Перилни препарати и омекотители – 62

  • 55 635
  • 767
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 29 114
И доволна ли си , сподели и аз го видях някъде по магазините..

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 40 973
И доволна ли си , сподели и аз го видях някъде по магазините..
ще споделя...снощи го купих Simple Smile

# 167
  • Pazardjik
  • Мнения: 454
mystic woman и аз съм го заглеждала,но това не е ли само аромат/парфюм за дрехи,а не омекотител?Ще чакам отзиви и аз,това което си избрала мирише страхотно поне от шишето.

# 168
  • София
  • Мнения: 3 886
Може ли да споделите, какво му е на Персил сенситив, новата опаковка или там каквато е промяната? Ползвам такъв за детето, като му пера всички дрехи, без да ги деля и съм много доволна. Каква точно е разликата, не съм купувала скоро?
Гес е писала по-назад в темата - върнали са кислородните избелители в състава. 15 - 30 %. Но трябва да се гледа опаковката като се купува.
Аз гледах, но нещо не можах да ги открия, може би е било стара партида... Ще се радвам, ако някой сподели къде има от новия и дали има промяна в опаковката.

# 169
  • Мнения: 10 214
Какво е новото на новия Первол и мога ли да разчитам на добри изпиращи качества? Имам и прах Персил за бельо и замърсени дрехи, но за някои дрехи определено ме блазни идеята да ги пера с щадящ цветовете продукт.

# 170
  • Мнения: 285
От години пера само с Ариел за бяло и всички петна от боя и къна излизат при пране. Повечето ми хавлии са бели. Боята която ползвам е професионална , но съм ползвала преди и непрофесионални.  Сега обаче съм изкушена да си взема Dаsh и честно казано малко ми е притеснено дали ще пере добре , а иначе в същия магазин за италиански препарати има и от омекотителите, които препоръчахте тук. Има и някакъв нов  Dаsh
Скрит текст:
Ще помоля за мнения, ако сте го ползвали

# 171
  • Мнения: 11 869
Не искам да споря, защото нямам професионална компетентност относно перилните препарати, но като потребител казвам, че Ава за мен пере доста добре, справя се с петна дори от боя за коса, като го ползвам само за бели и светли дрехи. На мен например, така хваленият прах за бяло на ДМ, изобщо не ми допадна. Дрехите посивяха, а за ужасната химична миризма, няма и да споменавам. По принцип ползвам само Ариел. Вече дори Персил не харесвам. Не знам сега обаче, откакто му смениха опаковката на Ариел (за цветно), дали е със същото качество, а скоро трябва да купувам...
Споделям и аз мнението ти.
В момента пера с концентриран Ариел за цветно в голяма картонена кутия, купен от Метро. Прахът е за петдесет и няколко пранета. Под марката Ариел, на лилав фон пише "Color". Изпира много добре. Доволна съм. Мисля, че така изглежда:
https://www.emag.bg/prah-za-cvetno-prane-big-box-ariel-color-3-7 … 834/pd/DBDQFWBBM/

# 172
  • Мнения: 10 214
Омо за бяло - 60 градуса, дълга програма, памучна жълта кърпа - петната от къна си стоят.

# 173
  • Мнения: 11 869
Омо за бяло - 60 градуса, дълга програма, памучна жълта кърпа - петната от къна си стоят.
Да не е Лидълско това Омо?

# 174
  • Мнения: 10 214
Не. От Кауфланд.

# 175
  • Мнения: 1 168
С риск да ме линчувате Simple Smile, ще кажа, че за мен Омо също не струва. Преди време хвърлих повече от половин голям пакет.
petiaivanov, точно тази опаковка гледам, че е нова и се чудя, как е качеството. Някои казват, че са го развалили. Ще взема една малка да пробвам все пак. А Даш е италианският Ариел, доколкото знам. Ако говорим за един и същ италиански магазин, там няма прах Даш за цветно. Само универсален. А за цветно има капсули. Всъщност, нямам идея, дали изобщо произвеждат прах за цветно под марката Даш Thinking

# 176
  • Мнения: 1 359
A какво му е на лидълското Омо?

# 177
  • Мнения: 11 869
С риск да ме линчувате Simple Smile, ще кажа, че за мен Омо също не струва. Преди време хвърлих повече от половин голям пакет.
petiaivanov, точно тази опаковка гледам, че е нова и се чудя, как е качеството. Някои казват, че са го развалили. Ще взема една малка да пробвам все пак. А Даш е италианският Ариел, доколкото знам. Ако говорим за един и същ италиански магазин, там няма прах Даш за цветно. Само универсален. А за цветно има капсули. Всъщност, нямам идея, дали изобщо произвеждат прах за цветно под марката Даш Thinking
Ами аз го купих преди около три месеца.

A какво му е на лидълското Омо?
С много ниско качество е понеже се прави за Германия, а там Омо е нисък клас препарат.

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
От години пера само с Ариел за бяло и всички петна от боя и къна излизат при пране. Повечето ми хавлии са бели. Боята която ползвам е професионална , но съм ползвала преди и непрофесионални.  Сега обаче съм изкушена да си взема Dаsh и честно казано малко ми е притеснено дали ще пере добре , а иначе в същия магазин за италиански препарати има и от омекотителите, които препоръчахте тук. Има и някакъв нов  Dаsh
Скрит текст:
Ще помоля за мнения, ако сте го ползвали

Dash e Ariel за италианският пазар,а оранжевият Dash pulito&fresco не е нов,но в синя кутия,бутилка Dash actilift е по-добър,изпира ми петната от боя за коса,последния път изпра петна от шоколадов сладолед от светлорозова памучна блуза без предварителна обработка с препарат против петна.Същите отлични резултати има и Skip(при мен).Dash и Skip за светло пране,Ariel за цветно пране-това са моите прахове,препаратите на Henkel(Persil,Pril и др.) не ми харесват.

# 179
  • Мнения: 1 168
Dash и Skip за светло пране,Ariel за цветно пране-това са моите прахове,препаратите на Henkel(Persil,Pril и др.) не ми харесват.

Това все едно аз съм го писала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт