Перилни препарати и омекотители – 62

  • 54 933
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да ви се похваля с подаръка ми от германия до сега винаги залагах на ариел и персил, реших да разчупя малко Simple Smile

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
С какво да избеля бели тениски? Явно някоя щампа е пуснала и сега имат син отенък.

# 77
  • Мнения: 2 879
Пусни ги на 60* с прах за бяло и цветоулавяща кърпичка.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Пусни ги на 60* с прах за бяло и цветоулавяща кърпичка.
мерси, ще пробвам...

# 79
  • Мнения: 13 542
Ако имаш възможност да сушиш на слънце ще е добре.

# 80
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
За пръв път тази година ми се случва нещо подобно-пера с ариел на прах за бяло пране .а изваждам блузките от пералнята със жълти петна.Някакви съвети?./да уточня -пускам само бели дрехи ,без щампи и тям подобни

# 81
  • София
  • Мнения: 10 577
Пусни профилактика като начало.
Друго, което ми идва като предположение, освен профилактиката, е да е кофти материя даденото нещо. Или да си е било с петна, които не си забелязала.
Течността за сапунените балончета остава петна след пране, но те обикновено са сиви.

# 82
  • Мнения: 1 410
За пръв път тази година ми се случва нещо подобно-пера с ариел на прах за бяло пране .а изваждам блузките от пералнята със жълти петна.Някакви съвети?./да уточня -пускам само бели дрехи ,без щампи и тям подобни
Да не са ситни точици в цвят ръжда?
При мен се получи с един къси панталонки на щерката

# 83
  • Мнения: 10 210
Точици като ръжда могат да се получат от ципове/копчета/капси и подобни.

# 84
  • Мнения: 1 410
Благодаря

# 85
  • Мнения: 1 147
Купих го от магазин за паралелен внос, но още не съм го пробвала. Мнения?

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Skip....моят фаворит,премиум клас перилен препарат на Unilever,прахът е за бели и светли дрехи,ще останате доволна.

# 87
  • Мнения: 1 147
Skip....моят фаворит,премиум клас перилен препарат на Unilever,прахът е за бели и светли дрехи,ще останате доволна.
Благодаря! А за цветни дали става? Имаше и един в синьо и предположих, че той е за бяло, а уж този го взех за цветно.

# 88
  • Мнения: 1 133
От къде купувате Skip , не съм виждала такъв по масовите магазини, не че нямам около 150 кг. прах, но гледам че много го хвалите в тази тема и искам и аз да си взема.

# 89
  • Мнения: 1 147
От къде купувате Skip , не съм виждала такъв по масовите магазини, не че нямам около 150 кг. прах, но гледам че много го хвалите в тази тема и искам и аз да си взема.
Ако си от Бургас мога да споделя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт