Перилни препарати и омекотители – 62

  • 55 084
  • 767
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 28 593
Има нов прах за цветно Денкмит, в който съдържащите се зеолити са до 15%.
https://www.dm.de/denkmit-colorwaschmittel-pulver-dreamy-paradis … 058172180675.html
Това е лимитирана серия. Качеството е малко по-ниско от на стандартния Денкмит, който е отличен прах.
Значи да не бързам да го отписвам!

# 136
  • София
  • Мнения: 849
.....
Като казах Персил, да доложа, че вече има нов нов Персил сензитив, който отново е с избелители (15-30 процента). Трябва да се чете съставът на опаковката.
Какво трябва да пише? Избелителите с химични термини ли се описват, или просто "избелители" ?

# 137
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Аз на всяка пералня натискам допълнително изплакване, предвид факта че заредих шкафа с мноооого дм-ски прах, ще се справя ли с тези зеолити само с допълнително изплакване или да пускам още някое Simple Smile?

# 138
  • Мнения: X
Нямам спомен дали зеолитите се иплакват трудно... Помня, че ТАЕД е казвал, че са по-трудно разтворими и оказват абразивен ефект върху тъканите (поне в началото докато се разтворят).

# 139
  • Мнения: 1 166
Здравейте. Преди време се бях включила в темата с въпрос за прах Ава. Благодаря за мненията. Вече привършвам една голяма кутия. Ползвам го за бели и светли дрехи. Много добре пере, справя се и с петна. Днес, в същия магазин, от който го купих, видях друга марка прах, пак непозната за мен - Certo. Има варианти за бяло и за цветно. Та, въпросът ми е, някой има ли мнение за него.
http://taxta-magazini.com/certo-clean-6-30-100-color
Магазинът е друг. Просто в този ми излезе снимка на праха.

# 140
  • Мнения: X
Току що видях реклама на нови капсули Ариел Подс с окси ефект. Може би вече са интегрирали избелители...

Скрит текст:

# 141
  • Мнения: 5 207
Oxi ефект. Не, нямат избелители.

# 142
  • София
  • Мнения: 3 852
Гледах го тоя Персил Сензитив, дзверих се, но не можах да видя къде пише за избелителите. Отзад съдържанието е дадено на десетина езика едновременно и е голяма обърквация.
Гес, може ли помощ? Какво да гледам? Има ли някаква, макар и минимална, промяна в опаковката? Или пък от някаква дата нататък да търся? Въпросният, който гледах, е от април 2020 г., в дрогерия Лили, там Персил е на промоция.

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Аз търсех прах Омо с Коколино, но много дълго нямах време да чета тук и съм изпуснала инфото за промоция в Метро. Моля, ако някой види отново, да пише. Както и ако някъде във Варна (освен в Борн, там не стъпвам) се продава Скип.

# 144
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Прах Омо пускаха, пускаха зимата по промоции. От кога го дебна вече? Запасите ми намаляват.

# 145
  • Мнения: 1 414
Писах в съседната тема за съдомиялните и препаратите но да питам и тук: възможно ли е пт ариел  течен да получа алергия, сърбеж в носа и очите, кихане? Много съм зле, от около 3 седмици пера с течния ариел и имам съдомиялна от 2 месеца, не мога да разбера ит какво е. До сега съм имала 2 пъти, първия път от морското свинче и вторият път беше от един прах ариел от 10кг, който го държах в етажа. След преместването му в мазата и бях прехвърлила малко колимество в кутия с капак, всичко спря.
Другият вариант да спра да ползвам и двете неща, че не издържа или ако спра за колко време ще отшумят симптомите?

# 146
  • Мнения: 243
Вчера си купих голяма опаковка на Ава, 68 пранета. Може ли някой да ми каже дали е подходящ за цветно пране? Това е снимка на състава

# 147
  • София
  • Мнения: 10 587
Зеолитите са силно избелващи, така че е само за бяло.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 1 378
aksnerD,agenti sbiancanti a base di ossigeno преведено от италиански-избелващи агенти на кислородна основа-не бих ползвала този прах за цветни дрехи.

# 149
  • Мнения: 1 716
Писах в съседната тема за съдомиялните и препаратите но да питам и тук: възможно ли е пт ариел  течен да получа алергия, сърбеж в носа и очите, кихане? Много съм зле, от около 3 седмици пера с течния ариел и имам съдомиялна от 2 месеца, не мога да разбера ит какво е. До сега съм имала 2 пъти, първия път от морското свинче и вторият път беше от един прах ариел от 10кг, който го държах в етажа. След преместването му в мазата и бях прехвърлила малко колимество в кутия с капак, всичко спря.
Другият вариант да спра да ползвам и двете неща, че не издържа или ако спра за колко време ще отшумят симптомите?
Спри ги последователно, но първо течния Ариел. И хич не отлагай!

Общи условия

Активация на акаунт