pampersi

  • 3 619
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
Пробвах почти всички но най- доволни сме от ПАМПЕРС. Peace
Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз пробвах няколко,но най-доволна останах от Хъджис.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Либеро - никога не е излизал гел. Първите, които взех бяха на Huggies - също бях доволна.

# 18
  • Мнения: 2 924
Не знам вашето бебе кой памперс харесва, но моето ползва само Памперс:)Мекички, не пропускат, не се оплаква:) Имам едни на Чико- ,т.е. имам 4 огромни пакета, баба му от възторг ,че ще става баба ги купи още преди малката да се роди, но ми се струват доста твърди.
А това ,че Памперс миришат  на лекарство май  е вярно. Може би слагат някакви дезинфектанти кой знае

# 19
  • Мнения: 118
ползвала съм само памперс и хъгис.памперс ми харесват много повече,защото са по мекички,но наистина имат странна миризма.скоро попитах една позната дали и тя е забелязала това,а тя ми каза че в памперс слагали екстрат от алое #Crazyи затова така миришели.аз обаче никъде на пакета не видях да пише такова нещо. Rolling Eyesнякой от вас да е чул за това?

# 20
  • Мнения: 194
Доволна съм от"Памперс"и "Либеро"и не съм -от"Молфикс","Мамия"и "Хепи бейби"-последните са абсолютен боклук Twisted Evil
в памперс слагали екстрат от алое #Crazyи затова така миришели.аз обаче никъде на пакета не видях да пише такова нещо. Rolling Eyesнякой от вас да е чул за това?
така е,имат алое,но на мен не ми миришат гадно(е,освен когато са пълни,естествено Grinning)

# 21
  • Мнения: 949
Памперс и Либеро

# 22
Тук( в Банско) признаваме само Молфикс, смята се за простотия ако ползваш нещо друго.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 860
Тук( в Банско) признаваме само Молфикс, смята се за простотия ако ползваш нещо друго.
В какъв смисъл простотия?!

# 24
  • Мнения: 27 524
Тук( в Банско) признаваме само Молфикс, смята се за простотия ако ползваш нещо друго.

 Shocked

# 25
  • Мнения: 1 666
Памперс! Либеро и Молфикс ни пропускат.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 526
От както се е родила сме били винаги и само с "Pampers", от другите не съм доволна.

# 27
  • Мнения: 5 103
Тук( в Банско) признаваме само Молфикс, смята се за простотия ако ползваш нещо друго.
Ей вие от Банско много важни се извъдихте бе девойко newsm78 кое е просташко? Друг вид памперси ли?? Mr. Green има мода на памперсите ли Joy hahaha

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 17:14 от МИМКА

# 28
  • Мнения: 2 768
Тук( в Банско) признаваме само Молфикс, смята се за простотия ако ползваш нещо друго.
Ей вие от Банско много важни се извъдихте бе девойко newsm78 кое просташко друг вид памперси ли Mr. Green има мода на памперсите ли Joy hahaha

 Joy било простотия  Joy
сигурно само такива знаят, за това  hahaha

# 29
  • Мнения: 5 103
Тук( в Банско) признаваме само Молфикс, смята се за простотия ако ползваш нещо друго.
Ей вие от Банско много важни се извъдихте бе девойко newsm78 коее просташко?? Друг вид памперси ли?? Mr. Green има мода на памперсите ли Joy hahaha

 Joy било простотия  Joy
сигурно само такива знаят, за това  hahaha

Хаха да им пратим и други Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт