Добре дошли в Люлин! Тема 32

  • 70 599
  • 803
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 353
Здравейте! За мое огромно съжаление и ние си търсим педиатър 😕 Бяхме при доктор Узунова. Става въпрос за кака на 5 години и бебе на 7 месеца. Каката е с бъбречна операция и всяка година ходим на контролни прегледи при уролог.
Благодаря!

Извинявай, но защо сменяте д-р Узунова? Мислех, че е добър специалист.

# 166
  • София
  • Мнения: 905
Узунова се пенсионира.

# 167
  • Мнения: 4 017
За съжаление изглежда не издържа на напрежението. Почти 13 години разчитахме на нея и за миг не можех да допусна, че ще ни изостави. Доктор Николова също се пенсионира или напуска.

# 168
  • София
  • Мнения: 38
Ще съм благодарна на препоръки за педиатър, който приема нови пациенти!

# 169
  • Мнения: 7
Похвалиха ми тази лекарка Светла Цанкова, работи в болница Люлин, но за нея намерих, че е общопрактикуващ. Във форумите не открих нищо, а била с 30 години практика.

# 170
  • София
  • Мнения: 3 709
Търся в квартала 1. Къде да си направя профилактика на кафеавтомата и 2. Сервиз за телефони- едната ми камера не прави фокус. Предварително благодаря, ако някой има идеи.

# 171
  • София
  • Мнения: 187
Препоръчайте фотостудио, където правят колажи от снимки.

# 172
  • София
  • Мнения: 3 709
Подарявам 6 кг храна за кучета Акана пъпи.  От чувалчето липсват не повече от 300 гр. На лични, ако някой има интерес. Спокойни празници на всички!

# 173
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Подарете я на някоя организация за бездомни животни, ако желаете. В София има доста. Те често се грижат за малки кученца. Ще направите нещо много хубаво Simple Smile
Подарявам 6 кг храна за кучета Акана пъпи.  От чувалчето липсват не повече от 300 гр. На лични, ако някой има интерес. Спокойни празници на всички!

Последна редакция: чт, 24 дек 2020, 22:46 от Wonder woman

# 174
  • Мнения: 605
Знаете ли дали в Люлин има аптека, в която се приготвят лекарства? Преди години имаше някъде около последната спирка на тролей 7, но не помня точно къде. Според нета има в Люлин 9.

# 175
  • София
  • Мнения: 7 035
Знаете ли дали в Люлин има аптека, в която се приготвят лекарства? Преди години имаше някъде около последната спирка на тролей 7, но не помня точно къде. Според нета има в Люлин 9.
Ето тук са ми приготвяли лекарства по рецепта:
https://www.google.com/search?q=%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%B5%D0%BA%D … DQu9GO0LvQuNC9;mv:

# 176
  • Мнения: 3 943
Във високия блок на последната спирка на тролей 6 и 7 (обръщалото) са ми приготвяли. Не се сещам за името на аптеката.

# 177
  • Мнения: 3 252
В нота бене приготвят, както и на пазара в 10-та част

# 178
  • Мнения: 5 832
Продължавам да търся обущар, който да стесни кожени ботуши.

# 179
  • Мнения: 472
Продължавам да търся обущар, който да стесни кожени ботуши.
Не съм се възползвала, но много ми хвалят на гърба на Рамус в 9ти един обущар.

Общи условия

Активация на акаунт