Кралски работи и клюки - юли 2020

  • 72 683
  • 1 537
  •   1
Отговори
# 30
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Любопитно е да ги видиш по бански, но повечето са подбрали доста неподходящи бански.

# 31
  • Мнения: 8 578
Хубава снимка от канадския им тур отпреди няколко години:

# 32
  • Мнения: X
На мен от снимките по бански, май само Мери ми харесва. Предполагам и Летисия ще е добре, но тя се крие 😃 Останалите са или доста отпуснати или с много лоши пропорции. Меган е без талия, на Кейт тялото е доста странно поне на тези снимки. Слаба, но с една свлечена талия ако може да се каже, че има, раменете едни широки. Не е виновна, просто природата я е ощетила. Обаче голяма част от останалите са си просто отпуснати и са си виновни. Йорката особено. Отиде им кралския блясък 😁

# 33
  • Мнения: 8 578
Наистина едната снимка странно са я изрязали. Ето ги в цял ръст:

И в гръб:

# 34
  • Мнения: 16 868
Даяна щеше да е на 59 днес. Едно клипче с нйни снимки.
https://www.facebook.com/211745678846355/posts/3298867673467458/

# 35
  • Мнения: 4 116
Скрит текст:
В духа на темата Simple Smile Меган по бански...



Хмм, дали това е Меган?

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 23:52 от Не се сърди, човече

# 36
  • Мнения: 8 578
Да не би за тази жена от първия пост да става въпрос? Нея не мога да разпозная. Може и да е Джесика.

# 37
  • Мнения: 4 116
Софи и Едуард


# 38
  • Мнения: 16 868
Кралицата и Кейт с една и съща брошка от 1939



Happy Canada day! 🇨🇦
Here's the Queen & The Duchess of Cambridge wearing the stunning 1939 Asprey Maple Leaf brooch 🍁
#canadaday

# 39
  • Мнения: X
За тази и аз се чудех, но снимката е в един колаж с останалите на Меган. Не знам защо са я сложили там.

# 40
  • Мнения: 16 868
Оказва се, че днес в БКФ има още един рожденник - внукът на принцеса Маргарет - Чарлс.

# 41
  • Мнения: 4 940
Не е виновна, просто природата я е ощетила.
Аз пък мисля, че има малко вина. На снимката с черния бански изглежда  плашещо  слаба, според мен има някакъв проблем и не мисля, че е ок да си затваряме очите, при положение, че сигурно за доста девойки това е мечтана фигура, а със сигурност не е здравословно нито физически, нито ментално.
Летисия май изглежда доста добре по бански, поне от това, което се вижда.

# 42
  • Мнения: X
Даяна днес щеше да е още сравнително млада - на 59 години, ако житейският й път не беше прекъснат ненавреме. Направо е нереално, имайки предвид, че синовете й са вече над 30-35 годишни мъже.


# 43
  • Мнения: 6 666
Прекрасна е Даяна, много обаятелна жена. Интересно ми е как би изглеждала сега.

# 44
  • София
  • Мнения: 548
Тази снимка е била последната на Лейди Ди с Уилям.Направена е няколко дни преди за почине.

Общи условия

Активация на акаунт