Постоянна болка в яйчниците

  • 3 004
  • 41
  •   1
Отговори
  • бургас
  • Мнения: 739
В четврътък съм на доктор но просто искам да чуя и др мнения. От около месец насам яйчниците ме болят почти постоянно. Няма значение дали ще ми идва или не. Болят ме почти постоянно, понякога мн силно понякога не. Някоя от вас сблъсквала ли се е с това.
Наполедък и корема ми се надува, боли ме главата и ми се спи постоянно. Не знам от яйчниците ли е или от жегата.

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Може да е възпаление, киста или раздразнено дебело черво. При кой лекар сте записали час?

# 2
  • бургас
  • Мнения: 739
Ами при Ковачева. Преди време бях при Парушева, но изобщо не останаха удовлетворена. Тя ми беше казала наченка на поликистозни яйчници, а в софия мислеха,че е киста. Иначе цикъла ми е редовен няма някакви грандиозни смущения.

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Моят цикъл е като часовник,нооо имам киста 5 см и оттам са болките, скоро ще ме оперират. Вече имам операция от това, но странното е ,че яйчниците  ми не са поликистозни, а правят единични кисти за 2 път, от 2 насам имам проблеми и съм все по лекари. При мен не минава от никакви хормони и лекарства, кистите са с много дебели ципи.

# 4
  • бургас
  • Мнения: 739
Ами на мен ми бяха изписали хормони обаче освен,че ревях ден и нощ и се хилих друго не се случи. Позната имаше кисти и и бях поръчала трансфер фактор и всички и се махнаха. Аз сега,като видя в четв ще реша,честно казнао доста ме е страх от операция ако се наложи.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 475
И аз мисля, че е РДЧ или колит.

# 6
  • бургас
  • Мнения: 739
Не е колит защото имам и знам каква в болката но знам какво да ям и какво не и какво да пия и какво не и рядко ме боли.
А мен си ме болят направо яйчниците, дори на една вечеря така ми пари изведнъж около 20’ не спря да ме боли.

# 7
  • Мнения: X
На мен ми прилича на цистит, щом ви пари, но те трудно се отличават болките. Аз съм с хроничен цистит и цяла година си мислех, че ме боли от него, защото при затопляне спираше, а накрая се оказа ендо.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Колит е най-вероятно.
Това с главата и сънливостта може да е от щитовидната жлеза.Тя разбърква целия организъм.

# 9
  • бургас
  • Мнения: 739
Аз ходих, колита си го имам тва ясно, обаче това,което видяха както и при предния малки кисти. Препоръчаха ми да намаля пилешкото месо освен ако не е домашно, както и тестото и сладкото. Но сега пак ще ходя за трето мнение, защото не съм доволна изобщо от тази лекарка. За някакви изследвания ми взе 120 лв после ми каза,че пак трябва да ги платя направо побеснях супер нахалница излезе а уж съм ги платила при нея.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не е коректна.Те се превърнаха в търговци.Касова бележка не дава ли?
За тези кисти каква е диагнозата?Понякога ги лекуват с хормони.На теб не са ти понесли хормоните ли?

# 11
  • бургас
  • Мнения: 739
ми едната ми даде хормони ама не успях. То бях,като чалната рев, сополи скандали не става и спрях. Тази накрая ми заяви как и ехографа се плащал и не влиза в прегледа и някакви такива. Не ми даде бележка та нея я отписвам. Преди не беше такава ама явно доста е прекалила вече

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дано не съм нахална,видях,че сте от Бургас.
Габровска е много мила и човечна.
Ганчев пък ми беше дал протокол за Золадекс и също беше чудесен,много ми помагаше.

# 13
  • бургас
  • Мнения: 739
Дано не съм нахална,видях,че сте от Бургас.
Габровска е много мила и човечна.
Ганчев пък ми беше дал протокол за Золадекс и също беше чудесен,много ми помагаше.

Не в никакъв случай. Аз пробвах Парушева изобщо не съм доволна, после Ковачева, преди това и Вълкадинова, препоръчаха ми Калчева да мина. Но ще видя и тези,които ми казахте.
Много трудно се попада на читав лекар. Особено за Ковачева не очаквах да е толкова нахална и нагла, и накрая ми каза ми аз знам,че имате бизнес. Едва ли не за това ще ти взема 150 лв.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
При тези изброените никога не съм ходила.Чувала съм лоши неща за тях.
Имах ендометриоза и примерно Братова никак не ми помогна.И тя,и Трепечов ми гориха раничка,не знам от заболяването или от тях,ефект нямаше.Никакъв.
Хората,които направиха нещо и се опитаха да помогнат са Габровска,Ганчев и Михайлов (онкогинеколог),но чувам,че Михайлов бил с инсулт,не знам работи ли.Със сигурност не оперирал вече.
Дано Габровска и Ганчев не са се променили.Все пак от 10 години не съм виждала Габровска,Ганчев от 4-5.
И при Люцканов съм ходила,но след операцията.Аз имам тотална хистеректомия.

Общи условия

Активация на акаунт