На пазар във Варна - тема 58

  • 25 514
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
И на двете места е много зле положението - за съжаление .   Във Варна и за капак със зверски пренадути цени са всички блъсканяци по автокъщите!   Над 25% са по-скъпи спрямо същия модел - екстри и година тук спрямо София!

....масово - 90% са блъскани отпадъци от продаваните в автокъщите.  

Зависи и с какви възможности си -    ако имаш пари  за Фабия  2012-2014 г. или Клио  от новите при официалния им вносител има хубави оферти  за  7-8 годишни на половина от цената им като нови.  

Проверявай поне колана на шофьора - издъррпваш докрай както си права до вратата и пускаш изведнъж колана - трябва сам да се прибере докрай плътно до колоната!!!

# 736
  • Мнения: 1 359
....
Проверявай поне колана на шофьора - издъррпваш докрай както си права до вратата и пускаш изведнъж колана - трябва сам да се прибере докрай плътно до колоната!!!

Това какво показва?

# 737
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Потвърждавам, че наистина колите по автокъщите във Варна са с неоправдано надути цени спрямо други градове.

# 738
  • Мнения: 291
Знам,че въпроса ми не е за тук,но винаги съм намира отгорор и разбиране от ваша страна.
Мога ли през техническия университет да изляза от горната страна така,че да отида в терапията.Има ли врата или пролука откъдето бих могла да мина.

# 739
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Да, можеш да излезеш и има отворена врата Simple Smile

# 740
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
....
Проверявай поне колана на шофьора - издъррпваш докрай както си права до вратата и пускаш изведнъж колана - трябва сам да се прибере докрай плътно до колоната!!!

Това какво показва?

Ако не се прибере сам докрая  значи е блъскана жестоко!

...изключват лампата за изгърмения еърбег и прикриват че е изгърмян бега...
Но никой не се занимава да подменя изгърмените пиропатрони на коланите при тежък сблъсък.

# 741
  • Мнения: 1 876
Супер полезен съвет, особено за жени. Благодаря!
Надявам се да е ОК да питам тук, търся фирма за почистване и видеонаблюдение на малка кооперация във Варна. Писна ни вече да мрънкат някои съседи,че им е мръсно, също се краде от входа ни и никой нищо не прави по въпроса. Така че ако имате препоръки давайте насам Simple Smile

# 742

Общи условия

Активация на акаунт