Отговори
# 90
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Рокси аз само веднъж съм пила Дуфастон и ми дойде 3 дни след като го спрях, точно на очакваната дата за М при това. В понеделника сутрин пих последното хапченце и в четвъртък наобед се сдобих с лелка. Дано при теб закъснението се дължи на нещо друго  Peace
Аз вдугиден трябва пак да го започвам ама хич не ми се ще  Sick Като си спомня че миналият път буквално ме докара до лудост...

# 91
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
здравейте момичета,тази седмица чак сега се разписвам и ми е едно такова притеснено,че в сряда си чакам лелката и се надявам да не дойде,стискайте палци,че вече се отчаях и си мисля,че никога няма да стане бебчето.

# 92
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета аз съм тука но незнам с добри или лоши новини, хем се радвам и хем се притеснявам, изследванията ми са в норма прогестерон - 0.34ng/ml реф. стойности 0,1 - 0,54ng/ml
естрадиол - 44.84pg/ml реф. ст. 18- 147pg/ml
ФСХ 5.80mu/ml  2,9- 12 mu/ml
ЛХ - 7.19mu/ml   1,5-8,0 mu/ml
пролактин - 13.3ng/ml 1,3 - 25 ng/ml
 
 Но това са стойности в фоликулярна феза но не съм сигурна дали съм в нея а ако не съм в нея значе не са в нормата... сега ще се поровя и тогава ще разбера...

# 93
  • Мнения: 2 309
Megita ,не ходи ли на лекар да ти каже най-добре...?
  Аз днес също си взех резултатите,но си правих само на пролактина( 10,5 ) и тестостерона( 0,4 )+хламидии.Лекарката каза,че са в нормата,но не ми спомена за тези фази,въпреки,че ги прочетох в нормалните стойности.Това като невнимание ли да го отчета според теб? newsm78

Изписа ми антибеотик за хламидиите( 1:32 ) Азатрил и още нещо,но немога да го прочета Embarassed от рецептата
Ако разбереш нещо повече по въпроса пиши.Явно трябва да сме на "самообслужване",а лекарите на дообслужване Wink Laughing

# 94
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Оф ами незнам при моите изследване ми е написано референтните стойности при всички фази, ако мога ще го снимам и ще го вкарам в компа и ще ти го испратя...

# 95
  • Мнения: 9 094
Мегита, защо си правила хормонални?
Прогестеронът се изследва 7 дни след доказана овулация. Rolling Eyes
Останалите хормони мисля че бяха2-4 ден от цикъла.
Сега кой ден ти е?

# 96
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита, защо си правила хормонални?
Прогестеронът се изследва 7 дни след доказана овулация. Rolling Eyes
Останалите хормони мисля че бяха2-4 ден от цикъла.
Сега кой ден ти е?

 На тези изследвания има референтни стойности спрямо периода в който съм - фоликулярна фаза, овулаторен пик, лутеална фаза
и те хората са си прецинили спрямо фазата какви трябва да са резултатите
 Снимах изследването понеже и за мен е ново това и само да намеря кабела за компа, че съм го затрила някъде и ще ви го покажа веднага... Wink

# 97
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Добро утро момичета...

Мен ме тръшна някакъв вирус...ходя като разглобена. Всички кокали ме болят, подсмърчам, главата си я чувствам като забита без връзка с тялото.....леле описанието ми стана като във филм на ужасите  Grinning

Абе с други думи....настинала работа...

Приятна сряда мили дами....

# 98
  • Мнения: 329
Добро утро мили дами !Как са днес чакащи те и най-накрая някои да ни зарадв Peaceа ,че тази седмица слаба работа с двете чертички.
Megita освен изследванията как е проблема с гърдата?Отмина ли вече или още те боли ?За изследванията не мога много до помогна ,защото не ги разбирам  Thinking,просто не съм ги правила.

Още веднъж добро утро на всички събуждащи се в момента  и лек и според ден изпълнен с много положителни емоции!

