На пазар във Варна - тема 58

  • 25 616
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 11 466
Благодаря на всички за предложенията, ще трябва да ги обиколя.

# 391
  • Варна
  • Мнения: 868
Момичета, трябва ми здраво, обикновено бельо. Конкретно бикини, боксерки, бразилиани, стринг или както по дяволите ги наричат. Не ща дантели, марково име или финтифлюшки. Не съм навита да плащам по 10-20 лв за чифт гащи.
Магазин Мадара. Мисля че са български.

# 392
  • Варна
  • Мнения: 36 786
Точно за него се бях сетила ама не знаех дали има бельо. Ще намина значи Simple Smile

# 393
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Рабтно облекло има в МЦ "Младост", също и в маг. "Мадара"
Хай, в "Мадара" има много бельо.

# 394
  • Мнения: 11 466
Аз скоро пробно си взех от Пепко, ходих да купивам на децата чорапи за маратонки  - мъжките черни - 0,99 лв май 3 броя бяха и се загледах в бельото. Купих си за проба щото беше евтно, на пипане добре, различни десени с дантела, има и изчистени памучни (май) и са около 2-4 лв за брой. Моделите като от За-За от която споследно си купувах и не се оказаха кой знае колко качествени.

# 395
  • Мнения: 10 921
Памучни и изчистени гащи си купувам от Колхозния, до Елитиса има един магазин за дамско бельо. Последно си накупих за 2 лв/ бройката и съм много доволна (черни, без щампи, без панделнки, разтегливи и удобни).

# 396
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Магазин за униформи (за мед сестри) освен в магазина на УМБАЛ Св Марина къде има?
Магазин за униформи (за мед сестри) има срещу входа на Детската клиника на Окръжна, в гаражите на Селиолу
https://www.google.bg/maps/@43.2144813,27.9198933,3a,75y,54.19h, … 6384!8i8192?hl=bg

# 397
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Моля за препоръка откъде и какви чорапи (до коленете) за разширени вени в жегите ? Хем да не запарват в 37+ градусови жеги, хем да помагат

# 398
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Магазин за униформи (за мед сестри) освен в магазина на УМБАЛ Св Марина къде има?
На бул.Цар Освободител малко след светофарите с ул.Цар Асен:
Скрит текст:
https://www.google.bg/maps/@43.2108162,27.9192854,3a,37.5y,212.39h,93.18t/data=!3m6!1e1!3m4!1si5e_UHxKozgEyeuR4kccPA!2e0!7i16384!8i8192?hl=bg
Sweet Art и аз ги препоръчвам, всичко им е хубаво, което съм опитвала досега: еклери, мъфини, кремчета, торти и са много любезни. Торта " CHERRY" на Cherry by Mary , обаче беше най-вкусната торта, която консумирах от дълго време насам.

# 399
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Затвориха с палатков лагер протестиращите пред Общината  целия  участък от Червения площад към общината до светофара под музея!
 - Очертава се в близките поне няколко денонощия да е затворен участъка от топ центъра на Варна!  

Има опасност довечера и Аспарухов мост да се блокира!  

 Около 19 часа се събира голямата група и тръгват нанякъде да затварят централни булеварди!!!

Имайте го предвид отсега!

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 14:28 от Варненец

# 400
  • Варна
  • Мнения: 36 786
Още сутринта на Червения полицаи бяха отцепили и не пускаха коли надолу. По Осми Приморски всички идващи от баира завиваха наляво към Икономическия или надясно към Окръжна.

# 401
  • Мнения: 1 359
Момичета, трябва ми здраво, обикновено бельо. Конкретно бикини, боксерки, бразилиани, стринг или както по дяволите ги наричат. Не ща дантели, марково име или финтифлюшки. Не съм навита да плащам по 10-20 лв за чифт гащи.
Магазин Мадара. Мисля че са български.
Добавям и магазин Фемили на ул. Железкова, в партера на новата сграда на ъгъла срещу ОМВ. Мисля си, не знам защо реших така, че са едно с Мадара, етикети, стоки... всичко си прилича.

# 402
  • Варна
  • Мнения: 1 951
А дали можете да ми препоръчате магазин за качествени перилни препарати?

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 08:25 от bubanka

# 403
  • Мнения: 606
Здравейте, включвам се без да съм чела темите, не знам дали е за тук дори.
Някой може ли да препоръча магазин/човек за изработка на кухни? Моля ако не е тук мястото да ме насочите към друга тема или да ми пишете на лични.

# 404
  • Варна
  • Мнения: 14 555
Да, от пандемията никой не рева. А от туристите пред Катедралата нямате ли притеснения? Разнасят зарази.
Протестите започват в 18 ч. Има достатъчно алтернативни пътища. Минават на метри от дома ми. Подкрепям каузата им.
 Cve7, ще ти пиша. Но майстора е доста ангажиран.

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 17:39 от Viviana91

Общи условия

Активация на акаунт