Сполучливи имитации на маркови парфюми - 34

  • 66 339
  • 742
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 233
SOLEIL BLANC  е в унисекс раздела,намерих го...
Ре,ще поръчам и аз тази Парайба:),а ти какво още си поръчвала?

# 166
  • Мнения: 2 001
SOLEIL BLANC  е в унисекс раздела,намерих го...
Ре,ще поръчам и аз тази Парайба:),а ти какво още си поръчвала?
Амбре наргиле на Ермес,много е хубав.

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 12:56 от Ре

# 167
  • Мнения: 148
Здравейте!Препоръчайте ми хубав и различен парфюм на ЗАГ, който да носи шлейф след себе си ( ако има такъв на Заг).Да не е ванилест и тежък (тип Алиен и Черната орхидея).

# 168
  • Варна
  • Мнения: 7 702
На Заг  определено Лалето.....Цветен,шлейфов,опианяващ. На хората им мирише на липа,на мен на люляци,но при мен си е по-скоро дежаву с пустите люляци.

# 169
  • Мнения: 22 867
Вчера си получих Жълтия диамант на Заг, щот си нямам друга работа, освен да ви чета и имам малко място в шкафа още незапълнено, та взех та го поръчах. Първо не знам защо го усетих като мъжки, после нещо взе та ми хареса и до вечерта се разнасях с него. Ами, добре е, позадържа ми се повече от любимото лале. Май ще се харесаме!

# 170
  • Мнения: 1 365
На TheMoon парфюмите са от типа на тези на Гиза - с масла. Аз съм ползвала Амбре наргиле и наистина е много добър. Продават ги и в ЕМАГ, освен на официалния им сайт.

# 171
  • Мнения: 388
На Заг хубав и различен парфюм е Max Mara (026MM),освен това влачи приличен шлейф.Силно препоръчвам!

# 172
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Здравейте,парфюмни момичета.Може и да е споменавано ,но Сансиро имат Бaкара Руж 540. SAnsiro K 259.Една наша медсестра го ползва и да ,добре е изимитиран.Само малко е по-тих и прибран.Тя обича термоядрените бомби и се полива със Среднощната отрова пак във версия Сансиро.Като се напръска и усещам ,че на смяна е тя.😎

# 173
  • Мнения: 22 867
На Заг хубав и различен парфюм е Max Mara (026MM),освен това влачи приличен шлейф.Силно препоръчвам!
Е, браво, Briliant! Ама брилянтно ме подреди! Simple Smile Ходих да му чета нотките, пак са от моите. Сега пък него ли да взема да пробвам? Скоро ще каня приятелки на сергия, какво да ги правя тия шишетинки, дето стоят и не ги ползвам. На кой каквото му хареса, раздавам, от останалото на майка, тя пък хич не придиря. Нямам навик да ги сменям, ами като се залепя за един аромат, другите са отписани. Уф, и от темата май да се отпиша, че големи сте подстрекателки тук!

# 174
  • Мнения: 2 001
От любопитство минах през магазина на Рефан ..
И аз си взех да пробвам MUSK & CITRUS от новите на Рефан.Нямам идея какво имитира,но е хубав,свеж,за мен е цитруси с бергамот и дъбов мъх.Свеж и мъжки. Днес в жегата ми стоеше много хубаво-миришех на чисто,леко сапунено дори.За съжаление е доса нетраен.На кожа 1-2 часа,на дреха малко повече:( А е много интересен като аромат.Жалко за трайността.
Връщам си думите назад! Траен е,просто е по-лек и по-прибран.Тези дни в адските жеги е много чист и хладен:)

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 14:00 от Ре

# 175
  • София
  • Мнения: 2 374
labrex, Max Mara-та на Заг е разкош, трайност, шлейф! След първите няколко минути става бо-жест-ве-на! Sparkling Heart А Лалето за лятото е прекрасно. Sparkling Heart
Да се отчета за Дженитата: най-много ми харесаха Wood & Sage, Mimosa & Cardamon, Berry & Bay и Orange Blossom - страхотен портокалов цвят, натурален, няма сапунена нотка (шишето е по-различно от другите Дженита). Nectarine Blossoms също е хубав, нежна и натурална праскова, Ре страхотно я е описала и не само нея. Peony на първа проба е приятен, но  нищо особено.Разочарованието ми е French Lime Leaves. С такова нетърпение чаках да помириша липата, но в моето шише са забравили да я сложат, няма и милиграм от нея. За сметка на нея пък има много бергамот. Мирише остро на лимонов сапун,  нищо друго Unamused

# 176
  • Мнения: 2 001
...Разочарованието ми е French Lime Leaves. С такова нетърпение чаках да помириша липата, но в моето шише са забравили да я сложат, няма и милиграм от нея. За сметка на нея пък има много бергамот. Мирише остро на лимонов сапун,  нищо друго Unamused
Странно, аз като се нафъщя,всичко покрай мен казват,че им мириша на липа! Днес и аз бях навън с Мимозата,няма такъв разкош:)
Новите неща на The Moon са:
Дамски парфюм:
EMPORIO ARMANI In Love With You - аналог

💎 Мъжки парфюми:
TOM FORD Soleil Neige - аналог
TOM FORD Noir De Noir - аналог

# 177
  • Мнения: 525
Здравейте! Моля за препоръка за лек и нежен аромат на Рефан, подходящ за лятото. Не обичам сладки и тежки парфюми. Ползвала съм 035, 119, 190, 191,193 и 341. Може и от Баргело.

# 178
  • София
  • Мнения: 1 872
Рефан 136 Versace Bright Crystal е моето предложение.

# 179
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Аква уоман на Роша- 174 рефан

Aquawoman Rochas ми беше парфюмен подпис докато не го спряха - морски бриз, цитрус....

Сега само рефан ми остана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт