На пазар във Варна - тема 58

  • 25 571
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 145
В  К. не са актуални. Иначе са прясно отпечатани. Върнах една днес. Но ви благодаря за идеите.

Принтирайте си директно от Гугъл Мапс на няколко части и си ги залепете после.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Blue Turquoise, благодаря! Искам да заведа внучето да го разгледа, както и Аквариума и Планетариума.
Ако е в делничен ден, районът е синя зона, плащате и паркирате без проблем. В понеделник мисля, че е почивен ден, както за повечето музеи. Внимавайте, защото тези дни ще се проведе някакъв фестивал Храна и нещо си , точно пред Аквариума. Ще има щандове за приготвяне на храна, разни концерти- луда работа предвид ковид. Аз поне като цяло не съм почитател на този тип “панаири” и всячески ги избягвам. Но какво се учудвам- днес дори мач има- с публика!

# 707
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 456
Това ми излезе във ФБ от Инглиш хоум
Скрит текст:

Цените им са много хубави, но пише: Пране на 30градуса.  Аз пера чаршафи минимум на 40градуса, а обичайно на 60. Лятото харесах чаршафи с ластик в ЛС Уайкики и пак същото, пране само при 30градуса.
И двете са  производство в Турция, не знам дали и на Тач текстила е с такива указания.

# 708
  • Мнения: 137
Къде във Варна могат да ми сменят батерия на Айфон? И как върви тази услуга като цени Simple Smile

# 709
  • под тепетата
  • Мнения: 9 367
Пак благодарности, Blue Turquoise! Аз от Капана избягах, че има в момента фест, та ще се нахендря на друг такъв тук. Ще прочета повечко да се ориентирам за дати, че мъж ми (шофьорът) да не ме насмете.

# 710
  • Мнения: 11 393
Къде във Варна могат да ми сменят батерия на Айфон? И как върви тази услуга като цени Simple Smile
Първо проверяваш в Скайфон. Имат телефони в нета.
В грандмол ги сменят някъде, но не знам къде.
Аз моята на друг апарат зад винс я смених преди 2 години за 40 лв.

# 711
  • Мнения: 13 850
Вие с тези цени за 40 лв за комплект калъфка за одеало плюс две калъфки за възглавници ме застреляхте....  аз съвсем удобно за мен съм замряла на цени треди три години като купувахме на щерката за студентството. Комплект от три беше 25-27 лева по спомен. Някаква българска фирма имаше магазин в блока на завоя на тролеите на съборни. То ако са такива цените на готовите изделия ще купя плат и ще шия ( макар и да ме мързи вече ) , щото в магазина за платове на гарата видях че ранфорса струва около ,6-8 лв метъра при -2,40 ширина.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Абе и на мен 40 кинта ми се видя множко, че и даже на намалена цена, ама викам си сигурно повредата е в моя телевизор и си замълчах Simple Smile

# 713
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 456
_re_ge, това на съборни е точно на Белотекс магазина, сестра ми много ги харесва и редовно подновява от там комплекти, аз тази година не се оргинизарах. В Германия има много хубави комплекти, естествено и скъпи, но на мен проблема ми е, че всичките им комплекти са с размер на възглавницата 80*80, а ние ползваме от другите.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 857
От утре в Кауфланд, ще има 3ч.за 24.99,4ч. за 34,99 и плик и калъфка за 16,99.

# 715
  • Мнения: 11 393
От утре в Кауфланд, ще има 3ч.за 24.99,4ч. за 34,99 и плик и калъфка за 16,99.
Дали ги бива?
Аз вече се отказах от на ЛИДЛ комплектите. Вече не са както преди, не са с онова качество. Много бързо губят външния си вид...

# 716
  • Мнения: 5 386
Ами, качеството има цена.
Преди 6-7 години взимах комплекти от Лидъл, те също нямат долен чаршаф, здрави са, но избеляха и съставът не е чист памук, а с примеси, така не са толкова мачкаеми, но и не е от приятните материи.
От Кауфланд имам на Дитекс и на други фирми разни единични комплекти, те са с долен чаршаф, но материята не ми харесва, мачкат се доста, ранфорс и хасе са.
Така *си извървях пътя* и стигнах до по-скъпите от памучен сатен. Не заглеждам вече лидълски и кауфландски.

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 14:20 от *Камея

# 717
  • Мнения: 8 772
http://belotex-online.com/50-бархет-спални-комплекти-150x220--belotex-onlinecom

Аз като гледам и Белотекс вървят с тези цени .

Не виждам да са по-евтини .
http://belotex-online.com/65-памучен-сатен-спални-комплекти-150x220--belotex-onlinecom

# 718
  • Мнения: 5 386
Сетих се и за Роксима Дрийм в Гранд мол и онлайн магазина им. Лятото правят намаления.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Както казва една моя приятелка - евтиното и хубавото са на различни щандове. С някои изключения, разбира се. 2008 купих от Турция за детето спален комплект на ТАЧ, ярко червен, с Формула 1. За 55 долара, което беше над 100 лв тогава. Е, още не е мръднал. Болидите си смениха 12 пъти формата, нашите чаршафи не.
По темата - харесвам дизайните на Мьомакс и Аико, но за спалня са винаги с 1 голям плик, а ние ползваме 2. Бих погледнала и в Юск. Правят намаления и има хубави дизайни, скандинавиан стил. Оттам имаме единичен комплект с бяло и тъмно синьо. Поизбелял, но аз пера бельо на 60 градуса. Иначе е хубав памук. Преди 2-3 години, в едно магазинче зад Синия пазар ми ушиха много красив и изгодно комплект с платове на Дилиос. Бързо избеляха. На Белотекс рядко ми харесва разцветка. Следващия път искам от Роксима Дрийм.

Общи условия

Активация на акаунт