Бебешката количка - цяла наука за второ висше №45

  • 50 684
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 259
Дами, препоръчайте ми чанта за количка, нямам претенции за марка, иска ми се да има термо джоб или калъф.
Аз съм с Quivers. За сега съм доволна. Има термо джобове и подложка за преповиване.

# 721
  • Мнения: 685
Джена, аз си взех Skip hop Paxwell от online4baby. Има два термоджоба. Харесва ми това, че самата чанта е много лека и няма да тежи допълнително като се напълни. Също така е структурирана, запазва формата си и се отваря шороко за лесен достъп.



# 722
# 723
  • Мнения: 1 519
Джена, аз си взех Skip hop Paxwell от online4baby. Има два термоджоба. Харесва ми това, че самата чанта е много лека и няма да тежи допълнително като се напълни. Също така е структурирана, запазва формата си и се отваря шороко за лесен достъп.






Много готино изглежда!
Ако сложиш топло пюре в джобчето, държи ли го със същата температура докато стане време за ядене?

# 724
  • Мнения: 685
Не съм пробвала все още, защото не съм родила, така че не мога да дам мнение. Таткото обаче веднага си резервира едното термо джобче за студена бира в парка Wink

[/b]
Джена, аз си взех Skip hop Paxwell от online4baby. Има два термоджоба. Харесва ми това, че самата чанта е много лека и няма да тежи допълнително като се напълни. Също така е структурирана, запазва формата си и се отваря шороко за лесен достъп.






Много готино изглежда!
Ако сложиш топло пюре в джобчето, държи ли го със същата температура докато стане време за ядене?

# 725
  • Мнения: 47
И още нещо се сетих. Това дето разправяте, че на бебето не му пука къде се вози не е вярно. В Приама се вози и спи часове и не й се чува гласа, в Мимата почва да мрънка след 20 мин, за спане и дума не може да става, ама я разбирам, толково е твърда, че и аз няма да издържа. В ергобейбито й е удобно и си седи, и спи. При по-дълги разходки обаче почва да мрънка, при неравности си друса доста.

# 726
  • Мнения: 202
Здравейте,
Сега покрай намаленията харесах тези колички, моля ви за мнения:

https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-cybex-balios-s-2v1-navy-blue
https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-cbx-kody-pure-lux-crunchy-red

Каква е разликата между тези двете? Не греша - и двете са 2 в 1, като единствено не включват кошчето за кола, нали? Четох доста положителни коментари за марката. Цената на тези модели е по-ниска и затова се чудя какво не им е наред.

За тази марка Bebetoo не съм чувала почти нищо, изглежда добре:
https://dundio.com/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D … ASC&limit=100


Както и за Cavoe:
https://dundio.com/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D … ASC&limit=100

За Муун съм чела хубави коментари тук във форума, харесах този модел:
https://dundio.com/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D … ASC&limit=100

Това с избора на количка ми се струва като най-трудното нещо, което съм избирала до момента. Засега разбрах, че е добре седалката да се обръща с лице към майката и обратно, да няма борд за крачетата, сенника да е по-голям, за да покрива, гумите да не са помпещи се, кошът да е по-дълбок, да има изцяло хоризонтална позиция... Това съм направила като обобщение за себе си.
Отново благодаря предварително на всички, които се включват със съвети и предложения.
Междудругото питах в Хиполенд, дали за черния петък ще правят същите намаления и в магазина ми отговориха, че това сега е техния черен петък, следователно на 27ми няма да има нищо. Не знам доколко е достоверно, но аз лично се надявах, ако не купя днес, да мога да се възползвам след това на 27ми.

# 727
  • Мнения: 2 891
vania_yordanova_, този уикенд са намаленията навсякъде. Рая тойс и Малечко правят периодично през 3-4 месеца 20%, но за Комсед и Хиполенд са сега и около началото на май.

От тези, които си посочила, бих се спряла на Moon ReSea. Най-симпатична ми е. Не е много популярна в БГ, но тук може да прочетеш мнения. Изглежда събрана, а не масивна като Bebetto и има всичко необходимо.
За Сайбексите, Балиоса не е с пълно легнало на седалката, каквото пишеш, че искаш, а другия е от по-ниския им клас.
Това Cavoe изобщо не го знам какво е.

