Перилни препарати и омекотители – 62

  • 55 284
  • 767
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 248
aksnerD,agenti sbiancanti a base di ossigeno преведено от италиански-избелващи агенти на кислородна основа-не бих ползвала този прах за цветни дрехи.

Благодаря Ви, Dicewithoutnumbers, artemida! Hug

# 151
  • Мнения: 5 209
Зеолитите са силно избелващи, така че е само за бяло.
Сигурна ли си в това, което твърдиш?
Моля, престанете разбрали-недоразбрали да пишете пълни измишльотини.

Вчера си купих голяма опаковка на Ава, 68 пранета. Може ли някой да ми каже дали е подходящ за цветно пране? Това е снимка на състава
Скрит текст:
Няма Ава за цветно. Не става за цветно. Не става и за бяло. Ава е ужасна марка.

# 152
  • Мнения: 1 166
Не искам да споря, защото нямам професионална компетентност относно перилните препарати, но като потребител казвам, че Ава за мен пере доста добре, справя се с петна дори от боя за коса, като го ползвам само за бели и светли дрехи. На мен например, така хваленият прах за бяло на ДМ, изобщо не ми допадна. Дрехите посивяха, а за ужасната химична миризма, няма и да споменавам. По принцип ползвам само Ариел. Вече дори Персил не харесвам. Не знам сега обаче, откакто му смениха опаковката на Ариел (за цветно), дали е със същото качество, а скоро трябва да купувам...

# 153
  • Плевен
  • Мнения: 584
Ариела го развалиха. Имам и аз една опаковка и приключвам.

# 154
  • Мнения: 10 212
Боя за коса?! 😵

# 155
  • Мнения: 5 970
Ариела го развалиха. Имам и аз една опаковка и приключвам.

Колко сме различни хората! Аз свърших Персил, сега ползвам Ариел. Повече ми харесва. Говоря за прахове за бяло.

# 156
  • София
  • Мнения: 1 330
Купих за проба Ленор - капсули за цветно от магазинче за паралелен внос. Ами.... хмх

# 157
  • Мнения: 21 282
Аз пък съм с бебешкия персил,добре изпра.

# 158
  • Мнения: 1 166
Да, имам 1-2 стари блузи, с които се боядисвам и колкото и да внимавам, когато ги събличам, има леко изцапано. А майка ми си слага кърпа върху възглавницата първите дни след боя, защото пуска и не иска да си цапа калъфките.

# 159
  • Мнения: 10 212
Хич не се изненадвам, че човек може да има изцапано от боя за коса. Изненадвам се, че съществува прах за пране, който може да изпере това без предварително, специално и настойчиво третиране. Дали и къна може да изпере? 🤔

# 160
  • Мнения: 1 166
Хич не се изненадвам, че човек може да има изцапано от боя за коса. Изненадвам се, че съществува прах за пране, който може да изпере това без предварително, специално и настойчиво третиране. Дали и къна може да изпере? 🤔
Simple Smile Нямам идея. Може би да.

# 161
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Моята професионална боя, дори и с търкане на ръка не се пере. Камо ли да разчитам на пералнята. И от кожата ми не се мие. Последния път майка ми така ме беше омазала, че ходих като петнист глиган цяла седмица, докато съвсем се заличи. Joy Добре, че косата ми е дълга и я нося пусната, а не я връзвам.

# 162
  • Мнения: 949
Здравейте! Мога ли да ползвам лидълското Омо(прах) за тъмни дрехи и има ли риск да ги съсипя?

# 163
  • Мнения: 760
Може ли да споделите, какво му е на Персил сенситив, новата опаковка или там каквато е промяната? Ползвам такъв за детето, като му пера всички дрехи, без да ги деля и съм много доволна. Каква точно е разликата, не съм купувала скоро?

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Видях в една верига при нас, че продават омекотител на Сано и взех за проба...вярно не е евтин, 10лв.за литър, но е концентрат...поне така пише.
Ето този е...има го и по-евтино.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт