Парфюмни размисли и страсти - 246

  • 52 954
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Да ви питам, Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermès, като е колон мога ли да разчитам на трайност?

Не. Много е хубав, но не е траен.

Момичета, благодаря, страхотни сте! Hug
Ако беше за мен, щях да се съобразя с мнението на Денс, но за друга кожа мисля да не рискувам, да послушам Кристалчето и Lollaa - ще й взема първообраза.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Не е траен, но пък е много жизнерадостен. В жегата всичко изфирясва така или иначе.
С изключение на Jardin exclusif, след 2 скромни фъса получавам оплаквания от домочадието, че съм прекалила и на другия ден .

# 32
  • Мнения: 2 963
Моето любимо жълтурче е Sunshine Amouage.....слънце, слънце и отново слънце в бутилка Yellow Heart Yellow Heart Yellow Heart
По отношение на Габриел-първообраза и есенс, по-подходящ сега за сезона е първообраза-много по-свеж е заради цитруса.Преди 2,3 седмици се напръсках с Есенс и доста ме душеше цяла вечер-не съм посягала към него повече.Есенс е красив, по-плътен, по-мек....и за по-хладно време ми е май, въпреки че не деля парфюмите на сезони.
 sotd: La Belle /от почти година не съм го ползвала, първосигнално след напръскването ми дойде мисълта за Scandal, но не толкова лепкав и натегнат от меда..../

# 33
  • Мнения: X
Тюх, докато се натуткам свърши...Сайта заби и вече не е наличен...
Благодаря ви за споделеното, все пак!

# 34
  • Филибето
  • Мнения: 1 033
Много харесвам  Dolce Amalfi и тази есен живот и здраве вече ще го купя. Жълти флакони не харесвам, но при мене за жълт също минава Изия.  Като се каже жълто обаче веднага ми изниква  Еликсира на чудесата, който  си е оранжев.

Благодаря за темата Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 11:07 от Chocolat_

# 35
  • София
  • Мнения: 38 476
Нищо жълто нямам. Освен една отливка от това:

# 36
  • Мнения: 2 396
Благодаря за темата, Yellow Heart с жълтия цвят съм скарана, само за Beach Hut се сещам.

# 37
  • Франция
  • Мнения: 898
През последните години все по-често се натъквам на възторжени отзиви за Parfums Dusita и най-после се наканих да се запозная с тях. Ще се радвам, ако някой от дамите и господата в темата ги познава и ми даде кратки отзиви или насоки какво да очаквам или на какво да обърна внимание Simple Smile

Благодаря за новата тема Flowers Rose Парфюми в жълти бутилки в момента нямам.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Благодаря за Nature Sunny тема, Densi, ще внесе настроение.🌻🌻🌻
Desuri, моля, напиши няколко думи за Dolce Shine.Simple Smile)
Привет, ще опитам заради теб ,но моля бъди снизходителна, към описанието това ще ми е първото от вида си. Удовослствие е да ви чета, но не мисля, че носът ми е толкова изтънчен и си признавам, че някой парфюмни нотки ми бягат.
Първо да кажа, че за мен е много свеж и закачлив ,много лек и летен в началото е силно цитрусов усещам трапчивия грейпфрут и дюлята, много ми напомня за Light Blue. После става мек и по-топъл и се появява оня екзотичен сладникав привкус на жасмин и портокал, а към края си вече  е кремист. Като издържливост някъде е около 4-5 часа, но мисля, че е повече от задаволително.Не зная дали заради жълтия цвят на бутилката комбинацията от плодове и цветя, но наистина ми носи настроение. Едно такова ефирно и леко игриво и лятно,кара ме да се усмихвам щом го подуша,а мислите ми са все насочени към плаж,пясък и коктейли. Wink

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря, мила, повече от задоволително е за мен описанието. Конкретно и без излишъци. Simple Smile) Hug

Днес съм наДИОРена и го инДЖОЙвам здраво в мръсната жега. Grinning

# 40
  • Мнения: 19 837
Благодаря за жълтата и лятна тема, Денси! Flowers Sunflower

Нямам чисто жълти парфюми, но може би това е, което в някаква степен асоциирам с жълто:

Eros Pour Femme Versace – повече златен, отколкото жълт, но напълно ми покрива представата за лятно, жълто, мека закръглена сладост. Носих го онзи ден в обедните жеги – много приятна сладост.
Le Tour de France Le Tour de France for women and men – парфюмът не ми е по вкуса, но има уникален флакон. Любимият и аз сме почитатели на Tour de France и по-скоро сувенирен, макар той да го носи.
Florence Amber Roberto Cavalli – тоюно сладък, стичащ се по брадичката мед с аромат на дюли.
Alien Eau Extraordinaire Gold Shimmer Mugler – това нещо е чисто жълто злато. напоследък не го ползвам често, но вземам флакона и разклащам, за да му се порадвам. Невероятна гледка е течността в бутилчето.
Ornament Afnan – това е много ефектен сладък парфюм с вибрацията на Girl of Now Saab. Течността му е оранжево-жълта-кехлибарена и ударно съчетание на праскови, портокали, мандарини, кокос и цветя с подложка от кехлибар. Не е за лято, просто е чук.
Uno Roccobarocco – много красива жълтеникава бутилка във формата на римска колона. Много хубав парфюм, но го нося рядко. Не знам защо съм решила, че не е за моето излъчване и го държа като красотичка.

# 41
  • Мнения: 6 930
Някой пробва ли вече Alien Mirage?

# 42
  • Мнения: 3 998
Някой може ли да каже 2-3 думи за Armaf La Rosa ?

Жълт парфюм се сещам за жълтия диамант на Версаче,който съм ползвала като студентка ...
Сега всичко, което имам е някак в златната или кехлибарена разновидност .

# 43
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Нови попълнения към моите жълтурковци. Пресни, пресни... 💛

# 44
  • Мнения: 39
Една жълта пролетно-лятна красота и от мен : Bottega Veneta Knot Eau Absolue

Общи условия

Активация на акаунт