Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 62

  • 70 088
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 25
Много съм доволна от това кремче за лице на Регал, на моята суха кожа действа уникално. Струва около 4лв в ДМ и работи много по-добре от други по-скъпи подхранващи кремове.

# 61
  • Мнения: 517
С Каро крема беше модерно в тийн годините да се мием , засушава доста , дали обаче и с гел за бръснене ще е същото действие, крем е мек, гел се пени повече , ако се смеси с нещо да е гъсто може би ще седи като време за маска , но с какво може да се смеси ?

# 62
  • Мнения: 1 130
Здравейте, може ли да ми препоръчате автобронзант за начинаещ? Grinning Много съм бяла и искам леко да потъмнея, та за това търся някой по-лек. Не искам да стана на петна или като циганче.. Grinning Ще се радвам и ако споделите разни трикчета. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 442
За начинаещи,бронзиращите кърпички са най-лесни за ползване и най-безобидни.Аз ползвам тези https://www.bigbuy.eu/bg/avtobronziraschi-k-rpichki-natural-fast … 8-uds_130318.html  и никога не съм ставала на петна,без да ексфолирам,хидратирам и т.н.Тенът потъмнява постепенно и няма рязко почерняване от днес за утре

# 64
  • Мнения: 561
Заинтригува ме това с крема за бръснене, трябва да се пробва. Преди години като бях с много проблемна кожа, известно време точно с крем Каро си миех лицето и ми беше много добре с него. Сега е смесена вече, но в тия жеги и със слагането на маски... усещам си я като да има нужда от по-сериозно почистване. При тази маска кремът за бръснене върху намокрена кожа ли се нанася? И колко дебел слой, че щом времето е "докато стегне", това би го изменило много.
След като си наморкя лицето просто го измивам с крема,не стоя защото има вероятност да пресуши кожата.Моята също е смесена.Предполагам,че в интернет ще има предложения за маски с Крем Каро.

# 65
  • София
  • Мнения: 11 484
Здравейте,

незнайно как съм изпуснала темата и се чудя ли чудя защо не ми излизат нови отговори. Купих си тези:


Много ми харесват и като текстура, и като аромат. Не оставят кожата мазна. Много приятно усещане като се нанесат.

Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 16:54 от miamim

# 66
  • Мнения: 5 719
Момичета имам проблем - може и да не съм по темата много много...
Когато нанеса серум за лице, след това кремът не попива, а стои бял и не мога да го разнеса по лицето.
Първо купих серумът на Avon с витамин ц, след това на Катрис с хиалуроновата киселина - ефекта е един и същ.
Кремовете ми са на Нивеа от новата серия.
Как да процедирам?

# 67
  • Мнения: 35 962
или смени крема, или нанасяй много по-малко крем
също серума слагай върху влажна кожа и отново в неголямо количество

# 68
  • Мнения: 545
Здравейте , момичета препоръчайте ми нещо против акне и мазна кожа , от които сте останали доволни .Благодаря

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Моята кожа е комбинирана, нанасям Карато на суха кожа, слой който да покрие лицето /не нещо свръх дебело/, да речем след 15-20 минути отивам да изплакна лицето.

# 70
  • Мнения: 1 937
или смени крема, или нанасяй много по-малко крем
също серума слагай върху влажна кожа и отново в неголямо количество
Серумите на влажна кожа ли се нанасят?

# 71
  • Мнения: 5 719
Аз преди серума нанасям тоник, така че кожата е влажна, но явно някъде бъркам.

# 72
  • Мнения: X
Измивам лицето, напръсквам с флорална вода, оставям малко и нанасям серума с ролер.

# 73
  • Мнения: 1 370
Серумите на влажна кожа ли се нанасят?
Зависи кои - тези с висока концентрация на киселини, например, не, понеже не обичат водата. Серумите с ХК от друга страна - да - защото ХК пък обича водата и ако няма отгоре върху кожата, си дръпва отвътре.

# 74
  • Мнения: 327
Здравейте, не знам дали е коментирано в темата, но искам да споделя впечатление от балсама без отмиване на Пантен - Pro V miracles, Go longer. С доста мазна коса съм, която не търпи повече от 2 дни без да бъде измита/2 дни в най-добрият случай/. Преди малко повече от седмица, взех балсамът без отмиване на Пантен и към моментът съм изключително доволна. Разресвам лесно косата и най-важното не усещам никакво отежняване и омазняване, което рядко съм срещала сред по-евтините продукти. Разбира се за ефекти в по-дългосрочен план е рано да се коментира, но краткосрочните са налице. Смятам, че при това по-лесно разресване, накъсването със сигурност ще намалее. Някак балсамът приглажда и стърчащите краища. Общо взето намирам продуктът за доста добър за цената си/под 10лв/. Не е много икономичен, защото някак косата ми "изпива" нанесеното количество и аз винаги слагам още и още. Този "изпиващ" ефект също е рядък при по-мазните коси. Обикновенно продуктите се наслояват върху косъма,но при този балсам положението не е такова.
П. П. - Прикачвам снимка, защото не съм сигурна, че успях да обясня точно кой продукт имам предвид.

Общи условия

Активация на акаунт