУ София. Днес с ЕГН и входящ номер през "Персонална информация за кандидат-студента" видях, че балообразуващите оценки се виждат, но оценката от предварителния изпит пише, че не е дешифрирана.При вас така ли беше? В последствие ли ги внасят?

Общи условия

Активация на акаунт