на кърма и запек?

  • 1 145
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
И ние сме със запек, само на кърма сме но бебка има какво да ака, защото когато успее /понякога на 2-3 дни веднъж/ памперса не й го побира толково е много. И само се напъва и пръцка милото. Вече в чудо съм се видяла и аз ям много разхлабващи храни, но е без резултат при нея, само дето мен ме хваща растройство. Иначе съм пробвала всичко и Дуфалак, даже и овесена вода /знам какви рискове крие, но като се чудя как да му помогна на милото/, и с термометъра вече понякога не иска да се изходи, та се налага да пробвам и клизма да й правя с малко сапунче. Ако се сещате как да й помогна по друг начин моля споделете. Вече съм се навила и по малко сок и пюре да й давам, та дано и се нормализира изхождането, че това си е голяма мъка за бебчето.
Щом искаш да й помогнеш - остави я на мира! С тези термометри и сапунчета съсипваш нежните стени на дебелото черво, а също и предизвикваш лениви черва. От това, което пишеш излиза, че няма запек!!!! При запек акитата са сухи топченца. Щом ака течно - вс. е наред!

# 16
  • Мнения: 549
Оставям я на мира!Благодаря на мамите които ми писаха.

# 17
  • Мнения: 5 026
Преди всеки памперс ни беше наакан, като станахме на 3 месеца и започна на 3 - 4 дни да ака. Мисля, че е нормално, може би усвоява всичко. newsm78
При нас също беше така. Към 4 месец започна да си ака нормално, а сега даже и по 3 пъти дневно. Съветвам те да не прибягваш до термометъра. Това явно  си е период на "задържане" при кърмените бебчета.

# 18
  • Мнения: 903
И при нас положението е същото само дето постоянно се напъва и пръцка, но щом казвате, че е нормално и аз няма за какво да се притеснявам... Peace

Общи условия

Активация на акаунт