Спешно питане за хидроцеле

  • 16 325
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Събирането на вода в обвивката на тестиса (хидроцеле) е общо взето невинно състояние при бебетата. Даже и по-големите на вид могат да се разнесат спонтанно. Апропо, те са синкави, защото водата прозира през кожата. Може да има малък канал към коремната кухина, който би могъл да се затвори. В други случаи може да има съпътствуваща начална херния.
Във всеки случай спокойно може да се изчака и наблюдава. Не са нужни компреси.
Колкото до хомеопатията - любопитно ми е какво препоръчват. Лично аз не съм запознат.

тъкмо щях да пиша, да се посъветвате и консултирате с този Човек, специалист и велика личност и той Ви е отговорил.   Hug
Аз във вторник се консултирах с д-р Оги и сега съм доста по-спокойна. Доверявам му се изцяло и безрезервно. Вярвам му.  Peace Heart Eyes Grinning
Поклон д-р Оги  bowuu

# 16
  • Мнения: 636
Д-Оги , хиляди благодарности за отговора. Наистина ме успокоихтепо отношение на сининката. Хубаво е, че хора като вас се включват във форума.  bouquet

# 17
  • Мнения: 136
и на малкия ми син откриха хидроцеле когато беше на 4- месеца заведох го при трима хирурзи и тримата казаха да из4акаме и да го наблюдавам. преди месец споделих проблема с класическия хомеопат, докторката ни лекува от 3 месеца и тя му даде подходящото според нея лекарство за хидроцелето на няшия син. не знам дали е окончателно излекуван-още не съм го водила на хирург да го види след хомеопатията, но тестисите му вече са с нормални размери .
И аз така не агитирам само споделям опит  Wink

# 18
Zdraveite!I nie imame sastija problem.BIHTE LI MI KASALI IMETO NA NJAKOI HOMEOPAT,KOITO VECHE IMA OPIT S USPESCHNOTO LECHENIE NA HIDROZELE.STE VI BADA MNOGO BLAGODARNA.

# 19
  • Мнения: 48
Zdraveite!I nie imame sastija problem.BIHTE LI MI KASALI IMETO NA NJAKOI HOMEOPAT,KOITO VECHE IMA OPIT S USPESCHNOTO LECHENIE NA HIDROZELE.STE VI BADA MNOGO BLAGODARNA.
А ти от кой град си?

# 20
Ot haskovo,no ne mi prechi da se konsultiram s homeopat i vav Sofia.Po vagno e da ima pologitelno reschenie na problema.Kogato napravichme konsultazija s detski hirurg,toi kasa,che trjabva da se operira.Ot druga strana urologa e na mnenie,che moge da se izchaka do 3 god.SAMATA OPERAZIJA ME PRITESNJAVA NAI-veche saradi upoikata.Zatova,ako ima dechisa,koito uspeschno sa se izlekuvali ot hidrozele s homeopatija ste vi bada mnoga blagodarna ,ako me nasochite kam dobar lekar homeopat.Malkijat v momenta e na 1 god. i 2 meseza.

# 21
Sega vidjah,che si ot Burgas.I vav Burgas moga da napravja konsultzija.

Общи условия

Активация на акаунт