Пазаруване от Aliexpress.com 59

  • 31 861
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 373
Докато телефона ми е бил в чантата някак се е включил и се е самонатиснал бутона pay now точно на обувките които бяха в кошницата ми, които всъщност не исках да поръчвам.
...
Може ли наистина да се откаже? Какво мога да направя в случая?
"и се е самонатиснал бутона pay now " това не е възможно. Минава се през 3 екрана. Щом имате толкова "шавлив" телефон вместо с обикновенна карта ползвайте специалните възможности - пърово зареждате после плащате. Така няма да бъде платена поръчката и ще чака да я платите, а продавача ще реве всеки ден да му платите. До тук е добре, но има опасност забравите ли да откажете 5,6-10 неплатени поръчки и али блокират акаунта.

# 346
  • София
  • Мнения: 19 249
Не вярвам особено в такива случки. За да на стане наистина нещо подобно, аз умишлено си трия всеки път картата. Вече си знам номера наизуст, т.е. знаех го допреди месец, защото изтече и сега ще уча номера на новата. Но не запаметявам.

# 347
  • Мнения: 1 797
Не вярвам особено в такива случки. За да на стане наистина нещо подобно, аз умишлено си трия всеки път картата. Вече си знам номера наизуст, т.е. знаех го допреди месец, защото изтече и сега ще уча номера на новата. Но не запаметявам.
Няма да учиш , номера е същия само срока е различен Sunglasses  и аз смених миналия месец , няма нищо различно!!!

# 348
  • София
  • Мнения: 19 249
Има, има, обаче наистина са нови цифри само втората половина, т.е. 8 от 16

# 349
  • Мнения: 1 797
Има, има, обаче наистина са нови цифри само втората половина, т.е. 8 от 16
Извинявам се, подвела съм се , мойта е на дск и наистина нямаше нищо различно Rolling Eyes

# 350
  • Мнения: 2 373
Има, има, обаче наистина са нови цифри само втората половина, т.е. 8 от 16
Извинявам се, подвела съм се , мойта е на дск и наистина нямаше нищо различно Rolling Eyes
JoyJoyJoy има има 3те цифри на гърба на картата ...

# 351
  • Мнения: 1 797
Има, има, обаче наистина са нови цифри само втората половина, т.е. 8 от 16
Извинявам се, подвела съм се , мойта е на дск и наистина нямаше нищо различно Rolling Eyes
JoyJoyJoy има има 3те цифри на гърба на картата ...
Вярно, моя грешка Joy

# 352
  • Варна
  • Мнения: 594
Докато телефона ми е бил в чантата някак се е включил и се е самонатиснал бутона pay now точно на обувките които бяха в кошницата ми, които всъщност не исках да поръчвам.
...
Може ли наистина да се откаже? Какво мога да направя в случая?
"и се е самонатиснал бутона pay now " това не е възможно. Минава се през 3 екрана. Щом имате толкова "шавлив" телефон вместо с обикновенна карта ползвайте специалните възможности - пърово зареждате после плащате. Така няма да бъде платена поръчката и ще чака да я платите, а продавача ще реве всеки ден да му платите. До тук е добре, но има опасност забравите ли да откажете 5,6-10 неплатени поръчки и али блокират акаунта.
Телефона ми не е шавлив, за първи път ми се случва това, изобщо не знам как е станало... а вече 2г. си поръчвам разни неща от Али. Дадох веднага cancel order но уви, явно не ми уважиха желанието и мълчаха до момента на шипването Triumph.
Може ли наистина да откажа да си взема пратката след като пристигне, и да му я върнат обратно? Изобщо мога ли да направя нещо по въпроса освен да чакам да пристигне и евентуално да я задържат на митница, защото е малко над 30лв. ?

# 353
  • Мнения: 1 376
Пратки с индекс RU дали се проследяват от родния сайт или трябва да вися пред клона като ромче?

# 354
  • Мнения: 2 373
Пратки с индекс RU дали се проследяват от родния сайт или трябва да вися пред клона като ромче?
Пратки започващи с RU могат, но трябва последните две букви да са код на държава като NL, CN, SG, BE и т.н. Има разшифровка на проследяващите кодове на пощите потърсете  и прочетете. За да е проследима има две изисквания - първата буква да е определена (R, C, E, I t.n.), a последните две да са код на държава.

# 355
  • Мнения: 362
Какви украси за Коледа мислете да поръчате тази година? С това забавяне мисля,че е време за поръчки.

# 356
  • Мнения: 9

Здравейте, може ли някой да ми каже какво се случва с тази пратка? Няма я в пощата

# 357
  • Мнения: 19 012
Вероятно ще се появи тия дни...докато я разпределят и стигне до твоя клон минава време.

# 358
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Елена, бавят се много пратките в Бг. Аз вчера получих пратка, която пишеше че е пристигнала на 7.10. Твоята е от 23.10 - ще чакаш, няма как.

# 359
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Някой може ли да ми каже какво се случва с пратката ми, обратно ли се връща 🙄

Общи условия

Активация на акаунт