Започнахте ли с есенните покупки

  • 5 700
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
Даже не бях се сещала, че ще трябва, до днес още бяхме на отпускарска вълна  Mr. Green
Присетих се без да искам вчера, влизайки в едно могазинче за бельо в Трявна. Накупих от там пижамки с анимационни герои за зимата, че и за другото лято по-големи взех  Mr. Green Другото на което много се зарадвах и купих са боксерки за момченце, във Варна само слипове съм намирала, та накупих повечко  Laughing

# 16
  • Мнения: 5 370
Днес взех една много готина комбинка от Бенетон-да се изфукам.
Иначе от миналата есен има подарени, необличани неща, които сега ще му стават.
Смятам малко по малко да почна.

Какво е комбинка ?  Rolling Eyes
комбинка=комбинация.
Моя си думичка измислена. Mr. Green

# 17
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Аз постоянно във всеки сезон купувам по нещо за друг сезон,когато ми хареса. А ние сме миньони и обикновено изкарваме с някои комплекти 2 сезона:) Мисля,че имам всичко необходимо за есенно-зимния сезон.Само едно по-плътно чке трябва да купя за студената зима.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 238
И аз трябва да започвам да купувам, и то почти всичко от главата до петите  Laughing Предната есен и зима все пак си беше бебенце още, а сега е голяма  Laughing Можете ли да ме посъветвате за обувките дали да взимам по-големи от номера й, че да й станат и напролет, или пък ще трябва да купувам 2-3 чифта по-големи, или пък няма да й порасне толкова много крака и ще може да изкара с един номер само newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 9 860
Можете ли да ме посъветвате за обувките дали да взимам по-големи от номера й, че да й станат и напролет, или пък ще трябва да купувам 2-3 чифта по-големи, или пък няма да й порасне толкова много крака и ще може да изкара с един номер само newsm78

Аз не бих те посъветвала да взимаш по-голям номер.Честно казано на мен досега не ми се е случвало да ползваме едни и същи обувки есента и следващата пролет newsm78,не че не ми се иска,ама много бързо им растат крачетата.ето,каката ми е вече на 5г и за всеки сезон купуваме нови обувки,все и омаляват старите.По-вероятно е да ползваш един и същи номер пролетта и следващата есен-по-малко разстояние като месеци има м/у тях.
Иначе обсъждахме в една друга тема колко трябва да са големи обувките на децата.Ортопеда,при който водихме моите деца ми е казвал да купувам обувки така-обуваш обувката,слагаш детето да стъпи на земята и при разкопчана обувка трябва да можеш спокойно да си мушнеш показалеца на ръката м/у края на обувката и крачето на детето.
Иначе по темата-почнах да купувам и съм доволна,защото ето днес времето си е просто есенно.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
И на мен ще ми се наложи почти изцяло да подменям гардероба, защото госпожицата е  дръпнала доста през изминалата година. Сматам да намина през големия магазин на Вениш до Илиенци. Някой знае ли дали там вече има есенна стока и какви са цените?

# 21
  • Мнения: 8 505
Не съм.Тази седмица мисля да започна.Обувките обаче ще оставя за последно,защото стъпалата и раста много бързо.

И още - какво мислите да купувате за есента - анцузи, костюми ... и по колко?

Не зная на кое казваш костюм.Ще купувам предимно анцузи,независимо дали за комплекти или отделно фанели и панталони.Най-удобно ще и е за яслата.Мисля че 7-8 ще стигнат като за начало.

# 22
  • София
  • Мнения: 454
Бихте ли споделили кои са любимите ви магазини за детски стоки, кои марки дрехи и обувки предпочитате, за каква възраст и в какъв порядък са цените, къде в момента има интересни и хубави неща.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Купила съм само есенно яке (от магазина за детски дрехи на ъгъла на "Сан Стефано" и "Шипка").
И обувки за ранна есен, за късна есен и за зимата на Primigi от Добрич.
Съпругът ми пътува често в чужбина и ни облича от там, иначе пазарувам най-вече от  магазините на "Ариел" (за дрехи за износ), защото съм убедена в качеството им.

# 24
  • Мнения: 1 547
О, да, започнах. Още миналата седмица купих 2 памучни блузи с дълъг ръкав и едно долнище. Днес пак минах през любимото ни магазинче и взех страхотен панталон за есен-зима (подплатен с трико отвътре, а иначе някаква промазана материя сиво-зелен на цвят) и към него много хубав кафеникав сиутчер. А на мен ми стана една блузка за 12 годишно и нямаше начин - отнесох и нея  Mr. Green Това за мен направо е комплимент.

# 25
  • Мнения: 5 103
Почвам да купувам лека-полека.

# 26
  • Мнения: 1 639
Не.
Каня се , но като за начало ще прередя гардероба , за да видя кое й става и от какво реално има нужда. До късна пролет купувах панталончета и блузки  Thinking

# 27
  • Мнения: 430
Лекси, сподели къде е този магазин. Нали за Wenice иде реч?

# 28
  • Мнения: 5 228
Започнах, въпреки че няма кой знае какъв избор все още по магазините. За сега купих маратонки и гумени ботуши  Simple Smile, търся яке и ватирани панталони.

# 29
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Почвам да купувам лека-полека.
И аз така,трябва да се готвим за градината вече. Wink

Общи условия

Активация на акаунт