Добре дошли в Люлин! Тема 32

  • 71 624
  • 803
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 595
Здравейте, пак съм аз! 😅 Извинявам се, ако прекалявам... Получих предложение от собственик, без агенция, намерихме се във Фб. Предложението е за квартира в Люлин 5. Отговаря на всичките ни критерии, като големина, цена, това че се допускат любимци. Но там няма удобно метро, нали? Бихте ли споделили мнение? Тук получих много добри съвети в кои райони да търся, но вчера цял следобед звънях по обяви и ме режат, като чуят за домашен любимец. И все пак мненията ми бяха изключително полезни. ☺️

# 721
  • София
  • Мнения: 14 782
Кой блок в Люлин 5? Аз съм там, на трамвайната спирка ми е блока, за 7 минути с трамвая съм на метростанция Люлин.
Има части на Люлин 5(и не само там), които не са за препоръчване, така че номера на блока е важен. 😃

# 722
  • Мнения: 1 595
Кой блок в Люлин 5? Аз съм там, на трамвайната спирка ми е блока, за 7 минути с трамвая съм на метростанция Люлин.
Има части на Люлин 5(и не само там), които не са за препоръчване, така че номера на блока е важен. 😃
Ами чакам момичето после да изпрати снимки, защото каза, че не е вкъщи и ще попитам и за кой блок става дума. Дано ни излезе късмета. ☺️

# 723
  • Мнения: 78
Кой блок в Люлин 5? Аз съм там, на трамвайната спирка ми е блока, за 7 минути с трамвая съм на метростанция Люлин.
Има части на Люлин 5(и не само там), които не са за препоръчване, така че номера на блока е важен. 😃
Ами чакам момичето после да изпрати снимки, защото каза, че не е вкъщи и ще попитам и за кой блок става дума. Дано ни излезе късмета. ☺️
Пишете когато разберете номера на блока, ще Ви ориентираме /безпристрастно Simple Smile/

# 724
  • Мнения: 3 285
Аз също живея в Люлин 5. До блока ми е спирка на 310 и 42 и трамвай 8 ми е на 4-5 мин и с тях съм до метрото. Разбира се, като се разходя 20 мин ,стигам и до метрото пеша. Зависи какво си търсите. Но вижте блока и на картата къде е.

# 725
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте,
Вклщчвам се с въпрос относно добър зъболекар в квартала.
Приятели ми препоръчаха д-р Ирина Михайленко и д-р Илия Маринов. Посещавали ли сте ги и какво ви е мнението за тях?

# 726
  • София
  • Мнения: 5 295
С чиста съвест препоръчвам д-р Красен Найденов, последно ни приемаше в Силвър център. При него водя също и трите деца, от малки, доволна съм. Млад, но много внимателен и изключително възпитан, безупречна хигиена, ваксинира се сред първите, спокойна съм при него. Много ме впечатли още в началото как обяснява какво следва да стори, следи си зорко пациента, пита дали си добре. Бонус: може да се плаща с карта и не се притеснявам имам ли пари в брой. Телефон:
0887536684

# 727
  • Мнения: 1 595
Привет, днес ви питах за мнения за Люлин 5, сега момичето ми писа, блокът е номер 545 до 09РУ. До колкото гледахме, метрото е на 20-30 минути пеша, ако се ориентираме правилно по картата. Има и спирка на трамвай на 3-4 мин. Какво ще кажете? 🙂

# 728
  • София
  • Мнения: 7 114
Не зная кой номер е, но блокът до 9 РПУ е изцяло населен с роми.

# 729
  • София
  • Мнения: 14 782
Не е до 9-то РПУ, просто като ориентир е дадено явно. Близо е до трамвая, до Била и Лидл. Не е толкова лошо мястото, метрото е на 20 минути пеш, с трамвая 8-9 минути.

# 730
  • софия
  • Мнения: 277
Разбирам, че е трудно с домашен любимец, но тук не ви ли идва твърде далече от бизнес парка? Може би да потърсите още малко в Младост, това си е повече от час път в едната посока.

# 731
  • Мнения: 2
Здравейте,не е по темата,но искам да попитам какво мислите за блок 503 в Люлин 5,тъй като мисля да закупя апартамент там.

# 732
  • София
  • Мнения: 14 782
Здравейте,не е по темата,но искам да попитам какво мислите за блок 503 в Люлин 5,тъй като мисля да закупя апартамент там.
Там вече наистина, твърдо Не. Пълно е с роми. Който купи, после се чуди как да се отърве.

# 733
  • Мнения: 1 595
Разбирам, че е трудно с домашен любимец, но тук не ви ли идва твърде далече от бизнес парка? Може би да потърсите още малко в Младост, това си е повече от час път в едната посока.
Наистина е много далече, съгласна съм. Той за сега апартамента е зает още известно време, иска ми се да го имам като вариант. В общи линии се надяваме, че приятелят ми през почти 60% от времето ще е хоум офис, поне така му казаха, и няма да създава такъв проблем пътуването. Иначе се разходих с Гугъл Мапса из улиците около блока, май видях един съвсем близо, на всяка тераса със сателитна чиния и леко ми стана лошо, наистина много се надявах да е хубаво мястото. Момичето каза, че е до 9то РПУ, и каза, че е населен с полицаи и пожарникари. Иначе продължаваме да търсим на по-удобно и близко място...

# 734
  • Мнения: 3 285
Бл. 545 си е в сърцето на Люлин 5. Според мен ще ви идва далече за метрото пеша. Аз съм до аптеката медея и се оплаквам, че ми е далече. Действително имате в близост трамвай на последна спирка. Като плюс е, близостта до лидл и била.

Общи условия

Активация на акаунт