Добре дошли в Люлин! Тема 32

  • 71 137
  • 803
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 595
Бл. 545 си е в сърцето на Люлин 5. Според мен ще ви идва далече за метрото пеша. Аз съм до аптеката медея и се оплаквам, че ми е далече. Действително имате в близост трамвай на последна спирка. Като плюс е, близостта до лидл и била.
А вие като живуща в района, за циганите какво ще кажете? Има ли изцяло цигански блокове? Че този блок на Мапса, който видях, целия със сателитни чинии ме стресна. Това май се пада втори по ред блок пред 545. (Ако обяснявам разбираемо) Видях и други съседни до 545, които като че ли бяха мешани, поне така ми се струва отвън.

# 736
  • Мнения: 78
Бл. 545 си е в сърцето на Люлин 5. Според мен ще ви идва далече за метрото пеша. Аз съм до аптеката медея и се оплаквам, че ми е далече. Действително имате в близост трамвай на последна спирка. Като плюс е, близостта до лидл и била.
А вие като живуща в района, за циганите какво ще кажете? Има ли изцяло цигански блокове? Че този блок на Мапса, който видях, целия със сателитни чинии ме стресна. Това май се пада втори по ред блок пред 545. (Ако обяснявам разбираемо) Видях и други съседни до 545, които като че ли бяха мешани, поне така ми се струва отвън.
Точно там си има доста от братята, едва ли ще ви хареса. Иначе трамвая, 310  , 108 са ви близо.   Може би за временно става,  докато намерите нещо по-добро.

# 737
  • 1st floor
  • Мнения: 9 122
Аз за 90-то да кажа. Бих записала там детето си само от първи до четвърти клас и то само, ако си заслужава учителката и ако живеем близо до училището. И двете ми деца са учили там - при първото (но беше преди повече от 10 години) до седми клас, а при малкия едва издържах до четвърти и го преместих в 56-то. Детето направо си отдъхна там и съжалих, че не го направих по-рано.

# 738
  • Мнения: 5 419
Здравейте, влизам с въпрос - в Сиконко разбрах, че има художествена гимнастика, но от колко годишни вземат? Кога се сформират групите - предполагам на есен?
Много благодаря.

# 739
  • София
  • Мнения: 2 066
И аз със спортен въпрос - споделете нещо интересно за спортуване из квартала. По- скоро ме интересува някоя яка групичка, която да ми е стимул да ходя на нещо, че с тази пандемия и застояване…

# 740
  • София
  • Мнения: 39 812
И аз със спортен въпрос - споделете нещо интересно за спортуване из квартала. По- скоро ме интересува някоя яка групичка, която да ми е стимул да ходя на нещо, че с тази пандемия и застояване…
Аз се замислям за Зумба.
Намирам само в 7ма и 10та част. И Пулс имат, но са много "обсебващи".

# 741
  • София
  • Мнения: 462
И аз със спортен въпрос - споделете нещо интересно за спортуване из квартала. По- скоро ме интересува някоя яка групичка, която да ми е стимул да ходя на нещо, че с тази пандемия и застояване…
Аз се замислям за Зумба.
Намирам само в 7ма и 10та част. И Пулс имат, но са много "обсебващи".
Зумбата в Титаниум е добър избор

# 742
  • Мнения: 3 269
А вие като живуща в района, за циганите какво ще кажете? Има ли изцяло цигански блокове? Че този блок на Мапса, който видях, целия със сателитни чинии ме стресна. Това май се пада втори по ред блок пред 545. (Ако обяснявам разбираемо) Видях и други съседни до 545, които като че ли бяха мешани, поне така ми се струва отвън.
Има 501, 502, 503, до РУ-то също. Има и блокове със смесено население. На мен лично не ми пречат, аз съм в 515 (те са надолу по булеварда). Лично моето мнение, е да се види точно около блока и самия апартамент.
И аз със спортен въпрос - споделете нещо интересно за спортуване из квартала. По- скоро ме интересува някоя яка групичка, която да ми е стимул да ходя на нещо, че с тази пандемия и застояване…
Народни танци препоръчвам аз в Титаниум. Има народни танци и на други места де, аз съм ходила на доста, но там ми е най-близо.
Здравейте, влизам с въпрос - в Сиконко разбрах, че има художествена гимнастика, но от колко годишни вземат? Кога се сформират групите - предполагам на есен?
Много благодаря.
В сайта пише от 3г., реално от 4 г. Аз също ги гледам за детето. Аз съм се спряла на мастер оф дъ денс, в близост - там взимат от 3г.

# 743
  • Мнения: 5 419
Много благодаря, Димитрова. Преди месец някъде бях срещала разлепени брошури из квартала за група ( 3 годишни) в Сиконко. Провеждаше се събота и неделя. Тя навършва 3 края на ноември, не знам дали биха се съгласили да я вземат от есента (2г и 10м). Ще погледна и мастер ъф денс. Relaxed

# 744
  • Мнения: 13
Здравейте, не можах да се ориентирам в темите и затова питам, ако някъде назад е казано се извинявам. Интересува ме дали спешния дежурен на доктор Симова от Софиямед все още е в 12 дкц? Благодаря предварително!

# 745
  • Мнения: 5 419
Да, в 12 ДКЦ е.

# 746
  • Мнения: X
Бл. 545 си е в сърцето на Люлин 5. Според мен ще ви идва далече за метрото пеша. Аз съм до аптеката медея и се оплаквам, че ми е далече. Действително имате в близост трамвай на последна спирка. Като плюс е, близостта до лидл и била.
А вие като живуща в района, за циганите какво ще кажете? Има ли изцяло цигански блокове? Че този блок на Мапса, който видях, целия със сателитни чинии ме стресна. Това май се пада втори по ред блок пред 545. (Ако обяснявам разбираемо) Видях и други съседни до 545, които като че ли бяха мешани, поне така ми се струва отвън.

Лично аз без оглед не бих наела каквото и да е. Организирайте си няколко огледа в един ден, прежалете го, пътувайте, огледайте - район, транспорт, инфраструктура, пейки, градинки, субекти, мотаещи се около блока, чак тогава вземете решение.

# 747
  • Мнения: 231
Здравейте Simple Smile Може ли някой да ми препоръча добър козметик в Люлин за кола маска?

# 748
  • София
  • Мнения: 14 748
На някой му се ядеше варена царевица. 😃 На метростанция Люлин вече има. Изхода към трамвая.

# 749
  • Мнения: 8
Здравейте, препоръчайте ми школа по английски за дете 5ти клас

Общи условия

Активация на акаунт