Шумен - 9

  • 23 223
  • 273
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 370
И аз идвам за 7ч на Рандеву. В 7.30 имам кърмене. Така 4е ще дойда в 7 , ще си поръчам , ще се прибера да накърмя и пак идвам.
Места ще има, ще запазя една маса за 10 души вътре, на моето име. Добре ли е така. Или вън искате?

Тарталеткеее, много ти бясно името!

# 211
  • Мнения: 4 370
Запазих места. Музика нямало, но поне ще су чуем приказката!

# 212
  • Мнения: 181
Здравейте! Ние се прибираме за по-дълго време в Шумен и ни трябва добър педиатър. Прочетох, че говорите за Ангелова, Пенева, Калева. Може ли някой да ми даде по-подробна информация и съответно да ми дадете координати. Благодаря Ви!

# 213
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Здравейте! Ние се прибираме за по-дълго време в Шумен и ни трябва добър педиатър. Прочетох, че говорите за Ангелова, Пенева, Калева. Може ли някой да ми даде по-подробна информация и съответно да ми дадете координати. Благодаря Ви!
Мисля, че при тях не можеш да се запишеш като личен лекар, но не съм 100% убедена. Нашия личен лекар не е педиатър, но така нямаме проблем с детските направления и ходим при когото решим. Съветвам те така да направиш. За информация нашето джипи е Д-р Румен Радев, страхотен човек.Успех Peace

# 214
  • Мнения: 4 370
Вчера срещата много ми хареса. Не беше пенсионерска!  Mr. Green Ето и малко кадри да усетите атмосферата, за тези които не дойдоха. http://www.youtube.com/watch?v=2SOxFHdO6CA
http://www.youtube.com/watch?v=fXa2SfQxYQs
http://www.youtube.com/watch?v=9WO3PpE4lGo
А следващата ще е на диско или някъде с оркестър и от по късно, като приспим децата. Че аз се прибирах да къпя, да кърмя, та така до 24ч откарах. Ама нали по чехли ходих до рандеву.  Sunglasses

# 215
  • Шумен
  • Мнения: 67
Oооо Ани, много яки клипчета  Grinning. Аз само съм за диско с тоя корем  Mr. Green.

# 216
  • Мнения: 4 370
Oооо Ани, много яки клипчета  Grinning. Аз само съм за диско с тоя корем  Mr. Green.

Още не е сигурно дали ще сме на диско или някъде на кръчма с оркестър, така че ако сме на кръчма, заповядай с нас. Аз до края на бременността си ги тропах хората и нищо ми нямаше!  Wink

# 217
  • Шумен
  • Мнения: 67
Благодаря ти за поканата Ани. Ще дойда, ако до тогава ще се преборим с ремонта, че много се изморявам.  Wink

# 218
  • Мнения: 112
Уффффффф, а пък ние сме болни - на антибиотик. Тая сутрин заведох Дани на ясла, а предните две вечери изкарахме кофти, щото не можеше да диша, ни през носа ни през устата. Тия сополи като застанали на дълбоко в гърлото му и като диша през устата и му хърка гърленцето. Изтормози се детенце.  ooooh! Като се закашля повръща, не може да синхронизира дишането с кашлянето и повръща. Ужас... Sick Тази сутрин уж изглеждаше добре и към обяд ми се обадиха, че имал Т 38,2, да отида да си го взема. Заведох го на лекар и се оказа, нещо което и аз си мислех, че има инфекция и заради нея вдига висока Т.Дишането му било изострено и на гърлото имало червени петънца. Изписаха ни Аугментин и капки за нос -  Коларгол, май бяха. newsm78
И така ще я караме, няма да ходим на ясла тая седмица. Tired

# 219
  • Мнения: 2 609
Ох, Рали дано по-бързо да се оправи Дани! Praynig
Тия гадни сополи нас ни тормозят вече цял месец, #Cussing out ужасни са. Crazy
В момента много дечица са болнички явно,  ooooh!вирусите идат Sad

# 220
  • Мнения: 122
Ужас, Рале, Дани по бързо да оздравява. Те тия вируси май не са спирали.

# 221
  • Мнения: 112
В момента много дечица са болнички явно,  ooooh!вирусите идат Sad
Благодаря ви момичета. Дано наистина. Praynig
Да има нещо такова, щото днеска Бъчварова ми вика, че от сутринта само такива оплаквания слуша от другите майки. Явно вирусите не само чукат на вратата, ами и вилният със страшна сила. Мами пазете децата си.  Hug

# 222
  • Мнения: 4 370
Всички болнички да оздравяват бързо, а ние днес станахме на 5 месеца, черпим ви с една снимка:

# 223
  • Мнения: 122
Ани хубава снимка ама да беше по голяма.

# 224
  • Мнения: 2 609
Ани хубава снимка ама да беше по голяма.


 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
Еее, нищо де, иначе как ще видим Ивко колко е порастнал. Wink Сладурче. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт