БЪДЕЩИ МАМИ-ВАРНА?????

  • 4 390
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 109
оки !!! зна4и вие двете от 15.00 ,а ние после в 16!!!! супер...на кое бар4е ще седнете - на горното или долното....в смисъл долното е към алеята с пейките ,а горното е към детския кът...Wink

# 16
  • Мнения: 3 971
До преди малко стоях на долното, сега ще искам на горното Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 893
много се радвам че се видяхме  Hug макар и за кратко
трябва да повторим тея дни, за по-дълго
дидито(dvv) може и да не дойде  Wink или да дойдат двама  Peace не се знае  Wink

# 18
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ох аз чак сега се прибирам и малко да си почина че така се поизморих, изтървах автобуса и вместо да чакам следващия тръгнах към следващата спирка да се поразходя, не ми се чакаше то и докато стигна и автобуса дойде, ама от толкова вървене бая се поизморих Simple Smile
Трябва пак да се видим, ама дано да не е толкова топло че на мен и в тези прохладини тия дни пак ми е жежко

# 19
  • Мнения: 109
Много се радвам ,4е се видяхме и 4е с разходката си предивикахме много ококорени погледи из Морската !!!!днес едва ли ще изляза- връщам се от прегледи и изследвания и ще лягам да по4ивам,но другата седмица съм на линия!!!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 893
dvv бебето май на твоята дата ще е  Heart Eyes голям рожден ден ще карате ми се струва  Wink  bouquet
ти къде се губиш 2 дена? да не те изтървахме вече  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 971
А тука съм си аз Crazy не ще да излиза .Май наистина ще си прекарам рожденния ден в болницата Joy Е важен е крайния резултат -да ми е жив и здрав Heart Eyes
Има и добра страна да сме на  една дата -ще се празнува само неговия рожден ден и аз ще си остана вечно на 21г hahaha Joy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 893
 Joy вярно че твоя рожден ден май ще го позабравят роднините  Wink

# 23
  • Мнения: 3 971
Детето винаги е на първо място- а майката -*абе май и тя имаше рожден ден* Joy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 248
 Здравейте бъдещи майчета от Варна- и аз реших да се разпиша при вас. Въпреки че съм доста по-назад от вас за сега с бременността. Аз съм от януарските мами-термин 29.01.2007, с единия крак може и във февруари да отида.

 Virginity, полюбопитствах и видях снимката, която сис сложила за разпознаване и се оказва, че те видях на 30-и на Училището за бременни. И аз бях там, макар че не останах много очарована от темата, но смятам, че следващата ще е доста по- интересна и полезна.

# 25
  • Мнения: 3 971
dani barabani   Значи си видяла и мен  Mr. Green кита който седеше до нея  261uu
Найстина този път беше малко скучно , но предните пъти беше много интересно  Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 248
 Май си спомням есно  момиче с дънков гащеризон, но може и да бъркам. Ако е така, извинявай.

 Искренно ти завиждам като гледам колко малко ти остава до деня , когато ще си гушкаш малкото сладурче..  Heart Eyes

 Супер е!!! Пожелавам ти най-лекото раждане и  най- щастливото бебе!!!

# 27
  • Мнения: 3 971
Аз бях  Crazy
Не завиждай -толкова бързо минава времето, че няма да  усетиш кога и ти ще си пред финалната права Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 893
 Mr. Green наистина времето минава доста бързо  newsm78
сякаш вчера беше Март когато спорих с мъжа ми че не съм бременна  Blush а ето вече минаха 25 седмици  Shocked

dani barabani  хайде другия път като имаме срещичка да се присъединиш  Wink

# 29
  • Варна
  • Мнения: 248
  Благодаря за поканата Virginity, но до колкото разбирам срещичките ви са в следобедно време (3-4 часа), а аз за сега съм на работа до 18.00 часа.  Tired

 И ако всичко се развива по моите планове  Praynig, така ще е до края на октомври. Със сигурност ще направя всичко възможно да дойда на следващото училище, а и ако ме устроива часа на срещичката-естествено съм там. Надявам се все пак да се запознаем, защото като гледам лентичката ти имаме разлика от около 1.5 месеца, което не е твърде много...

Общи условия

Активация на акаунт