На пазар във Варна - тема 58

  • 25 594
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тъй като повечето комплекти, особено турски (обичам тяхното качество), са плик плюс калъфка за възглавница, си поръчвам чаршафи и калъфки в комплект от Сладък сън на Червения площад.

# 691
  • под тепетата
  • Мнения: 9 436
Къде най-близо мога да паркирам до военно-историческия музей?

# 692
  • Мнения: 5 394
Горещо препоръчвам комплектът да е памучен сатен от English Home, Tac или др. Но да не е ранфорс от Айко, Мюмакс, точно защото имам и от двата вида, даже ранфорсът е от Айко купен - поизбеля, понакъса се, силно мачкаем. Докато от инглиш хоум(при промоция) и тач при същата употреба няма ни избеляване, ни скъсване, а и почти не се мачка.
https://www.hepsiburada.com/english-home-flower-paisley-pamuk-sa … a-pm-HB00000EJDG6

Последна редакция: сб, 22 авг 2020, 19:31 от *Камея

# 693
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Къде най-близо мога да паркирам до военно-историческия музей?

Ако имате предвид Военноморския музей- срещу него точно има платен малък паркинг. Други опции са разчертаните места в околните улички, както и платеният паркинг на Морска гара.

# 694
  • Мнения: 634
Благодаря момичета!
Ще разгледам предложенията.
В момента я държа в купичка и пак се събира лигава течност , та си мислех дали няма да е по-подходящо в такава поставка.

Другия вариант, който мислих е да виси на самата мивка -
Скрит текст:
 
.

А виждали ли сте някъде муселинови кърпи , повече от 1 в пакет ?

Имах такова и го изхвърлих наскоро с кеф. Жабунясва направо от влагата. Предполагам ако човек всеки ден си го мие и подсушава ще върши прилична работа.

# 695
  • Мнения: 1 359
Какви са цените на промоция на споменатите спални комплекти от памучен сатен в English home? Ориентировъчно.

да питам имате ли идея от къде бих могла да се снабдя с малки стъклени шишенца от детски сокове тип куинс, БББ и др. За стерилизиране на сок за детето ми трябват.

# 696
  • Мнения: 161
Шишенца от заведенията може да си набавите.Повечето ги изхвърлят.Попитайте някъде не е срамно.

# 697
  • Мнения: 13 892
Айко и Мьомакс, винаги имат намалени от ранфорс.
Проблем ми е за тях както и Икеа че често са им с ширина 140 на пликовете за одеала. Чудя се защо тез скандинавци са измислили такъв стандарт.

# 698
  • Мнения: 5 394
Горен плик за спалня 160/200 с копчета тик-так се закопчава, 39 лв., мисля, че с 40 %отст. И 2 калъфки, на които не помня цената.
Предвид, че не избелява и не се мачка почти, лесно се опъва тъканта - заслужава си. И от Н&М имам горен плик и 2 калъфки - същите положителни впечатления за памучния сатен.

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 09:01 от *Камея

# 699
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Някой да е мяркал актуална хартиена карта на Варна?  Имам стари -няма ги някои квартали, улици..
Трябва да обуча една новодошла в града  девойка  да се ориентира.

Последна редакция: сб, 22 авг 2020, 21:19 от TopsyG

# 700
  • Варна
  • Мнения: 4 444
В реповете трябва да има, в Централна поща, както и Инфоцентъра на Козирката.

# 701
  • Мнения: 15 356
В реповете и в книжарниците също,че и е Кауфланд май .

# 702
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
В  К. не са актуални. Иначе са прясно отпечатани. Върнах една днес. Но ви благодаря за идеите.

# 703
  • под тепетата
  • Мнения: 9 436
Blue Turquoise, благодаря! Искам да заведа внучето да го разгледа, както и Аквариума и Планетариума.

# 704
  • Мнения: 11 458
Това ми излезе във ФБ от Инглиш хоум
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт