Възножна ли е бременност след отрицателен тест?

  • 356 231
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 1 005
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
smyrfietkata лекар Peace

# 1 006
  • Мнения: 22
˙·٠•●◊°•Сливница•°◊●•٠·˙  и аз така мисля понеделник почивам и ще отида на лекар...да видим какво ще ми кажат....

# 1 007
  • Мнения: 2 259
Имам прителка ,на която до средата на 3 месец всички пикливи тестове от различни марки  и показваха "-".
На видеозон от 2 месец си се виждаше бременност.
Ако не искаш на лекар,кръвен тест Peace

# 1 008
  • Мнения: 1 001
smyrfietkata ние можем да си хвърляме боб и да гадаем от какво е много но ти по добре си иди на лекар Peaceзацапването може да е от много неща.Дано да е това което искаш.

# 1 009
  • Мнения: 22
благодаря ви за бързите отговори... !  Peace в понеделник ще ида на лекар и ако могат да ми направят тук кръвен тест ако не ще се ходи го голям град ( варна) ......еми честно казано искам да е + , чувствам че съм готова за това ...но все пак времето ще покаже.....стискайте палци да не е нещо по сериозно....

# 1 010
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
.....възможно ли е да е от притеснения ( защото се готвя за кандидат-студентски изпити...)...?
Според мен всичко е възможно,но  Rolling Eyes не можем да гадаем
И аз се приготвях за кандидат-студентски изпити,днес ми беше изпита и незнам от притеснение ли е,от стрес ли е,какво е но вчера и аз имах леко кървене (не зацапване) за един ден.Но така или иначе аз другия месец съм на лекар,и съвета ми към теб си остава - лекар Peace
Късмет. fingerscrossed

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 23:01 от ˙·٠•●◊°•Сливница•°◊●•٠·˙

# 1 011
  • Мнения: 2 259
Отиваш в "Статус " на ул."Бдин"9  сутринта и до обед ще знаеш резултата от кръвния тест. Peace

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 23:04 от Vali :)

# 1 012
  • Мнения: 22
миси много за съветите! Стискам ти палци за изпита...!

# 1 013
  • Мнения: 1 131
Зацапването може да е от киста.Миналия месец ми закъсня с 2 седмици,мислех че съм бременна.Уви.Оказа се 5-см. киста.Дойде ми с оргаметрил.

# 1 014
  • Мнения: 22
дано да не е нещо сериозно...... Praynig след изследванията ще ви пиша

# 1 015
  • София, БГ
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен.

И аз да споделя, че моя цикъл доста често закъснява, предпоследния път беше 10 дни, а този месец цели 17 дни (иначе често ми закъснява с по 4-5 до 7 дни).Отчаяла съм се вече от тези постоянни закъснения, който предизвикват напразни надежди.Бях на ендокринолог в началото на месеца по негова преценка тези дни си пуснах изледване на TSH (в норма е, при граници 0.27 - 4.2, според БодиМед е 2.9).Иска също и ехография на щитовидната жлеза.Нея ще направя Понеделник или Вторник, че сега имам време.На какво се дължи всичко това, чудя се вече защо всеки път ми закъснява.Последния нормален цикъл беше на с 1-ви ден 5 Март (предхождан от 4 Февруари), а сега на 21-ви Април беше само за 3-4 дни като първите 2 бяха силни, на 3-тия ден рязко намаля и на 4-ти вече беше кафяво и много слабо, вече няма нищо.Този месец забелязах и сънливост (особено сутрин), повишен апетит (а попринцип гледам да се ограничавам, че искам да се постегна за лятото, карах го на готвено на обяд, а през останалото време само ябълки).Имах и един ден (10-ти Април) с болки ниско долу, доста некомфортно и продължи целия ден и малко на следващата сутрин, след полов контакт.Опитвам се да забременея от месец ноември, но не знам защо все не се получава.Можете ли да ме посъветвате нещо по-специално, или само лекаря може да каже какво да направя, че всичко да е наред и скоро да имам добри новини...  EFP preggo

п.с.: Незнам дали има значение, но се хващам че са последните 2 месеца съм качила 4-5 кг, не знам дали да се стегна да ги свалям или те не са пречка...

Благодаря ви предварително на всички.

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 13:18 от Златен Дъжд

# 1 016
  • Мнения: 2 617
Златен Дъжд, здравей!
То че само лекар може да каже, това е така. Ендокринолог добре, обаче гинекологът какво казва? При такива закъснения прегледът е задължителен, евентуално някакви изследвания на репродуктивни хормони. Не се вкарвай във филми от какво може да е, но според мен задължително трябва да отидеш на свестен гинеколог.
Килограмите сами по себе си не са чак такъв проблем според мен.
Успех и скоро да се похвалиш!

# 1 017
  • София, БГ
  • Мнения: 143
Caritas, изчаквам да мине ехографията на щитовидната жлеза  (това  е въпрос на 2-3 дни, че само вторник и четвъртък следобед приема ендокринолога, при който ходих) и после пак при него отивам, да видим как да се действа.Пък и малко имах липса на време, но тази седмица ще имам време и на гинеколог ще отида.Сигурно ще го зарина със сума ти въпроси...
Искам да ми кажат резултата, та после на гинеколога и това да кажа, какво е там положението...
Лошо е, че толкова много от нас имат аномалии и всичко това води до много сълзи и разочарования... (както е при мен, за съжаление)


едит: Тъкмо попаднах на тази статия, http://www.dnevnik.bg/pazari/companii/2002/01/21/28422_bremennit … _jleza_po-chesto/ и доста се изплаших, тъй като нали ми предстои ехография, точно на нея... newsm17 дано всичко да е наред... това ми идва в повече...

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 15:29 от Златен Дъжд

# 1 018
  • Мнения: 283
Здравей, Златен Дъжд, аз също съм с мнооого нередовен цикъл Confused
Редовно ми закъснява с 5 до 10 дни имало е случаи да ми закъснее и 3 седмици
На мен много ми влияе промяната във времето - топло,студено и т.н., както и стресът! Confused

Никога не съм си правила особени изследвания, нито на щитовидна жлеза! Wink
Ходила съм на док. - гинеколог, каза, че всичко ми е ОК, просто има жени, които са с нередовен цикъл, но това не пречи да забременеят!!! Hug
Бебеправенето ни отне 4-5 месеца!!!

Дано и при теб всичко е наред и скоро да се похвалиш с EFP

Успех!!!  bouquet

# 1 019
  • София, БГ
  • Мнения: 143
Bulechka™ на мен не знам дали времето ми влияе, но психиката...  newsm78
Моя много близка приятелка ми казва, че прекаленото мислене влияе на способността за зачеване и също от много надяване и искане да съм бременна може да си създам такива симптоми, че все едно съм бременна и те само да ме заблуждават.Казва ми че не трябва да мисля за бебе, просто да се наслаждавам на момента и то щяло да стане от само себе си, ама как да не мисля.От друга стра е въпроса че наближавам 27 (след 5 дни ми е рождения ден) и малко почвам да се притеснявам и от гледна точка на възрастта.Все пак още се надявам да има някакъв севсем минимален шанс (да спомена, че колежките ми подмятах изминалата седмица, че лицето ми се било изчистило и че гърдите ми били наедрели леко), та въпреки че имах гости тези дни, все пак се надявам).Просто тази седмица ще направя прегледите и за щитовидната жлеза и гинеколога, както и ще обсъдя и с ендокринолога и с гинеколога какво да правя.

Общи условия

Активация на акаунт