Сполучливи имитации на маркови парфюми - 34

  • 66 283
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Гърлс, дали има нещо подобно на  Rochas Byzance?  Харесвам го много и се чудя дали мога да намеря нещо близко до него?
А защо ти е нещо подобно щом харесваш Byzance? Иначе за мен този парфюм е подобен на Адикта на Диор, приличат си във ванилиите.

# 391
  • Мнения: 4 014
Версията на Заг на Poison girl кое имитира - парфюма или тоалетната вода?

# 392
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Гърлс, дали има нещо подобно на  Rochas Byzance?  Харесвам го много и се чудя дали мога да намеря нещо близко до него?
А защо ти е нещо подобно щом харесваш Byzance? Иначе за мен този парфюм е подобен на Адикта на Диор, приличат си във ванилиите.
Благодаря много за отговора, ще го погледна, защото съм го забравила.
Търся нещо подобно защото го харесвам Byzance, обаче точно в този момент не ми се дават 100 лева за него, това е единствената причина, както и че ако има добра имитация, бих предпочела нея за сега, за да видя дали ще се разберем с този парфюм или на 3то пръскане ще ме боли главата е от него, както напоследък от повечето оригинали и имитации.😭

# 393
  • Мнения: 467
Относно питането за новите рефанчета, мисля че така бяха :
Musk and citrus = Creed Aventus
Saffron and Rose = noir de noir Tom ford
Dark orchid =black orchid Tom ford
Vanilla leaf = tabacco vanille Tom ford
Italian neroli = neroli portofino Tom ford
Wood and spices =louis voitton ombre nomad
Vanilla and Rose = Lancome roses Berberanza
Italian leather = tuscan leather Tom ford

# 394
  • София
  • Мнения: 1 872
От новите на Рефан пробвах два, към 16 ч пръснах  на китка и два часа и нещо по-късно вече нямаше никой...Явно не са моите.

# 395
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
От новите на Рефан пробвах два, към 16 ч пръснах  на китка и два часа и нещо по-късно вече нямаше никой...Явно не са моите.

За жалост и при мен е така! Disappointed Relieved

# 396
  • Мнения: 1 998
От новите на Рефан пробвах два, към 16 ч пръснах  на китка и два часа и нещо по-късно вече нямаше никой...Явно не са моите.

За жалост и при мен е така! Disappointed Relieved
При първия ми тест и аз бях на това мнение,дори писах тук,че съм разочарована,защото Муск и Цитрус много ми хареса. На следващия ден се напръсках цялата,както си трябва:) И цяяял ден го усещах!. Също едн парфюмна фея,като ми беше на гости и пробвахме какви ли не Монтали,Мансари и Ермеси,като се прибра ми каза,че усеща най-много Рефанския аромат Laughing Та ,пробвайте пак,но се напръскайте и на дреха,не само на китката.Аз съм много доволна (нали говорим за новите,в Том Форд-ските шишенца)

# 397
  • София
  • Мнения: 1 872
Да, за тях си говорим.

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 14:52 от Mari_qana

# 398
  • Мнения: 467
При мен са достатъчно трайни, даже прекалено за сегашните температури 🙄

# 399
  • Мнения: 1 914
Момичета, моля да ми препоръчате добра имитация на Guerlain La petite robe noire. Рефанската преди не ми хареса..

# 400
  • Мнения: 4 014
Момичета някоя от вас има ли случайно някой от тези 3 парфюма?
Може ли да сподели мнение как миришат?

# 401
  • Мнения: 35 961
първото е нежна тубероза, носима е: https://www.fragrantica.com/perfume/Jo-Malone-London/Tuberose-Angelica-25069.html
второто е това: https://www.fragrantica.com/perfume/Jo-Malone-London/Wild-Bluebell-12310.html
третото /има писано за него, използвай търсачката/: https://www.fragrantica.com/perfume/Jo-Malone-London/Orris-Sandalwood-35021.html

# 402
  • Мнения: 4 014
Благодаря ти Бубанке. Знам на кои аромат отговарят. Имах нужда от лично мнение за тях, дали отговарят на очакванията спрямо това което имитират и колко са трайни, как се развиват. По скоро в този смисъл.
Знам че има назад писано, но е казано много малко и накратко. Затова реших да попитам конкретно за каквото ме интересува.

# 403
  • Мнения: 1 167
Момичета, днес мина една мацка покрай мен и ме лъхна много неповторим парфюм - буквално на сладко от вишни, плътно, гъсто, лепнещо от сладост. Някоя да препоръча подобен парфюм моля. Адски рядко се впечатлявам от аромат, а днес реагирах като от рекламите, само що не спрях на средата на улицата в ступор Simple Smile

# 404
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Върху мен така седи в първия час Малката черна рокля на Герлен, преди имитацията на Рефан беше добра, ако не са я развалили 🙂

Общи условия

Активация на акаунт