Къдрокоси красавици - 5

  • 39 759
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 746
Ох,успокоих се.Мислех си,че само при мен еластисайзъра не прави нищо.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 781
Аз пък харесвам еластисайзъра. Моят е обикновен, ползвам 2 пъти месечно, за не повече от час. Винаги след това косата ми е супер. След него ползвам Екстеншънист обикновено. Косата наистина изглежда и вероятно и е по-здрава и жива и силна. Не съм пробвала рецептата за домашния такъв. Една кутия  с два пъти ползване на месец стига за дооооста време. Мисля, че има и по-малки разфасовки 😉.

# 62
  • Мнения: 5 459
Мишчица, какъв тип е косата ти и колко е дълга? Каква точно е разликата след ползване на еластисайзъра?

# 63
  • София
  • Мнения: 1 781
Spiritlight Ами косата си усещам по-здрава. На пипане е по-жилава, но не и по твърда. И на следващо измиване си остава така. Глезотийка е, но мисля че грижата за дължините която усещам при мен си струва. Често е темата за размяна съм засичала продукта, можеш да помолиш за проба за известно количество преди да купиш, за да прецениш има ли смисъл за теб. Като цяло марката ФК за мен е една от най-добрите в продуктите за коса 🙃. Ето ми косата

# 64
  • Мнения: 422
Може ли препоръка за силно хидратираща серия? Сините Джойковци не ги намирам в Ензо, ще ми се шампоан + маска да взема.
Мароканойл много ги харесвам, но към момента ми идват в повече ценово.
Друго какво да погледна?

# 65
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Може ли препоръка за силно хидратираща серия? Сините Джойковци не ги намирам в Ензо, ще ми се шампоан + маска да взема.
Мароканойл много ги харесвам, но към момента ми идват в повече ценово.
Друго какво да погледна?

На Лакме Органик Баланс, а също Фриз Контрол, даже слънцезащитната са добре хидратиращи. Изобщо моята коса много добре се разбира с шампоаните, балсамите и маските на марката. А leave-in балсама от фриз контрол серията е страхотен. Сега през лятото само той ми е достатъчен за оформяне.

# 66
  • Мнения: X
И моята много добре се разбира с на Лакме Органик Баланс.

# 67
  • Мнения: 5 459
Ш и Б Органик Баланс бях получила като мостри , не останах впечатлена, но понеже съм възхитена от крема на Фриз Контрол, бих пробвала и другите неща от серията.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Момичета, днес получих четката Denman Simple Smile  Ще съм Ви благодарна, ако споделите с какви продукти я ползвате Hug

# 69
  • Мнения: 134
Lara1, разнасяш си любимите продукти (leave in, крем и подобни), разресваш се с четката след това. Тя помага продуктите да се разнесат равномерно, като същевременно с това оформя и къдрици. Има доста видеа в youtube, които дават насоки как да я ползваш. С правилната техника може да постигнеш и обем в корените. След разресването или тръскаш кичур по кичур, докато се оформят спирали (в зависимост от типа коса), или мачкаш с ръце с наведена глава от върховете към корените. Докато мачкаш, можеш да използваш някакъв мус или гел за повече фиксация.

Аз искам да попитам някоя от вас ползвала ли е продуктите на Tresemme? Заглеждам кератиновата серия, дали бихте я препоръчали?

Последна редакция: вт, 21 юли 2020, 14:00 от ilean

# 70
  • Варна
  • Мнения: 24
Здравейте, имам съмнения, че "напротеинчих" косата си, в резултат, на което в момента положението е плачещо. Стана много суха, с възли не мога да разреша (не се и опитвам), като слама, и се къса, няма и помен от къдрици. Измих с дълбокопочистващ Ш и направих хидратираща маска без протеин за около 45 мин и положението е една идея по добре, но пак не е балансирана.
Моля за съвет как да оправя положението! Страх ме е, че се къса зверски.

# 71
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Аз бих предложила маска с кокосово масло, пчелен мед и глицерин. Може да се добави и някаква хидратираща маска в сместа. Бих стояла повечко време - да кажем два часа.
Моята коса, явно от слънцето и климатика, сега е по-суха и не ѝ трябва толкова фиксация, даже кремове, от които преди ми провисваше - сега са ми супер.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 781
Аз бих била предпазлива с кокосово масло точно при такава коса. Може би зехтин би било по-удачно, но съм чувала че променя цвета на русото 😉.

# 73
  • Мнения: 166
Здравейте, от къде поръчвате четката на Denman? Гледах видео как да се използва и смятам, че ще е много добра. Има ли я в реален магазин в София?
Благодаря

# 74
  • София
  • Мнения: 1 871
Моята я поръчах от интернет магазин, мисля, че в реален не се предлага.
Преди година и нещо я взех, цената й беше мисля към 16 лв в промоция, виждам обаче, че вече не е налична.

Общи условия

Активация на акаунт