Последна редакция: нд, 15 ное 2020, 17:24 от jj okocha

# 728
  • Anywhere
  • Мнения: 1 099
Bebetto са едни от хубавите Полски колички с доста екстри. На живо не са чак толкова големи. Имат доста иновации по рамата и окачването. Сенниците и кошове са големи и удобни. А напоследък имат и по-момичешки и свежи десени. Виж освен Нитело, още моделите Bresso и Toro. Ако няма да се налага да вдигаш количката ежедневно са много добри.

# 729
  • Мнения: 71
Здравейте, чета темата отдавна. Купих си количка вчера и я сглобихме. Минавам да оставя мнение. Взехме Chicco trio best friends. Количката е много маневрена , лека ( само 10 кг. с летния кош) . В комплекта има всичко без чанта и комарник. Летния кош може да се монтира в двете посоки. Зимния кош и коша за кола само с лице към родителя.  Има амортисьори на предните колела, всичко от текстил се сваля и пере(с малки изключения). В сгънато положение е много компактна , също така се сгъва с една ръка. Като минус забелязвам , че на предпазния борд ( за който се държи детето) има парче плат, което не се сваля и трябва да се пере на място. Коша за 6+ няма напълно легнало, има малка чупка. За мен тази чупка не е проблем , тъй като първото ми дете спеше само в тази поза , като си качваше краката на борда. Не съм бутала количката с бебе, тъй като още съм бременна , но пробвах с тежест и ми изглежда супер. Взехме комплекта за 750 лв с намаление, смятам цената за много приемлива.

# 730
  • Мнения: 5 398
Здравейте! Simple Smile
Количката ни е Cam taski Sport 2020.
Скоро ще местим малкият в летния кош, защото зимният вече му става тесен.
Бебо обаче още не може да стои стабилно и смятам, че трябва да му сложа подложка, за да може да държи гръбчето в правилна позиция.

Сега порърсих, но не можах да намеря подложка специално за нашата количка.
Явно трябва да търся универсална такава.
Някой може ли да даде мнение или съвет?

# 731
  • Мнения: 47
Здравейте! Simple Smile
Количката ни е Cam taski Sport 2020.
Скоро ще местим малкият в летния кош, защото зимният вече му става тесен.
Бебо обаче още не може да стои стабилно и смятам, че трябва да му сложа подложка, за да може да държи гръбчето в правилна позиция.

Сега порърсих, но не можах да намеря подложка специално за нашата количка.
Явно трябва да търся универсална такава.
Някой може ли да даде мнение или съвет?

Незнам каква подложка имате предвид, аз съм виждала само такива против изпотяване или универсални, но те нямат общо с гърба. Ние преместихме бебо в края на четвъртия месец, понеже количката ни има пълно легнало положение, но тя отказваше да лежи напълно, главата й все беше във въздуха 🙂. Затова я слагах на първото ниво, консултирах се с ортопед и каза, че стига гърба да има опора няма проблем, въпросът е да не е в седнало положение.

# 732
  • Мнения: 16
Здравейте,
Ходихме да гледаме този популярен Cybex Balios S- да, лека и маневрена количка, но не си спомням на лятната седалка има ли напълно хоризонтално или крачетата стоят "във въздуха".
Допаднаха ми и Muuvo Quick и Muuvo Slick. Имате ли впечатления за тези два модела в сравнение със Cybex.
На таткото много му хареса Chipollino Electra.
Какво ще кажете за изброените модели?

# 733
  • Мнения: 341
От Balios моделите Balios S Lux има пълно легнало положение на седалката, поне така го описват, не съм го виждала все още наживо, но чета доста от няколко дни и определено е един от набелязаните ми модели. Моля се да не се влюбя в Priam като го видя, защото смятам, че и Balios ще ми свърши работа, а разликата в цената не е малка Simple Smile

# 734
  • Мнения: 21
Здравейте, някоя мама ползвала ли е такава количка? Според вас подходяща ли е и дали няма да е много тежка?https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-tutek-diamos-vx-3v1-dvxeco5-73055

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 10:18 от kostadinova94

Общи условия

Активация на акаунт