# 99
Здравейте на всички  Simple Smile аз съм новичка сред вас, но от доста време влизам в този сайт попрочитам по нещичко  и все не ми остава време да са включа. Но ето ме вече. Ще се радвам да си бъбрим отвреме навреме  Grinning .
Много ми хареса заглавието  thumbsup
Много ще ми е приятно ако помагате с някой и друг съвет, аз както се оказа Wink за съжаление  не съм особенно веща в правенето на бебета.  Чак ме е срам от себе си... Sad за сметка на това пък тук откривам доста полезна информация и ВАС естественно  Heart Eyes
 newsm51  newsm51

# 100
  • UK
  • Мнения: 1 351
BARBORANA ами не ми е минало и днес съм на лекар да ме види ама ми се струва, че малко е спаднало но не съм сигурна  Sad

 http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1129309 ети и снимката на изследването

 sisi75 добре дошла в групичката на искащи Бебе, дано да не се задържиш дълго тука а по бързо да бягаш към отчетните  Hug   bouquet

# 101
благодаря за пожеланието  Laughing и аз на се надявам бързичко да се получи. В интерес на истината мислех, че от първите опити ще се получи, но УВИ  no не било точно така май  Grinning

# 102
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Мегита тъкмо щях да питам какво стана с изследванията  Laughing
Кажи кой ден от цикъла ти е. Стеф е права че ЛХ, ФСХ и Естрадиол се изследват на 3-5 ден от началото на цикъла, иначе не е достоверно изследването. Най-добре се преценява има ли проблем именно ако се изследват в тези дни. Прогестеронът се изследва 7 дни след доказана овулация, за да се провери как функционира жълтото тяло.
Ама какви са тези лекари, ние ли трябва да знаем всичко  #Crazy  Мен една такава щеше да ме стимулира с Кломифен цитрат, защото прецени че нямам овулация само по графиките на БТ и то защото покачването на температурата след ову ми е стъпаловидно. Видите ли, трябвало веднага да скочи над 37 градуса... Веднага се ометох от кабинета й и повече няма да стъпя там.

Рожбо за пролактина и тестостерона няма значение в коя фаза се изследват Wink 

# 103
  • Мнения: 329
Sisi 75 добре дошла при нас  Hugи горен главата !Всичко става когато му дойде времето !Нали знаеш не е важно колко усилия полагаш ,  Praynigа кокво ще постигнеш след това и крайният резултат от тях. baby_neutralТака че горе главата и успех в бебеправенето !

Megita успех с лекъря и после само добри новини !Стига с тези отрицателни мисли и за изследванията само лекъра може да ти каже дали са наред ,а тук може само да гадаем.Пиши за резулта ти!

# 104
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита тъкмо щях да питам какво стана с изследванията  Laughing
Кажи кой ден от цикъла ти е. Стеф е права че ЛХ, ФСХ и Естрадиол се изследват на 3-5 ден от началото на цикъла, иначе не е достоверно изследването. Най-добре се преценява има ли проблем именно ако се изследват в тези дни. Прогестеронът се изследва 7 дни след доказана овулация, за да се провери как функционира жълтото тяло.
Ама какви са тези лекари, ние ли трябва да знаем всичко  #Crazy  Мен една такава щеше да ме стимулира с Кломифен цитрат, защото прецени че нямам овулация само по графиките на БТ и то защото покачването на температурата след ову ми е стъпаловидно. Видите ли, трябвало веднага да скочи над 37 градуса... Веднага се ометох от кабинета й и повече няма да стъпя там.

Рожбо за пролактина и тестостерона няма значение в коя фаза се изследват Wink 


 Незнам казаха ми, че нямало голямо значение но май пак ще се наложи да си ги направя само ме е яд, че дадох толкова пари за тях  Cry вече не ми останаха средства от тези изследвания, ходене по лекари и излишни лекарства  Cry

Общи условия

Активация на акаунт