Сполучливи имитации на маркови парфюми - 34

  • 66 288
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 387
Благодаря Ре !

# 61
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Поръчах три Дженита и аз, дано не се разочаровам.

# 62
  • Мнения: 1 999
Поръчах три Дженита и аз, дано не се разочаровам.
Кои Simple Smile

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 057
И при мен има три в количката за запознанство Simple Smile

Jenny Glow Wood & Sage

Jenny Glow Peony

Jenny Glow Lime & Basil

# 64
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Аз French lime leaves, Lime and Basil , Wood and Sage.
Обожавам липа и...

# 65
  • София
  • Мнения: 4 446
Видях, че има три нови аромата на Jenny Glow в Нотино. Съдейки по имената, изглежда да имитират Шанел.
Jenny Glow C Lure
Jenny Glow C Madame
Jenny Glow C Gaby

# 66
  • Мнения: 35 961
браво на тях Imp

# 67
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Чакам да ги пробвате и да споделите отзиви.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 656
И на мен са ми любопитни отзиви от тези, които ще ги купят. За мен не представляват интерес, не харесвам Шанел.

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 19:15 от Атти

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Мен пък ме гъделичка отвътре този Just Jack. Някой пробва ли нещо вече? Пръстът ме сърби. Май ще думна нещо тая вечер. Аз така поръчвам, като си легна докато се унасям 😂😂😂

# 70
  • Мнения: 35 961
пробвах, не съм в особен възторг
https://bg-mam.ma/p/1198406/41008870
новите "шанелски" дженита няма да пробвам, но "мирт и бийн" се оказа страхотно попадение

# 71
  • София
  • Мнения: 2 374
Бубанка, Ре, как да не поръчам след положителните ви отзиви, благодаря за описанията  Flowers Hibiscus .
Метнах 7 по 30 мл: Wood & Sage, Peony, Orange Blossom, Nectarine Blossoms, Mimosa & Cardamon Cologne, French Lime Leaves, Berry & Bay. Нямам търпение сега Yum  Този с липата ме интригува особено - сега тоооолкова хубаво миришат липите Sparkling Heart .  (изобщо нямам намерения да давам една торба с пари за оригинали на Джо Малоун, а във фрагрантика хвалят Дженитата като много по-трайни).
Следващия път ще поръчам Pomegranate, White Jasmin & Mint, Freesia & Pear, Angelica Sinensis и Forest Bluebell.
Новите Дженита ги видях, има и още други, които не са пуснати в Нотино, пак имитации на парфюми. В този сайт ги има https://shopee.sg/search?category=6&keyword=jenny%20glow& … p;subcategory=501 , също и като напишеш името на парфюма и inspired пак излизат резултати какво имитира. Та оттук разбрах, някои кои имитират:
Jenny Glow Madame    - Chanel Coco Mademoiselle
Jenny Glow Lure        - Chanel Allure
Jenny Glow Gaby      - Chanel Gabrielle
Jenny Glow No.?       - Chanel No. 5
Jenny Glow Chance It   - Chanel Cnance

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 22:40 от Vesika

# 72
  • Мнения: 1 999
пробвах, не съм в особен възторг
https://bg-mam.ma/p/1198406/41008870
новите "шанелски" дженита няма да пробвам, но "мирт и бийн" се оказа страхотно попадение
и аз Шанелски не искам,не съм Шанелолюб Bowtie Кажи за "Мирт и бийн" малко повече,едва се удържам за нови дженита,останаха още няколко,които не познвам Laughing

# 73
  • Мнения: 35 961
за мен - страхотен!
дъщерите ми поискаха собствени бутилка и тази цена утре ще удовлетворя желанията им
поръчала съм още общо 4 - за две приятели също по една
до колкото разбрах, ти не хареса краставицата, но за мен тя и "мирт и тонка" са най-добрите
но аз цветя, плодове и такива неща не харесвам

# 74
  • Мнения: 32
Момичета, знаете ли къде в София има Рефан, в който наливат парфюми в шишенца?
На Мария- Луиза има малко магазинче на Рефан. От там съм си купувала наливен парфюм с добавени капки. Скоро обаче не съм ходила там  Посока от метрото към халите, вляво съвсем в началото.

Общи условия

Активация на акаунт